برای ارتباط با مشاورین مرکز از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره
1973 907 909
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 24
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید
آیدانیتو ، فضای هوشمند مشاوره و آموزش آنلاین و آفلاین در تمامی مقاطع تحصیلی و خانواده و روانشناسی رو برای شما به ارمغان میاره،سامانه آیدانیتو در مقاطع مختلف دبستان ، دوره متوسطه اول و دوم ، کنکور سراسری،کارشناسی ارشد ، دکتری ، تحصیل در خارج از کشور و حتی ثبت نام دانشگاه بدون کنکور فعالیت میکنه.این سیستم یکپارچه برای مشاوره و آموزش تخصصی، معرفی منابع ، آموزش سرفصلهای مهم ، انتخاب رشته ، ثبت نام دانشگاه بدون کنکور و هرچیزی که فکرشو کنید بهتون کمک میکنه

اعلام نتایج نمونه دولتی مشهد 97

اعلام نتایج نمونه دولتی مشهد 97

مدارس نمونه دولتی با جذب دانش آموزان مستعد و باهوش در نقاط مختلف کشور و مناطق محروم به شکوفایی استعدادهای دانش آموزان کمک می کند. در این مقاله با موضوع اعلام نتایج نمونه دولتی مشهد 97 در کنار دانش آموزان با هوش مشهد هستیم.

در این مقاله به موضوعات مختلف پیرامون اعلام نتایج نمونه دولتی مشهد 97 در خدمت شما هستیم. موضوعاتی همچون: زمان اعلام نتایج نمونه دولتی مشهد 97 ، نکات مهم جهت انجام امور بعد از اعلام نتایج نمونه دولتی مشهد 97 و … مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

دانش آموزان عزیز باید از زمان اعلام نتایج آزمون اطلاع داشته باشند تا برای مرحله انتخاب رشته با تأخیر مواجه نشوند. در ادامه به زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی مشهد 97 توجه فرمایید.

زمان اعلام نتایج نمونه دولتی مشهد 97

دانش آموزان عزیز در تاریخ 28 فروردین ثبت نام آزمون را انجام دهند و پنج روز قبل از برگزاری آزمون، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند. آزمون نمونه دولتی مشهد 97 در تاریخ 97/03/11 انجام می شود. با توجه به اینکه تاکنون زمان اعلام نتایج نمونه دولتی مشهد 97 مشخص نیست، طبق روال سال های گذشته انتظار داریم حدود دو الی سه هفته بعد از برگزاری آزمون نمونه دولتی 97، نتایج آزمون نمونه دولتی مشهد 97 نیز مشخص شود.

نحوه اعلام نتایج نمونه دولتی مشهد 97

نتایج آزمون نمونه دولتی مشهد 97 به صورت اینترنتی اعلام می شود

دانش آموزان و والدین عزیز در زمان گفته شده می توانند با مراجعه به سایت ها  و واردکردن نام کاربری و رمز عبور به قسمت اعلام نتایج وارد شوند و نتیجه ی آزمون نمونه دولتی 97 را ماشهده کنند.

بعد از مشاهده ی اعلام نتایج نمونه دولتی مشهد 97 چه کنیم؟

دانش آموزان بعد از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی مشهد 97، در صورتی که در سه انتخاب مدرسه نمونه دولتی خود موفق به کسب رتبه ی قبولی شده باشند، می توانند مدرسه ی مورد نظر را انتخاب کنند و در زمان مشخص شده برای ثبت نام مدارس نمونه دولتی مشهد اقدام نمایند.

در صورتی که فقط در یک مدرسه توانسته اند رتبه قبولی را کسب کنند، دیگر سایر مدارس انتخابی خود را انتخاب نخواهند کرد و به ثبت نام در مدرسه مجاز شده اقدام می کنند.

به زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی توجه داشته باشید. در صورتی که در تاریخ گفته شده برای ثبت نام مدارس مراجعه نکنید، به منظور انصراف شما از مدارس برداشت می شود.

دانش آموزانی که در اعلام نتایج نمونه دولتی مشهد 97، نتیجه قابل قبولی کسب نکرده اند، نباید به اعتماد به نفس خود لطمه ای بزنند، عدم موفقیت در آزمون نمونه دولتی دلیل بر سطح علمی پایین شما نمی باشد. از این جهت با شناخت عوامل منفی در نتیجه ی آزمون خود را برای مراحل بعدی آماده کنید و در سایر آزمون های علمی توانایی خود را بسنجید و تلاش بیشتری کنید.

از عواملی که تأثیر منفی در نتیجه آزمون می شود، می توان به انتخاب مدارس و انتخاب رشته اشتباه اشاره کرد.

انتخاب مدارس در زمان ثبت نام را باید بر اساس توانایی های خود و سطح علمی خود انتخاب کنید. سطح علمی خود را با توجه به آزمون هایی که در طول سال از شما گرفته اند، بسنجید و در انتخاب مدارس منطقی برخورد کنید.

پس از بررسی دقیق اعلام نتایج نمونه دولتی مشهد 97 ، پیشنهاد ما به شما دانش آموزان، مطالعه مقاله کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 97 می باشد.

آیدانیتو فضای هوشمند آموزش، مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. آیدانیتو صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.