اعلام نتایج نمونه دولتی مشهد ۹۷

نویسنده : مهربان
۲۵ اردیبهشت ۹۷ ۱۲۸ ۰

اعلام نتایج نمونه دولتی مشهد 97

 

جهت اطلاع از نتایج نمونه دولتی مشهد می توانید در سراسر کشور با شماره 9099071973 تماس حاصل نمایید


پاسخگویی از 8 صبح الی 1 بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

 

مدارس نمونه دولتی با جذب دانش آموزان مستعد و باهوش در نقاط مختلف کشور و مناطق محروم به شکوفایی استعدادهای دانش آموزان کمک می کند. در این مقاله با موضوع اعلام نتایج نمونه دولتی مشهد 97 در کنار دانش آموزان با هوش مشهد هستیم.

در این مقاله به موضوعات مختلف پیرامون اعلام نتایج نمونه دولتی مشهد 97 در خدمت شما هستیم. موضوعاتی همچون: زمان اعلام نتایج نمونه دولتی مشهد 97 ، نکات مهم جهت انجام امور بعد از اعلام نتایج نمونه دولتی مشهد 97 و ... مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

دانش آموزان عزیز باید از زمان اعلام نتایج آزمون اطلاع داشته باشند تا برای مرحله انتخاب رشته با تأخیر مواجه نشوند. در ادامه به زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی مشهد 97 توجه فرمایید.

زمان اعلام نتایج نمونه دولتی مشهد 97

دانش آموزان عزیز در تاریخ 28 فروردین ثبت نام آزمون را انجام دهند و پنج روز قبل از برگزاری آزمون، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند. آزمون نمونه دولتی مشهد 97 در تاریخ 97/03/11 انجام می شود. با توجه به اینکه تاکنون زمان اعلام نتایج نمونه دولتی مشهد 97 مشخص نیست، طبق روال سال های گذشته انتظار داریم حدود دو الی سه هفته بعد از برگزاری آزمون نمونه دولتی 97، نتایج آزمون نمونه دولتی مشهد 97 نیز مشخص شود.

نحوه اعلام نتایج نمونه دولتی مشهد 97

نتایج آزمون نمونه دولتی مشهد 97 به صورت اینترنتی اعلام می شود

دانش آموزان و والدین عزیز می توانند در زمان گفته شده با مراجعه به سایت ها  و واردکردن نام کاربری و رمز عبور به قسمت اعلام نتایج تیزهوشان خراسان رضوی وارد شوند و نتیجه ی آزمون نمونه دولتی 97 را مشاهده کنند.

اعلام نتایج نمونه دولتی ششم به هفتم مشهد

از آنجایی که آزمون های مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی مشهد در سال جاری در یک روز و یک زمان برگزار شدند ، اعلام نتایج نمونه دولتی ششم به هفتم مشهد نیز همزمان با اعلام نتایج تیزهوشان این استان خواهد بود.  از آنجایی که زمان دقیق اعلام نتایج نمونه دولتی ششم به هفتم مشهد هنوز مشخص نیست ، می توان پیش بینی کرد که نتایج نمونه دولتی ششم به هفتم مشهد از هفته سوم تیرماه همزمان با زمان انتشار نتایج تیزهوشان از طریق سایت  azmoon.medu.ir اعلام شود.

در صورتی که پس از اعلام نتایج نمونه دولتی ششم به هفتم مشهد ، در یکی از مدارس نمونه دولتی انتخابی ، پذیرفته شدید، بایستی گوش به زنگ باشید که در بازه ی زمانی معینی که توسط مدرسه اعلام می شود، نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.

به این نکته هم توجه داشته باشید که فرصتی نیز به داوطلبانی که به نتیجه آزمون اعتراض دارند ، اختصاص داده خواهد شد تا پس از اعلام نتایج نمونه دولتی ششم به هفتم مشهد ، اعتراض خود را به صورت اینترنتی ثبت نمایند.

اعلام نتایج نمونه دولتی نهم به دهم مشهد

با توجه به اینکه نتایج نمونه دولتی تیزهوشان و نمونه دولتی در یک روز اعلام خواهد شد،  اعلام نتایج نمونه دولتی نهم به دهم مشهد حدوداً یک ماه پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی خواهد بود. اعلام نتایج نمونه دولتی ششم به هفتم مشهد به صورت اینترنتی بوده و شما می توانید با مراجعه به سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی از نتیجه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم مشهد با خبر شوید.

با توجه به اینکه دانش آموزان در هنگام ثبت نام در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ، اقدام به انتخاب مدارس نمونه دولتی می نمایند، پس از اعلام نتایج نمونه دولتی نهم به دهم مشهد ، در صورتی که در یکی از مدارس انتخابی ، قبول شده باشند ، می توانند در بازه ی زمانی معینی که توسط مدرسه اعلام می شود ، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

در ضمن در صورتی که به نتایج اعلام شده اعتراض دارید ، نگران نباشید، زیرا  پس از اعلام نتایج نمونه دولتی نهم به دهم مشهد ، فرصتی در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا بتوانید اعتراض خود را به صورت اینترنتی ثبت نمایید.

بعد از مشاهده ی اعلام نتایج نمونه دولتی مشهد 97 چه کنیم؟

دانش آموزان بعد از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی مشهد 97، در صورتی که در سه انتخاب مدرسه نمونه دولتی خود موفق به کسب رتبه ی قبولی شده باشند، می توانند مدرسه ی مورد نظر را انتخاب کنند و در زمان مشخص شده برای ثبت نام مدارس نمونه دولتی مشهد اقدام نمایند.

در صورتی که فقط در یک مدرسه توانسته اند رتبه قبولی را کسب کنند، دیگر سایر مدارس انتخابی خود را انتخاب نخواهند کرد و به ثبت نام در مدرسه مجاز شده اقدام می کنند.

به زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی توجه داشته باشید. در صورتی که در تاریخ گفته شده برای ثبت نام مدارس مراجعه نکنید، به منظور انصراف شما از مدارس برداشت می شود.

دانش آموزانی که در اعلام نتایج نمونه دولتی مشهد 97، نتیجه قابل قبولی کسب نکرده اند، نباید به اعتماد به نفس خود لطمه ای بزنند، عدم موفقیت در آزمون نمونه دولتی دلیل بر سطح علمی پایین شما نمی باشد. از این جهت با شناخت عوامل منفی در نتیجه ی آزمون خود را برای مراحل بعدی آماده کنید و در سایر آزمون های علمی توانایی خود را بسنجید و تلاش بیشتری کنید.

از عواملی که تأثیر منفی در نتایج تیزهوشان خراسان رضوی می شود، می توان به انتخاب مدارس و انتخاب رشته اشتباه اشاره کرد.

انتخاب مدارس در زمان ثبت نام را باید بر اساس توانایی های خود و سطح علمی خود انتخاب کنید. سطح علمی خود را با توجه به آزمون هایی که در طول سال از شما گرفته اند، بسنجید و در انتخاب مدارس منطقی برخورد کنید.

پس از بررسی دقیق اعلام نتایج نمونه دولتی مشهد 97 ، پیشنهاد ما به شما دانش آموزان، مطالعه مقاله کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 97 می باشد.

 

جهت اطلاع از نتایج نمونه دولتی مشهد می توانید در سراسر کشور با شماره 9099071973 تماس حاصل نمایید


پاسخگویی از 8 صبح الی 1 بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

 

آیدانیتو فضای هوشمند آموزش، مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. آیدانیتو صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد


4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


اولین دیدگاه را شما برای این مطلب ثبت کنید