برای ارتباط با مشاورین مرکز از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره
1973 907 909
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 24
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید
آیدانیتو ، فضای هوشمند مشاوره و آموزش آنلاین و آفلاین در تمامی مقاطع تحصیلی و خانواده و روانشناسی رو برای شما به ارمغان میاره،سامانه آیدانیتو در مقاطع مختلف دبستان ، دوره متوسطه اول و دوم ، کنکور سراسری،کارشناسی ارشد ، دکتری ، تحصیل در خارج از کشور و حتی ثبت نام دانشگاه بدون کنکور فعالیت میکنه.این سیستم یکپارچه برای مشاوره و آموزش تخصصی، معرفی منابع ، آموزش سرفصلهای مهم ، انتخاب رشته ، ثبت نام دانشگاه بدون کنکور و هرچیزی که فکرشو کنید بهتون کمک میکنه

اعلام نتایج نمونه دولتی آذربایجان غربی 97

اعلام نتایج نمونه دولتی آذربایجان غربی 97

بعد از برگزاری آزمون نمونه دولتی در روز جمعه یازدهم خردادماه، دانش آموزان آذربایجان غربی که در این آزمون شرکت کرده اند، می بایست منتظر اعلام نتایج نمونه دولتی آذربایجان غربی 97 باشند که تکلیف آنها را برای ادامه تحصیل در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم مشخص می کند. ادامه مطلب را به جزئیات دقیق تر و مهم تر به منظور اطلاع رسانی به داوطلبان این آزمون اختصاص داده ایم.

زمان اعلام نتایج نمونه دولتی آذربایجان غربی97

دانش آموزان شرکت کننده در آزمون نمونه دولتی آذربایجان غربی برای مشاهده نتایج لازم است منتظر اعلامیه های بعدی سازمان مدارس استعداد درخشان و نمونه دولتی باشند تا تاریخ  و زمان دقیق اعلام نتایج را مشخص کنند. بر طبق دفترچه ثبت نام، زمان اعلام نتایج نمونه دولتی آذربایجان غربی 97 قبل از اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان خواهد بود و با توجه به سالهای گذشته، احتمالاً در تیرماه نتایج مشخص خواهند شد.

نحوه مشاهده نتایج نمونه دولتی آذربایجان غربی 97

دانش آموزان شرکت کننده در آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان غربی برای مشاهده نتایج لازم است به سایت azmoon.medu.ir مراجعه کنند و با درج کد ملی و رمز عبور به صفحه مشاهده نتایج منتقل می شوند. در این صفحه دو نوع کارنامه با توجه به پذیرفته شدن یا نشدن داوطلبان قرار داده شده است. بدین صورت که برای دانش آموزان پذیرفته شده نام مدرسه ای که قبل شده اند، درج گردیده و برای دانش آموزانی که پذیرفته نشده اند، یک کارنامه کامل تر با جزئیاتی همچون رتبه و تراز آنها، درصدهایی که در دروس زده اند و نیز تراز آخرین فردی که در مدارس انتخابی آنها قبول شده است، وجود دارد.

ظرفیت مازادی برای پذیرش در مدارس نمونه دولتی وجود ندارد

اعتراض به نتایج نمونه دولتی آذربایجان غربی 97

در صورتی که داوطلبان آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان غربی به نتایج آزمون خود اعتراض داشته باشند، برای ثبت درخواست اعتراض لازم است به سامانه azmoonmedu.ir مراجعه کنند تا به درخواست آنها ترتیب اثر داده شود. اما باید دانش آموزان و والدین آن ها مطلع باشند که افزایش در تعداد مدارس و نیز ظرفیت ها وجود ندارد و پذیرش نهایی دانش آموزان در رشته های تجربی، انسانی، ریاضی – فیزیک و فنی و حرفه ای وابسته به کسب شرایط احراز رشته بر طبق قوانین هدایت تحصیلی است. همچنین قبولی دانش آموزان آذربایجان غربی در دوره دوم متوسطه همانند دیگر دانش آموزان شرکت کننده در آزمون بر اساس 50 امتیاز نمره آزمون و 50 امتیاز معدل پایه نهم آنها خواهد بود.

داوطلبان برای اطمینان بیشتر، قبل از درخواست اعتراض، دفترچه سؤالات آزمون و کلید سؤالات که به همراه شیوه محاسبه امتیازات است را از سایت azmoon.medu.ir دریافت کرده و پاسخ سؤالات در آزمون خود را با توجه به آنها بررسی کنند.

آیدانیتو فضای هوشمند آموزش، مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. آیدانیتو صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.