اعلام نتایج نمونه دولتی آذربایجان غربی ۹۷

نویسنده : زینب دادور
۱۸ اردیبهشت ۹۷ ۳۵۳ ۰

اعلام نتایج نمونه دولتی آذربایجان غربی 97

 

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره " نتایج نمونه دولتی آذربایجان غربی" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

  بعد از برگزاری آزمون نمونه دولتی در روز جمعه یازدهم خردادماه، دانش آموزان آذربایجان غربی که در این آزمون شرکت کرده اند، می بایست منتظر اعلام نتایج نمونه دولتی آذربایجان غربی 97 باشند که تکلیف آنها را برای ادامه تحصیل در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم مشخص می کند. ادامه مطلب را به جزئیات دقیق تر و مهم تر به منظور اطلاع رسانی به داوطلبان این آزمون اختصاص داده ایم.

زمان اعلام نتایج نمونه دولتی آذربایجان غربی97

دانش آموزان شرکت کننده در آزمون نمونه دولتی آذربایجان غربی برای مشاهده نتایج لازم است منتظر اعلامیه های بعدی سازمان مدارس استعداد درخشان و نمونه دولتی باشند تا تاریخ و زمان دقیق اعلام نتایج را مشخص کنند. بر طبق دفترچه ثبت نام، زمان اعلام نتایج نمونه دولتی آذربایجان غربی 97 قبل از اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان خواهد بود و با توجه به سالهای گذشته، احتمالاً در تیرماه نتایج مشخص خواهند شد.

نحوه مشاهده نتایج نمونه دولتی آذربایجان غربی 97

دانش آموزان شرکت کننده در آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان غربی برای مشاهده نتایج لازم است به سایت azmoon.medu.ir مراجعه کنند و با درج کد ملی و رمز عبور به صفحه مشاهده نتایج منتقل می شوند. در این صفحه دو نوع کارنامه با توجه به پذیرفته شدن یا نشدن داوطلبان قرار داده شده است. بدین صورت که برای دانش آموزان پذیرفته شده نام مدرسه ای که قبل شده اند، درج گردیده و برای دانش آموزانی که پذیرفته نشده اند، یک کارنامه کامل تر با جزئیاتی همچون رتبه و تراز آنها، درصدهایی که در دروس زده اند و نیز تراز آخرین فردی که در مدارس انتخابی آنها قبول شده است، وجود دارد.

اعلام نتایج نمونه دولتی ششم به هفتم آذربایجان غربی

از آنجایی که آزمون های مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی آذربایجان غربی در سال جاری در یک روز و یک زمان برگزار شدند ، اعلام نتایج نمونه دولتی ششم به هفتم آذربایجان غربی نیز همزمان با اعلام نتایج تیزهوشان این استان خواهد بود.  از آنجایی که زمان دقیق اعلام نتایج نمونه دولتی ششم به هفتم آذربایجان غربی هنوز مشخص نیست ، می توان پیش بینی کرد که نتایج نمونه دولتی ششم به هفتم آذربایجان غربی از هفته سوم تیرماه همزمان با زمان انتشار نتایج تیزهوشان از طریق سایت  azmoon.medu.ir اعلام شود. در صورتی که پس از اعلام نتایج نمونه دولتی ششم به هفتم آذربایجان غربی ، در یکی از مدارس نمونه دولتی انتخابی ، پذیرفته شدید، بایستی گوش به زنگ باشید که در بازه ی زمانی معینی که توسط مدرسه اعلام می شود، نسبت به ثبت نام اقدام نمایید. به این نکته هم توجه داشته باشید که فرصتی نیز به داوطلبانی که به نتیجه آزمون اعتراض دارند ، اختصاص داده خواهد شد تا پس از اعلام نتایج نمونه دولتی ششم به هفتم آذربایجان غربی ، اعتراض خود را به صورت اینترنتی ثبت نمایند.

اعلام نتایج نمونه دولتی نهم به دهم آذربایجان غربی

با توجه به اینکه نتایج نمونه دولتی تیزهوشان و نمونه دولتی در یک روز اعلام خواهد شد،  اعلام نتایج نمونه دولتی نهم به دهم آذربایجان غربی حدوداً یک ماه پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی خواهد بود. اعلام نتایج نمونه دولتی ششم به هفتم آذربایجان غربی به صورت اینترنتی بوده و شما می توانید با مراجعه به سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی از نتیجه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم آذربایجان غربی با خبر شوید. با توجه به اینکه دانش آموزان در هنگام ثبت نام در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ، اقدام به انتخاب مدارس نمونه دولتی می نمایند، پس از اعلام نتایج نمونه دولتی نهم به دهم آذربایجان غربی ، در صورتی که در یکی از مدارس انتخابی ، قبول شده باشند ، می توانند در بازه ی زمانی معینی که توسط مدرسه اعلام می شود ، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. در ضمن در صورتی که به نتایج اعلام شده اعتراض دارید ، نگران نباشید، زیرا  پس از اعلام نتایج نمونه دولتی نهم به دهم آذربایجان غربی ، فرصتی در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا بتوانید اعتراض خود را به صورت اینترنتی ثبت نمایید.
ظرفیت مازادی برای پذیرش در مدارس نمونه دولتی وجود ندارد

اعتراض به نتایج نمونه دولتی آذربایجان غربی 97

در صورتی که داوطلبان آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان غربی به نتایج آزمون خود اعتراض داشته باشند، برای ثبت درخواست اعتراض لازم است به سامانه azmoonmedu.ir مراجعه کنند تا به درخواست آنها ترتیب اثر داده شود. اما باید دانش آموزان و والدین آن ها مطلع باشند که افزایش در تعداد مدارس و نیز ظرفیت ها وجود ندارد و پذیرش نهایی دانش آموزان در رشته های تجربی، انسانی، ریاضی – فیزیک و فنی و حرفه ای وابسته به کسب شرایط احراز رشته بر طبق قوانین هدایت تحصیلی است. همچنین قبولی دانش آموزان آذربایجان غربی در دوره دوم متوسطه همانند دیگر دانش آموزان شرکت کننده در آزمون بر اساس 50 امتیاز نمره آزمون و 50 امتیاز معدل پایه نهم آنها خواهد بود. داوطلبان برای اطمینان بیشتر، قبل از درخواست اعتراض، دفترچه سؤالات آزمون و کلید سؤالات که به همراه شیوه محاسبه امتیازات است را از سایت azmoon.medu.ir دریافت کرده و پاسخ سؤالات در آزمون خود را با توجه به آنها بررسی کنند.  

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره " نتایج نمونه دولتی آذربایجان غربی" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

 
آیدانیتو فضای هوشمند آموزش، مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. آیدانیتو صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد

4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


اولین دیدگاه را شما برای این مطلب ثبت کنید