برای ارتباط با مشاورین مرکز از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره
9099071973
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 24
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید

برای ارتباط با مشاورین مرکز از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره
9099071985
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 24
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید
آیدانیتو ، فضای هوشمند مشاوره و آموزش آنلاین و آفلاین در تمامی مقاطع تحصیلی و خانواده و روانشناسی رو برای شما به ارمغان میاره،سامانه آیدانیتو در مقاطع مختلف دبستان ، دوره متوسطه اول و دوم ، کنکور سراسری،کارشناسی ارشد ، دکتری ، تحصیل در خارج از کشور و حتی ثبت نام دانشگاه بدون کنکور فعالیت میکنه.این سیستم یکپارچه برای مشاوره و آموزش تخصصی، معرفی منابع ، آموزش سرفصلهای مهم ، انتخاب رشته ، ثبت نام دانشگاه بدون کنکور و هرچیزی که فکرشو کنید بهتون کمک میکنه

اعلام نتایج دکتری دانشگاه آزاد

اعلام نتایج دکتری دانشگاه آزاد

اعلام نتایج دکتری دانشگاه آزاد 97

حتما مطلع هستید که آزمون ورودی دکتری سال 97 در تاریخ 4 اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد و از آنجایی که کنکور ورودی دکتری دانشگاه سراسری و آزاد هر دو با هم ادغام شده و در قالب یک کنکور برگزار خواهد شد، متقاضیان تحصیل در دانشگاه آزاد در مقطع دکتری نیز بایستی در همان تاریخ 4 اسفند (تعیین شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور)، سر جلسه ی کنکور دکتری 97 حضور یابند.

نتایج اولیه کنکور دکتری در هفته ی آخر فروردین ماه 97 توسط سایت سازمان سنجش آموزش کشور (با مراجعه به سایت www.sanjesh.org) اعلام می گردد. داوطلبان متقاضی انتخاب رشته دانشگاه آزاد بایستی در کارنامه ی اولیه منتشر شده توسط سازمان سنجش در واحد دانشگاهی آزاد، مجاز اعلام شده باشند. به عنوان مثال اگر قصد دارید که در رشته ی مهندسی صنایع در مقطع دکتری، در دانشگاه آزاد ادامه تحصیل دهید، بایستی پس از اعلام نتایج اولیه کنکور دکتری توسط سازمان سنجش و مشاهده ی کارنامه ی اولیه، در دانشگاه آزاد مجاز شناخته شده باشید.

در نیمه ی اول اردیبهشت ماه 97 در صورت مجاز اعلام شدن، شما قادر خواهید بود که با مراجعه به سایت (www.azmoon.org)، دفترچه ی راهنمای انتخاب رشته را دانلود نموده و پس از مطالعه ی دقیق آن نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایید. در ضمن نتایج نهایی دکتری دانشگاه آزاد در دهه ی اول شهریورماه اعلام می شوند.

نتایج نهایی آزمون ورودی دکتری در دهه ی اول شهریورماه اعلام می شود

زمان اعلام نتایج دکتری آزاد 97

با توجه به برگزاری کنکور ورودی دکتری سال 97، در 4 اسفندماه، اعلام نتایج اولیه ی کنکور دکتری آزاد 97 در هفته ی آخر فروردین ماه 1397 و از طریق سایت سازمان سنجش انجام می گیرد. داوطلبانی که پس از مشاهده ی کارنامه ی اولیه، مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد شده باشند، می توانند از نیمه ی اول اردیبهشت ماه، با دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته از پایگاه آزمون دانشگاه آزاد و مطالعه ی دقیق شرایط و ضوابط آن، نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. نتایج نهایی آزمون دکتری در دهه ی اول شهریورماه اعلام می شود. متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت آزمون دانشگاه آزاد، نتایج نهایی آزمون دکتری را مشاهده نمایند.

نحوه مشاهده اعلام نتایج دکتری 97

نتایج اولیه ی آزمون دکتری در هفته ی آخر فروردین ماه از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شود. متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به مشاهده ی کارنامه ی اولیه (مجاز و یا غیر مجاز شناخته شدن داوطلب) خود اقدام نموده و در صورت مجاز شناخته شدن در دانشگاه مربوطه، نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

اگر در دانشگاه سراسری مجاز اعلام شده اید و قصد دارید که در دانشگاه سراسری انتخاب رشته کنید، بایستی در نیمه ی اول اردیبهشت ماه به سایت سازمان سنجش مراجعه نموده و با دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته و مطالعه ی دقیق آن، نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایید و در نهایت در دهه ی اول شهریورماه با مراجعه ی مجدد به سایت سازمان سنجش از نتایج نهایی آزمون دکتری با خبر شوید. در صورتی که در دانشگاه آزاد مجاز اعلام شده اید و قصد دارید که در دانشگاه آزاد انتخاب رشته نمایید، بایستی در نیمه ی اول اردیبهشت ماه به سایت آزمون دانشگاه آزاد مراجعه نموده و با دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور دکتری دانشگاه آزاد، نسبت به انتخاب رشته اقدام نموده و در دهه ی اول شهریورماه با مراجعه ی مجدد به سایت آزمون دانشگاه آزاد از نتایج نهایی مطلع شوید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.