اعلام نتایج دکتری دانشگاه آزاد

نویسنده : فرهنگ
۰۴ بهمن ۹۶ ۱۱۱ ۰

اعلام نتایج دکتری دانشگاه آزاد 97

حتما مطلع هستید که آزمون ورودی دکتری سال 97 در تاریخ 4 اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد و از آنجایی که کنکور ورودی دکتری دانشگاه سراسری و آزاد هر دو با هم ادغام شده و در قالب یک کنکور برگزار خواهد شد، متقاضیان تحصیل در دانشگاه آزاد در مقطع دکتری نیز بایستی در همان تاریخ 4 اسفند (تعیین شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور)، سر جلسه ی کنکور دکتری 97 حضور یابند.

نتایج اولیه کنکور دکتری در هفته ی آخر فروردین ماه 97 توسط سایت سازمان سنجش آموزش کشور (با مراجعه به سایت www.sanjesh.org) اعلام می گردد. داوطلبان متقاضی انتخاب رشته دانشگاه آزاد بایستی در کارنامه ی اولیه منتشر شده توسط سازمان سنجش در واحد دانشگاهی آزاد، مجاز اعلام شده باشند. به عنوان مثال اگر قصد دارید که در رشته ی مهندسی صنایع در مقطع دکتری، در دانشگاه آزاد ادامه تحصیل دهید، بایستی پس از اعلام نتایج اولیه کنکور دکتری توسط سازمان سنجش و مشاهده ی کارنامه ی اولیه، در دانشگاه آزاد مجاز شناخته شده باشید.

در نیمه ی اول اردیبهشت ماه 97 در صورت مجاز اعلام شدن، شما قادر خواهید بود که با مراجعه به سایت (www.azmoon.org)، دفترچه ی راهنمای انتخاب رشته را دانلود نموده و پس از مطالعه ی دقیق آن نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایید. در ضمن نتایج نهایی دکتری دانشگاه آزاد در دهه ی اول شهریورماه اعلام می شوند.

نتایج نهایی آزمون ورودی دکتری در دهه ی اول شهریورماه اعلام می شود

زمان اعلام نتایج دکتری آزاد 97

با توجه به برگزاری کنکور ورودی دکتری سال 97، در 4 اسفندماه، اعلام نتایج اولیه ی کنکور دکتری آزاد 97 در هفته ی آخر فروردین ماه 1397 و از طریق سایت سازمان سنجش انجام می گیرد. داوطلبانی که پس از مشاهده ی کارنامه ی اولیه، مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد شده باشند، می توانند از نیمه ی اول اردیبهشت ماه، با دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته از پایگاه آزمون دانشگاه آزاد و مطالعه ی دقیق شرایط و ضوابط آن، نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. نتایج نهایی آزمون دکتری در دهه ی اول شهریورماه اعلام می شود. متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت آزمون دانشگاه آزاد، نتایج نهایی آزمون دکتری را مشاهده نمایند.

نحوه مشاهده اعلام نتایج دکتری 97

نتایج اولیه ی آزمون دکتری در هفته ی آخر فروردین ماه از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شود. متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به مشاهده ی کارنامه ی اولیه (مجاز و یا غیر مجاز شناخته شدن داوطلب) خود اقدام نموده و در صورت مجاز شناخته شدن در دانشگاه مربوطه، نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

اگر در دانشگاه سراسری مجاز اعلام شده اید و قصد دارید که در دانشگاه سراسری انتخاب رشته کنید، بایستی در نیمه ی اول اردیبهشت ماه به سایت سازمان سنجش مراجعه نموده و با دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته و مطالعه ی دقیق آن، نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایید و در نهایت در دهه ی اول شهریورماه با مراجعه ی مجدد به سایت سازمان سنجش از نتایج نهایی آزمون دکتری با خبر شوید. در صورتی که در دانشگاه آزاد مجاز اعلام شده اید و قصد دارید که در دانشگاه آزاد انتخاب رشته نمایید، بایستی در نیمه ی اول اردیبهشت ماه به سایت آزمون دانشگاه آزاد مراجعه نموده و با دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور دکتری دانشگاه آزاد، نسبت به انتخاب رشته اقدام نموده و در دهه ی اول شهریورماه با مراجعه ی مجدد به سایت آزمون دانشگاه آزاد از نتایج نهایی مطلع شوید.


4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


اولین دیدگاه را شما برای این مطلب ثبت کنید