اعلام نتایج تیزهوشان سمنان ۹۷

نویسنده : مهربان
۲۸ خرداد ۹۷ ۱۷۷ ۰

اعلام نتایج تیزهوشان سمنان 97

جهت اطلاع از اعلام نتایج تیزهوشان سمنان 97 می توانید در سراسر کشور با شماره 9099071973 تماس حاصل نمایید


پاسخگویی از 8 صبح الی 1 بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

در این مقاله با موضوع اعلام نتایج تیزهوشان سمنان 97 همراه دانش آموزان عزیز استان سمنان هستیم.

مدارس تیزهوشان همواره از اولویت های انتخاب دانش آموزان قرار دارد و دلیل این امر وجود معلمان خبره و با سابقه، سطح علمی و شرایط رفاهی مناسب در کنار شهریه پایین می باشد ، شهریه مدارس تیزهوشان به میزان 50 درصد شهریه مصوب مدارس غیر دولتی هر شهرستان است.

هدف از مدارس تیزهوشان تفکیک و شناخت دانش آموزان تیزهوش و با استعداد می باشد که در این مدارس به شکوفایی استعدادهای هر دانش آموز کمک خواهد شد.در ادامه به جزئیات  اعلام نتایج تیزهوشان سمنان 97 خواهیم پرداخت.

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان سمنان

دانش آموزان استان سمنان در تاریخ 6 خردادماه برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان سمنان 97 اقدام کردند و پنج روز بعد یعنی در تاریخ 97/03/11 آزمون تیزهوشان سمنان به صورت هماهنگ برگزار شد.

زمان اعلام نتایج تیزهوشان

زمان اعلام نتایج تیزهوشان سمنان 97 در حال حاضر مشخص نشده است. اما با توجه به روال سال های گذشته در اعلام نتایج، می توان گفت حدوداً 20 روز بعد از برگزاری آزمون نتایج آن بر روی سایت azmoon.medu.ir درج خواهد شد.

فهرست ذخیره برای مدارس تیزهوشان اعلام نخواهد شد

نحوه مشاهده نتایج تیزهوشان سمنان

در این مبحث به آموزش نحوه ی مشاهده ی نتایج تیزهوشان سمنان 97 خواهیم پرداخت. در ابتدا نیاز است وارد وب سایت Azmoon.medu.ir شوید. و در قسمت راست که در تصویر علامت گذاری شده است، اطلاعات خواسته شده را وارد کنید.

رمز همگام را پیش از این از مدیر مدرسه خود دریافت نموده اید، با وارد کردن اطلاعات وارده صفحه ای خواهید شد که اطلاعات ثبت نام و فعالیت پذیرش شما را مشخص خواهد کرد.

با کلیک برروی آیکون مدیریت که علامت گذاری شده است، کارنامه خود را مشاهده خواهید کرد.

دانش آموزان عزیز توجه کنند که حداکثر تا یک هفته بعد از اعلام نتایج برای داوطلبانی که در آزمون تیزهوشان سمنان پذیرفته نشده اند، کارنامه عدم قبولی صادر خواهد شد که شامل تعداد پاسخ های صحیح و غلط نمره هر ماده درسی، امتیاز کل، امتیاز آخرین فرد پذیرفته شده در مدارس مورد نظر او می باشد. و کارنامه ای برای داوطلبان پذیرفته شده در آزمون صادر نخواهد شد.

فراموشی رمز همگام

در صورتی که در مرحله اعلام نتایج رمز همگام را فراموش نمده اید، می توانید بر روی فراموشی رمز عبور کلیک کنید. و با درج کد ملی درصفحه جدید سیستم به طور اتوماتیک سریال شناسنامه دانش آموز را رمز جدید قرار خواهد داد.

به نکات زیر توجه کنید

  • انتقال دانش آموز (حتی در صورت دارا بودن کف امتیاز) ممنوع است.
  • به اولویت بندی مدارس توجه داشته باشید.
  • رتبه کسب شده در آزمون، معیار پذیرش مدارس تیزهوشان است.

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان

هر ساله فرصتی به دانش آموزان داده می شود تا در صورتی که به نتایج اعلام شده متعرض هستند، اعتراض خود را ثبت نمایند. زمان اعتراض دقیقاً مشخص نمی شود و حدود 4 الی 5 روز بعد از اعلام نتایج آغاز می شود.

ثبت نام حضوری

بعد از مشاهده ی نتایج در صورت قبولی در مدرسه تیزهوشان می بایست اقدامات لازم برای ثبت نام حضوری در مدرسه پذیرفته شده انجام شود. در صورتی که در مهلت داده شده باری ثبت نام، اقدامی صورت نگیرد، غیبت داوطلب به منظور انصراف وی از تحصیل در مدارس تلقی خواهد شد و نام دانش آموز از لیست پذیرفته شدگان حذف خواهد شد.

اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم سمنان

برای آگاهی از اعلام تیزهوشان ششم به هفتم سمنان ، بایستی در بازه زمانی معین به سایت سازمان استعدادهای درخشان (سمپاد) ، مراجعه نمایید. از آنجایی که زمان دقیق اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم سمنان هنوز مشخص نیست ، می توان پیش بینی کرد که نتایج تیزهوشان ششم به هفتم سمنان از هفته سوم تیرماه از طریق سایت سازمان سمپاد azmoon.medu.ir اعلام شود.  بایستی به این نکته دقت داشته باشید که اگر اعتراضی به نتایج تیزهوشان ششم به هفتم سمنان دارید، می توانید اعتراض خود را پس از اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم سمنان ، به صورت اینترنتی ثبت نمایید. در ضمن پس از اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم سمنان ، اگر در یکی از انتخاب های خود در هنگام ثبت نام پذیرفته شده باشید ، بایستی در بازه های زمانی اعلام شده توسط مدرسه، با به همراه داشتن مدارک لازم به منظور ثبت نام ، اقدام نمایید.

اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم سمنان

مطابق تجربیات سال های گذشته ، اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم سمنان حدوداً یک ماه پس از برگزاری آزمون خواهد بود. با توجه به اینکه پس از اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم سمنان ، در صورت پذیرفته شدن، بایستی در بازه های زمانی تعیین شده توسط مدرسه ،  به منظور ثبت نام به مدرسه مراجعه کنید ، آگاهی از زمان اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم سمنان بیش از پیش اهمیت می یابد. شایان ذکر است که اگر اعتراضی به نتایج تیزهوشان نهم به دهم سمنان دارید ، می توانید اعتراض خود را پس از اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم سمنان ، به صورت اینترنتی ثبت نمایید.

به دانش آموزان عزیز پیشنهاد میکنیم برای اطلاع از اعلام نتایج تیزهوشان خراسان شمالی 97 به مقاله مربوطه مراجعه نمایند.

آیدانیتو فضای هوشمند آموزش، مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. آیدانیتو صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد

جهت اطلاع از اعلام نتایج تیزهوشان سمنان 97 می توانید در سراسر کشور با شماره 9099071973 تماس حاصل نمایید


پاسخگویی از 8 صبح الی 1 بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


اولین دیدگاه را شما برای این مطلب ثبت کنید