برای ارتباط با مشاورین مرکز از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره
70707025
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 24
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید

برای ارتباط با مشاورین مرکز از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره
70707025
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 24
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید

برای دریافت مشاوره رایگان بایستی از طریق موبایل با شماره
70707025
تماس حاصل نمایید

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
آیدانیتو ، فضای هوشمند مشاوره و آموزش آنلاین و آفلاین در تمامی مقاطع تحصیلی و خانواده و روانشناسی رو برای شما به ارمغان میاره،سامانه آیدانیتو در مقاطع مختلف دبستان ، دوره متوسطه اول و دوم ، کنکور سراسری،کارشناسی ارشد ، دکتری ، تحصیل در خارج از کشور و حتی ثبت نام دانشگاه بدون کنکور فعالیت میکنه.این سیستم یکپارچه برای مشاوره و آموزش تخصصی، معرفی منابع ، آموزش سرفصلهای مهم ، انتخاب رشته ، ثبت نام دانشگاه بدون کنکور و هرچیزی که فکرشو کنید بهتون کمک میکنه

اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد 97

اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد 97

اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد 97

بعد از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در روزهای 6 و 7 اردیبهشت ماه، داوطلبان می بایست منتظر اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد 97 باشند. اعلام نتایج اولیه به صورت یک کارنامه کتبی اینترنتی منتشر می شود و در بر دارنده نتیجه آزمون فرد داوطلب است. در اعلام نتایج اولیه کنکور ارشد 97 مشخص می شود که متقاضی با توجه به نتایج کنکور رشته ای که شرکت کرده است، مجاز به انتخاب رشته شده است یا نه و آیا می تواند در انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 97 شرکت کند. تاریخ و زمان اعلام نتایج اولیه کنکور ارشد 97 و نیز نحوه مشاهده نتایج را در ادامه مطلب بررسی کرده ایم.

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد 97

زمان و تاریخ اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد 97 به شکل کارنامه در دهه ی دوم خردادماه در سایت سازمان سنجش قرار می گیرد. تمامی متقاضیانی که در کنکور ارشد شرکت کرده اند و در جلسه ی آزمون به سؤالات پاسخ داده اند، می توانند در زمان مشخص شده نتایج اولیه کنکور ارشد خود را مشاهده نمایند.

نتایج کنکور ارشد برای کلیه دوره های روزانه، شبانه، پردیس های خودگردان و نیز دانشگاه های غیر انتفاعی مشخص می شود. کنکور کارشناسی ارشد دارای دو نتیجه است. یکی نتایج اولیه و دیگری نتایج نهایی.

نتایج اولیه بعد از برگزاری آزمون ارشد است و نتایج نهایی بعد از انتخاب رشته کنکور ارشد منتشر می شود.

نحوه دریافت و مشاهده اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد 97:

کارنامه اولیه کنکور کارشناسی ارشد به صورت اعلام نتایج اولیه ارشد در سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می شود. از این رو کسانی که منتظر دریافت و اطلاع از نتایج اولیه کنکور ارشد هستند، می بایست وارد سایت سازمان سنجش شوند. در قسمت راست سایت، داوطلبان باید وارد بخش کارشناسی ارشد بند مربوط به کارنامه اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی که در داخل پرانتز تحت عنوان دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل است، شوند. پس از کلیک بر روی بند مربوطه به صفحه اطلاعات ورودی برای مشاهده کارنامه و نتایج اولیه منتشر می شوند. در صفحه ی مربوطه دو راه برای دسترسی به نتایج وجود دارد. راه اول وارد کردن مشخصات شخصی و شماره پرونده است. برای استفاده از راه دوم هم کد پیگیری و شماره پرونده داوطلب لازم است. انتخاب هر یک از این دو روش مطابق با تصمیم داوطلب است. علاوه بر این درج اطلاعات گفته شده یک کد امنیتی که شامل حاصل جمع دو عدد است، برای دسترسی به کارنامه وجود دارد و بیشتر دارای نقش امنیتی است.

کارنامه اولیه میزان درصدهایی که در دروس عمومی و اختصاصی را کسب کرده اید و نیز وضعیت رتبه و تراز قبولی و نوع دوره هایی که مجاز به انتخاب رشته در آنها شده اید را نشان می دهد.

چنانچه داوطلبی اطلاعات دسترسی به کارنامه ی اولیه خود را فراموش کرده باشد، در همان سایت سازمان سنجش بخش بازیابی اطلاعات وجود دارد و از طریق آن می توان اطلاعات دسترسی به کارنامه اولیه را دوباره دریافت کرد.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.