اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۹۷

نویسنده : مریم کاوه
۲۶ آذر ۹۶ ۱۵۰۸۸ ۱۳

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97

جهت اطلاع از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97 می توانید در سراسر کشور با شماره ۰۲۱-۴۲۲۵۸ تماس حاصل نمایید


پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

پس ازبرگزاری آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی که در تیرماه انجام می شود، آزمون مدارس تیزهوشان در اردیبهشت ماه برگزار می شود و فیلتر ورودی دانش آموزان با استعداد به مدارس زیر مجموعه ی سمپاد (سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان) است. اعلام نتایج هر شخص به صورت مجزا و از طریق صفحه ی شخصی داوطلب در سامانه اعلام نتایج تیزهوشان در سایت تیزهوشان و استعدادهای درخشان به آدرس azmoon.medu.ir انجام می شود.

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97 ، توسط سازمان استعدادهای درخشان صورت می پذیرد . باید به این نکته دقت کنید از آنجایی که پس از اعلام نتایج، در صورت قبولی بایستی در مدرسه قبول شده ثبت نام کنید ، اگر از تاریخ دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97 اطلاع کافی نداشته باشید و به منظور ثبت نام ، به مدرسه مورد نظر مراجعه نکنید ، شانس قبولی خود را از دست می دهید. پس با توجه به اهمیت آگاهی از زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ، پیشنهاد می کنیم که به منظور دانستن زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97 ، با مشاوران متخصص تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

برای آگاهی از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97 با مشاوران متخصص آیدانیتو تماس بگیرید.

[bs-quote quote="در آزمون تیزهوشان تنها یک بار اعلام نتایج داریم

" style="style-17" align="center" color="#2ecc71"][/bs-quote]

برای رویت نتیجه کافیست پس از ورود به سامانه ثبت نام در سمت راست سایت، کد ملی و شماره شناسنامه را به عنوان رمز ورود، وارد کرده و پس از ورود به صفحه ی شخصی، اطلاعات آزمون خود را مشاهده کنید. هر داوطلبی که پذیرفته شده باشد، نام مدرسه ی پذیرفته شده را مشاهده می کند و داوطلبانی که پذیرفته نشده اند، می توانند درصدها و تراز خود را مشاهده کرده و با آخرین فرد پذیرش شده، مقایسه کنند. تصویر سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان را در زیر می بینید.

سایت اعلام نتایج تیزهوشان

اعلام نتایج آزمون استعدادهای درخشان 97 

ثبت نام در آزمون استعدادهای درخشان 97، در تاریخ 97/01/28 الی 97/02/05  انجام شده است و آزمون در اردیبهشت ماه 97 برگزار شد و بلافاصله پس از برگزاری آزمون، دفترچه ی سؤالات آزمون بر روی سایت مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان  به آدرس sampad.medu.ir قرار گرفت. حدود دو هفته بعد نیز کلید تصحیح آزمون از سوی همین مرکز منتشر شد. دقت کنید سامانه اعلام نتایج تیزهوشان با سایت مذکور متفاوت است.

دانش آموزان عزیز باید بدانند ، قبل از اعلام نتایج ، نام نفراتی که رتبه ی برتر را کسب کرده اند منتشر نمیشود و تمامی داوطلبان میتوانند نتایج آزمون خود را در سایت azmoon.medu.ir مشاهده کنند .

دانش آموزان عزیز باید دقت کنند ، اعلام نتایج آزمون استعدادهای درخشان ، ثبت نام آزمون ، صدور کارت ورود به جلسه همگی به صورت اینترنتی صورت می گیرد.

پس از اعلام نتایج طبق روال هرساله داوطلبان پس از اعلام نتایج آزمون استعداد های درخشان میتوانند پس از مشاهده رتبه و تراز خود ، در صورت داشتن اعراض، اعتراض خود را در سایت اعلام نتایج ثبت کنند . اگر به نتایج آزمون تیزهوشان خود اعتراض دارید ، پیشنهاد می کنیم برای ثبت اعتراض با مشاوران متخصص تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن ، درخواست اعتراض شما را ثبت نمایند.

برای آگاهی از نتایج آزمون تیزهوشان پس از اعلام توسط سایت سمپاد و ثبت درخواست اعتراض با مشاورین آیدانیتو تماس بگیرید.

شرایط ورود بدون آزمون استعدادهای درخشان 97 

برای بسیاری از داوطلبین شرکت در آزمون تیزهوشان این سؤال پیش آمده است که آیا امکان ورود بدون آزمون به مدارس تیزهوشان وجود دارد؟! در جواب باید بگوییم خیر! در واقع ورود بدون آزمون به مدارس تیزهوشان تنها شایعه ای است که چند سال پیش رواج پیدا کرد.

این خبر از تصمیماتی مبنی بر حذف آزمون ورودی دوره ی نهم به دهم و پذیرش بدون آزمون دانش آموزان تیزهوشان دوره متوسطه اول، اطلاع می داد. اما این تصمیمات فعلاً قطعی نشده اند. وزیر آموزش و پرورش نیز در این مورد اعلام کردند که تصمیم به حذف آزمون ورودی نیازمند بررسی زیادی است. زیرا این تصمیمات بر روی یک نسل آموزشی تأثیرگذار است.  بد نیست اگر بدانید از میان خیل عظیم داوطلبان (حدود 200 هزار نفر برای دوره متوسطه اول و  100 هزار نفر برای دوره ی متوسطه دوم) ، کمتر از 10% آنها پذیرش می شوند که نتایج پذیرش یا عدم پذیرش داوطلبان پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی و معمولاً اوایل تیرماه اعلام می شود.

دقت کنید که در مهلت اعلام شده، بایستی نسبت به مشاهده ی نتیجه و ثبت نام حضوری اقدام کنید زیرا در صورت تعلیل ممکن است فرصت شما به دانش آموز دیگری داده شود. با توجه به اهمیت آگاهی از زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97 ، پیشنهاد می کنیم برای دانستن زمان دقیق ثبت نام مدارس تیزهوشان با مشاورین آیدانیتو تماس بگیرید.

اگر سوالی در زمینه نتایج آزمون و ثبت نام در مدارس تیزهوشان ذهنتان را به خود مشغول کرده است ، با مشاوران متخصص تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

معرفی مدارس برتر استان ها

اگر پس از اعلام نتایج تیزهوشان ، نتیجه خوبی را کسب نکرده بودید، اصلا نگران نباشید ، زیرا مدارس بسیار خوبی وجود دارند که شما از آن ها خبر ندارید. برای آگاهی از لیست مدارس برتر به تفکیک استان ها با مشاورین متخصص تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

جهت آگاهی از لیست مدارس برتر با مشاورین آیدانیتو تماس بگیرید.

مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی درسی برای قبولی در آزمون تیزهوشان

اگر امروز تصمیم گرفته اید که سال آینده در آزمون مدارس تیزهوشان و برتر پذیرفته شوید، باید از همین امروز برنامه ای مدون و منظم داشته باشید. به همین منظور پیشنهاد می کنیم برای دریافت بهترین برنامه تحصیلی به منظور قبولی و ارتقاء معدل با مشاورین حرفه ای تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

جهت دریافت برنامه تحصیلی و مشاوره با مرکز مشاوره تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

جهت اطلاع از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97 می توانید در سراسر کشور با شماره ۰۲۱-۴۲۲۵۸ تماس حاصل نمایید


پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


۱۲ دیدگاه
 • user_default_pic sasan
  توسط sasan در تاریخ ۰۹ تیر ۹۷ reply_comment like_comment 0
  این سایت مسخره azmmon.medue.ir که هیچی نسون نمیده اصلا میگه پاسخ قابل قبولی یافت نشد.واقعا که.?
  user_default_pic فرهنگ
  توسط فرهنگ در تاریخ ۱۰ تیر ۹۷ like_comment 0
  سلام دوست گرامی همان طور که در متن هم ذکر شده ( اگر بیشتر دقت کنید) سایت صحیح سازمان استعدادهای درخشان (www.azmoon.medu.ir) است. دقت بفرمایید که اصل«دقیق بودن » در قبولی در آزمون تیزهوشان، یکی از اصول بسیار مهم است!

 • user_default_pic فاطمه ایرانی
  توسط فاطمه ایرانی در تاریخ ۳۱ تیر ۹۷ reply_comment like_comment 0
  سلام هیچکس پاسخگونیس که چندروزدیگه نتتیج نمونه تیزهوشان رومیدن مردادهم شدخبرز ازنتایج نشد
  user_default_pic فرهنگ
  توسط فرهنگ در تاریخ ۰۷ مرداد ۹۷ like_comment 0
  سلام دوست عزیز پایه نهم امروز هشتم مرداد اعلام شد.

 • user_default_pic عرفان
  توسط عرفان در تاریخ ۰۷ شهریور ۹۷ reply_comment like_comment 0
  سلام نتایج ازمونهفتم کی اعلام میشه. باتشکر
  user_default_pic فرهنگ
  توسط فرهنگ در تاریخ ۰۷ شهریور ۹۷ like_comment 0
  سلام دوست عزیز هفته اول شهریورماه

 • user_default_pic آناستازیا
  توسط آناستازیا در تاریخ ۱۱ شهریور ۹۷ reply_comment like_comment 0
  سلام من برای نتایج پایه هفتم به سایت مراجعه کردم ولی هیچ نتیجه ای ثبت نشده بود فقط صفحه ی خالی بود سایت هم درست رفتم اطلاعات هم درست نوشتم مگه نگفتید هفته اول شهریور ماه خوب اینم هفته ی اول تموم شد کشتید ما رو با این نتایج

 • user_default_pic زهرا
  توسط زهرا در تاریخ ۱۸ شهریور ۹۷ reply_comment like_comment 0
  سلام پس نتایج هفتم کی میاد مگه نگفتید هفته ی اول شهریور میاد الان 18 شهریور ماه است لطفا زود تر زمان دقیق اعلام نتایج رو بگید ممنون

 • user_default_pic زهرامحمدی
  توسط زهرامحمدی در تاریخ ۲۰ شهریور ۹۷ reply_comment like_comment 0
  این متن های اضافی ماراگیج می کند.خوب درست بنویسید کیاقبول شدن ویانتایج کی اعلام می شود.

 • user_default_pic mahdi
  توسط mahdi در تاریخ ۲۱ شهریور ۹۷ reply_comment like_comment 0
  سلام .ببخشید مگه نگفته بودیدکه نتایج تیزهوشان 10الی15شهریور میاد ولی نیامد و به یه سایت هم گذاشته بودید که21شهریور(چهارشنبه)یعنی امروز جواب ها میا ولی نیامد لطفا بگید که کی جواب تیزهوشان میاد اگر هم نمیایید بگود که به مدرسهشهرخودمان مراجعه کنیم ..