اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان همدان ۹۷

نویسنده : مهربان
۱۵ اردیبهشت ۹۷ ۵۶۴ ۰

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره "اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان همدان" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

 
اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان همدان 97

مدارس تیزهوشان استان همدان با هدف، شناخت و شکوفایی استعداد دانش آموزان تیزهوش شروع به پذیرش دانش آموزان کرده است . دلیل توجه و علاقه ی دانش آموزان به مدارس تیزهوشان، وجود مدرسان با سابقه و کیفیت آموزشی بالا و وجود خدمات رفاهی برای دانش آموزان است. از این رو تعداد داوطلبان مدارس تیزهوشان استان همدان، بالا می باشد. معیار پذیرش دانش آموزان در مدارس تیزهوشان، تراز علمی آنان می باشد. در این مقاله با موضوع اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان همدان 97 در خدمت شما عزیزان هستیم ، با مطالعه این مقاله با شرایط ورود به مدارس تیزهوشان استان همدان ، زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان همدان 97 ، شهریه مدارس تیزهوشان استان همدان ، زمان و نحوه اعتراض به نتایج تیزهوشان استان همدان 97 آشنا خواهید شد.
شرط ورود به مدارس تیزهوشان استان همدان چیست؟
  • بررسی نمرات سال پنجم دانش آموزان، شرط ثبت نام دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم را دارند، نمرات تماماً خوب یا حداقل با یک خوب در کارنامه پایه 5 است.
  • معدل سال هشتم: شرط ثبت نام داوطلبان آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم، معدل بالای 19 در سال هشتم می باشد.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان همدان 97

دانش آموزان عزیز می توانند سه هفته بعد از برگزاری آزمون تیزهوشان استان همدان 97، نتایج آزمون را در سامانه ثبت مدارس استعدادهای درخشان به نشانی azmoon.medu.ir مشاهده کنند.
آیدانیتو فضای هوشمند آموزش، مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. آیدانیتو صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد
فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره "اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان همدان 97" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم همدان

برای آگاهی از اعلام تیزهوشان ششم به هفتم همدان ، بایستی در بازه زمانی معین به سایت سازمان استعدادهای درخشان (سمپاد) ، مراجعه نمایید. از آنجایی که زمان دقیق اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم همدان هنوز مشخص نیست ، می توان پیش بینی کرد که نتایج تیزهوشان ششم به هفتم همدان از هفته سوم تیرماه از طریق سایت سازمان سمپاد azmoon.medu.ir اعلام شود.  بایستی به این نکته دقت داشته باشید که اگر اعتراضی به نتایج تیزهوشان ششم به هفتم همدان دارید، می توانید اعتراض خود را پس از اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم همدان ، به صورت اینترنتی ثبت نمایید. در ضمن پس از اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم همدان ، اگر در یکی از انتخاب های خود در هنگام ثبت نام پذیرفته شده باشید، بایستی در بازه های زمانی اعلام شده توسط مدرسه، با به همراه داشتن مدارک لازم به منظور ثبت نام ، اقدام نمایید.

اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم همدان

مطابق تجربیات سال های گذشته ، اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم همدان حدوداً یک ماه پس از برگزاری آزمون خواهد بود. با توجه به اینکه پس از اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم همدان ، در صورت پذیرفته شدن، بایستی در بازه های زمانی تعیین شده توسط مدرسه ،  به منظور ثبت نام به مدرسه مراجعه کنید، آگاهی از زمان اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم همدان بیش از پیش اهمیت می یابد. شایان ذکر است که اگر اعتراضی به نتایج تیزهوشان نهم به دهم همدان دارید ، می توانید اعتراض خود را پس از اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم همدان، به صورت اینترنتی ثبت نمایید.

شهریه مدارس تیزهوشان استان همدان چقدر است؟

همان طور که اطلاع دارید، دانش آموزان عزیز برای تحصیل در مدارس غیر دولتی ملزم به پرداخت شهریه می باشند. مدارس تیزهوشان نیز از این قاعده پیروی می کنند. شهریه مدارس تیزهوشان از مدارس غیر انتفاعی کمتر می باشد. میزان افزایش شهریه مدارس تیزهوشان استان همدان در سال 97 مشخص نشده است. بنابراین به شهریه مدارس در سال های گذشته می پردازیم. شهریه مدارس تیزهوشان بر اساس ساعات ارائه شده دروس و کلاس های فوق برنامه که برای دانش آموزان گذاشته می شود، متفاوت می باشد. در ضمن لازم است به این نکته توجه داشته باشیم شهریه مدارس در پایه های مختلف تحصیلی نیز متفاوت است و برای تحصیل در دوره ی پیش دانشگاهی، شهریه بیشتری پرداخت می شود. شهریه مدارس تیزهوشان پایه ابتدایی تا پیش دانشگاهی از 2.5 میلیون تومان تا 10 میلیون تومان متغیر می باشد. لازم به ذکر است دانش آموزان تیزهوش و با استعداد و مستضعف از تحصیل در این دوره به دلیل عدم توانایی در پرداخت شهریه باز نمی مانند و با توجه به صلاح دید مدارس تیزهوشان، تخفیف هایی به آنها داده می شود.

زمان و نحوه اعتراض به نتایج تیزهوشان استان همدان 97

طبق روال هر سال بعد از گذشت چهار الی پنج روز از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان، فرصتی به دانش آموزان معترض به اعلام نتیجه و سؤالات آزمون داده می شود تا اعتراض خود را ثبت کنند. اعتراض به نتایج در همان سایتی که کارنامه را مشاهده کرده اند، امکان پذیر است. دانش آموزان و اولیای معترض به نتایج به زمان دقیق ثبت اعتراض توجه داشته باشند.
در این مقاله به بررسی اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان همدان پرداختیم. پیشنهاد می کنیم سری هم به مقاله اعتراض به نتایج تیزهوشان بزنید.
اگر سوالی در زمینه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان همدان ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.
فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره " اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان همدان " می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


اولین دیدگاه را شما برای این مطلب ثبت کنید