اعلام نتایج تیزهوشان مشهد ۹۷

نویسنده : مهربان
۰۵ اردیبهشت ۹۷ ۳۷۲ ۰

اعلام نتایج تیزهوشان مشهد

جهت اطلاع از اعلام نتایج تیزهوشان مشهد 97 می توانید در سراسر کشور با شماره 9099071973 تماس حاصل نمایید


پاسخگویی از 8 صبح الی 1 بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

 

با توجه به افزایش سطح علم، شاهد افزایش مراکز مختلف آموزشی در سطح کشور از جمله مدارس تیزهوشان در نقاط مختلف کشور هستیم.

سطح علمی بالا، و برخورداری از امکانات رفاهی و آموزشی بیشتر و مدرسان با تجربه و خبره از جمله تفاوت های این مدارس و سایر مدارس می باشد.

در این مقاله به موضوع اعلام نتایج تیزهوشان مشهد پرداختیم و همچنین مسائلی چون، شرایط ورود به مدارس تیزهوشان، زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان مشهد (خراسان رضوی)، شهریه مدراس تیزهوشان در استان مشهد، نحوه و زمان اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان استان مشهد، پرداخته ایم.

شرایط ورود به مدارس تیزهوشان را بدانید

همان طور که گفته شد، مدارس تیزهوشان از سطح علمی بالا و شرایط آموزش بهتری برخوردار هستند. از این رو تعداد داوطلبان ورود به مدارس تیزهوشان زیاد است. برای ورود به مؤسسه تیزهوشان شرایطی وجود دارد که در صورت دارا بودن آن، احتمال ورود به مدرس وجود خواهد داشت.

1- نمرات درسی و معدل سال قبل در هر دو دوره که مورد بررسی قرار می گیرد:

  • در آزمون تیزهوشان ششم ، نمرات سال پنجم تماماً خیلی خوب یا حداقل یک خوب
  • در آزمون تیزهوشان سال نهم ، معدل سال هشتم بالای 19

2- قبولی در آزمون تیزهوشان

 زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان مشهد:

دانش آموزان عزیز توجه کنند، زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان مشهد، معمولاً سه هفته پس از برگزاری آزمون تیزهوشان می باشد.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان مشهد، نیمه دوم تیرماه می باشد

دانش آموزان عزیز برای مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان استان مشهد به سایت Azmoon.medu.ir مراجعه فرمایید.

اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم مشهد

برای آگاهی از اعلام تیزهوشان ششم به هفتم مشهد ، بایستی در بازه زمانی معین به سایت سازمان استعدادهای درخشان (سمپاد) ، مراجعه نمایید. از آنجایی که زمان دقیق اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم مشهد هنوز مشخص نیست ، می توان پیش بینی کرد که نتایج تیزهوشان ششم به هفتم مشهد از هفته سوم تیرماه از طریق سایت سازمان سمپاد azmoon.medu.ir اعلام شود.  بایستی به این نکته دقت داشته باشید که اگر اعتراضی به نتایج تیزهوشان ششم به هفتم مشهد دارید، می توانید اعتراض خود را پس از اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم مشهد ، به صورت اینترنتی ثبت نمایید. در ضمن پس از اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم مشهد ، اگر در یکی از انتخاب های خود در هنگام ثبت نام پذیرفته شده باشید ، بایستی در بازه های زمانی اعلام شده توسط مدرسه، با به همراه داشتن مدارک لازم به منظور ثبت نام ، اقدام نمایید.

اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم مشهد

مطابق تجربیات سال های گذشته ، اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم مشهد حدوداً یک ماه پس از برگزاری آزمون خواهد بود. با توجه به اینکه پس از اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم مشهد ، در صورت پذیرفته شدن، بایستی در بازه های زمانی تعیین شده توسط مدرسه ،  به منظور ثبت نام به مدرسه مراجعه کنید ، آگاهی از زمان اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم مشهد بیش از پیش اهمیت می یابد. شایان ذکر است که اگر اعتراضی به نتایج تیزهوشان نهم به دهم مشهد دارید ، می توانید اعتراض خود را پس از اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم مشهد، به صورت اینترنتی ثبت نمایید.

اعتراض به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان استان مشهد

بعد از اعلام نتایج تیزهوشان مشهد، در صورت وجود اعتراض به رتبه و سؤالات آزمون تیزهوشان، اولیا و دانش آموزان حق اعتراض در همان سایتی که نتایج تیزهوشان مشهد را مشاهده کردند، دارند.

اما توجه کنید که دقیقاً روز اعلام نتایج تیزهوشان مشهد فرصت اعتراض به دانش آموزان داده نمی شود و معمولاً بعد از گذشت چند روز از اعلام نتایج، ثبت اعتراض در سایت انجام می شود. بنابراین دانش آموزان عزیز که معترض به نتایج می باشند، به زمان اعلام شده برای ثبت اعتراض خود توجه داشته باشند.

شهریه مدارس تیزهوشان استان مشهد را مشاهده کنید

نکته مهم بعد از اعلام نتایج تیزهوشان خراسان جنوبی این است که شهریه مدارس تیزهوشان استان مشهد، 50% از شهریه مدارس غیر انتفاعی می باشد.

به دلیل اینکه شهریه های مدارس تیزهوشان استان مشهد 97 مشخص نمی باشد، مطالبی که گفته خواهد شد بر اساس شهریه های سال 96-97 می باشد.

طبق شهریه های اعلام شده می توان گفت، شهریه مدارس تیزهوشان استان مشهد از 2 میلیون تومان شروع و تا سقف 10 میلیون تومان می باشد.

مبلغ گفته شده بر اساس مقطع تحصیلی متفاوت می باشد.

همچنین لازم است به این نکته اشاره کنیم، هزینه های گفته شده در ازای ساعات درسی زیاد و کلاس های فوق برنامه می باشد.

لازم به ذکر است دانش آموزان با استعداد و تیزهوش که توان پرداخت شهریه را ندارد، مورد تخفیف ویژه ای قرار یم گیرد و گاهاً این تخفیف به میزان 100% هم می رسد. میزان تخفیف به دانش آموزان با صلاح دید مدارس تیزهوشان صورت می گیرد.

کسب تراز قبولی مدرسه مورد نظر

تراز، نشان دهنده سطح علمی دانش آموزان می باشد

بعد از اعلام نتایج تیزهوشان خراسان رضوی یباید بدانید قبولی در مدارس تیزهوشان بر اساس تراز کسب شده دانش آموز صورت می گیرد.

هر مدرسه تیزهوشان تراز قابل قبول مشخصی دارد، دانش آموزان با توجه به تراز کسب شده و مقایسه آن با تراز دانشگاه می توانند در انتخاب مدرسه مورد نظر منطقی تر عمل کنند.

آیدانیتو فضای هوشمند آموزش، مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. آیدانیتو صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد

جهت اطلاع از اعلام نتایج تیزهوشان مشهد 97 می توانید در سراسر کشور با شماره 9099071973 تماس حاصل نمایید


پاسخگویی از 8 صبح الی 1 بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


اولین دیدگاه را شما برای این مطلب ثبت کنید