اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان آذربایجان غربی ۹۷

نویسنده : مهربان
۰۵ اردیبهشت ۹۷ ۹۶ ۰

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان آذربایجان غربی 97

جهت اطلاع از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان آذربایجان غربی 97 می توانید در سراسر کشور با شماره 9099071973 تماس حاصل نمایید


پاسخگویی از 8 صبح الی 1 بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

 

با افزایش توجه و نیاز به علم و فناوری، تحصیلات در مقاطع بالا از اهمیت بالایی برخوردار شد. از زمانی که که اولین قدم برای شناخت استعدادهای درخشان و دانش آموزان تیزهوش انجام شد، تا به امروز شاهد تأسیس مدارس تیزهوشان در سراسر ایران هستیم.

مدارس تیزهوشان از لحاظ خدمات رفاهی و آموزشی، مدرسان با تجربه و ... از سایر مدارس متفاوت است.

برای ورود به مدارس تیزهوشان در پایه های ششم و نهم، آزمون تیزهوشان برگزار می شود.

با توجه به اینکه دفترچه راهنمای ثبت نام تیزهوشان به تازگی منتشر شده است، تمامی مطالب این مباحث با بررسی زمان و دفترچه راهنمایی سال های قبل می باشد.

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان استان آذربایجان غربی، در 97/01/28 از ساعت 22:00 شروع می شود و تا تاریخ 97/02/97 ادامه پیدا می کند.

طبق روال هر سال انتظار می رود آزمون تیزهوشان در اردیبهشت ماه برگزار شود.

در این مقاله به بررسی اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان آذربایجان غربی 97 می پردازیم.

سمپاد چیست؟

سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان که به اختصار سمپاد نامیده می شود.

سازمان مرتبط با آموزش و پرورش می باشد که شناسایی دانش آموزان با استعداد و تیزهوش از اهداف اصلی این سازمان است و فراهم ساختن تمای امکانات تحصیلی این دانش آموزان بر عهده آنان می باشد.

برای ثبت نام آزمون تیزهوشان شرایط ویژه ای نیاز است

  1. نمرات درسی پایه قبلی در هر دو دوره مورد بررسی قرار می گیرد

  • 1- دوره ششم به هفتم تمام نمرات خیلی خوب یا حداقل وجود یک نمره خوب
  • 2- دوره نهم به دهم معدل بالای 19

2. موفقیت در آزمون تیزهوشان

 

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان تهران آذربایجان غربی 97

برای اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان آذربایجان غربی 97 همراه ما باشید.

طبق روال هر سال حدود سه هفته بعد از برگزاری آزمون تیزهوشان استان آذربایجان غربی اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان آذربایجان غربی 97-98 بر روی سایت Azmoon.medu.ir قرار می گیرد.

دانش آموزان عزیز برای اطلاع از نتایج آزمون تیزهوشان به سایت Azmoon.medu.ir مراجعه کنید.

نتایج آزمون تیزهوشان استان آذربایجان غربی 97 نیمه دوم تیرماه 97 مشخص می شود

اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم آذربایجان غربی

برای آگاهی از اعلام تیزهوشان ششم به هفتم آذربایجان غربی ، بایستی در بازه زمانی معین به سایت سازمان استعدادهای درخشان (سمپاد) ، مراجعه نمایید. از آنجایی که زمان دقیق اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم آذربایجان غربی هنوز مشخص نیست ، می توان پیش بینی کرد که نتایج تیزهوشان ششم به هفتم آذربایجان غربی از هفته سوم تیرماه از طریق سایت سازمان سمپاد azmoon.medu.ir اعلام شود.  بایستی به این نکته دقت داشته باشید که اگر اعتراضی به نتایج تیزهوشان ششم به هفتم آذربایجان غربی دارید، می توانید اعتراض خود را پس از اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم آذربایجان غربی ، به صورت اینترنتی ثبت نمایید. در ضمن پس از اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم آذربایجان غربی ، اگر در یکی از انتخاب های خود در هنگام ثبت نام پذیرفته شده باشید ، بایستی در بازه های زمانی اعلام شده توسط مدرسه، با به همراه داشتن مدارک لازم به منظور ثبت نام ، اقدام نمایید.

اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم آذربایجان غربی

مطابق تجربیات سال های گذشته ، اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم آذربایجان غربی حدوداً یک ماه پس از برگزاری آزمون خواهد بود. با توجه به اینکه پس از اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم آذربایجان غربی ، در صورت پذیرفته شدن، بایستی در بازه های زمانی تعیین شده توسط مدرسه ،  به منظور ثبت نام به مدرسه مراجعه کنید ، آگاهی از زمان اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم آذربایجان غربی بیش از پیش اهمیت می یابد. شایان ذکر است که اگر اعتراضی به نتایج تیزهوشان نهم به دهم آذربایجان غربی دارید ، می توانید اعتراض خود را پس از اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم آذربایجان غربی، به صورت اینترنتی ثبت نمایید.

شهریه مدارس استعدادهای درخشان (تیزهوشان) آذربایجان غربی:

با توجه به شهریه های اعلام شده در سال 96 به مبحث شهریه مدارس استعدادهای درخشان (تیزهوشان) آذربایجان غربی می پردازیم.

هنوز مصوبه ای جهت شهریه های تیزهوشان صادر نشده است.

در سال گذشته میزان شهریه مدارس تیزهوشان از 2500000 تومان الی 9900000 در سطح های تحصیلی متفاوت اعلام شد.

دانش آموزان تیزهوش بی بضاعت شامل تخفیف های ویژه ای تا سقف 100% می شوند که میزان تخفیف شهریه زیر نظر مدارس تیزهوشان استان آذربایجان غربی انجام می شود.

بنابراین دانش آموزانی که توانایی پرداخت شهریه مدارس تیزهوشان را نداشته باشند می توانند در این مدارس مشغول به تحصیل شوند.

از زمان اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان آذربایجان غربی 97 مطلع شوید

بعد از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان آذربایجان غربی 97 ، دانش آموزان عزیز در صورت اعتراض به نتایج می توانند اعتراض خود را ثبت کنند.

البته ثبت اعتراض به محض اعلام نتایج انجام نمی شود و دانش آموزان معترض به نتایج باید منتظر اعلام زمان ثبت اعتراض باشند. معمولاً چند روز بعد از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان امکان ثبت اعتراض وجود دارد.

لازم به ذکر است که ثبت اعتراض در همان سایت که نتایج را مشاهده کردید، امکان پذیر می باشد ، بنابراین به تاریخ ثبت اعتراض دقت داشته باشید.

آیدانیتو فضای هوشمند آموزش، مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. آیدانیتو صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد

جهت اطلاع از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان آذربایجان غربی 97 می توانید در سراسر کشور با شماره 9099071973 تماس حاصل نمایید


پاسخگویی از 8 صبح الی 1 بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


اولین دیدگاه را شما برای این مطلب ثبت کنید