کارنامه و رتبه قبولی ارشد زبان و ادبیات فارسی ۹۸

avatar image نویسنده : مهربان
stopwatch image ۰۳ آذر ۹۸ view image ۸۸۵۶ blogging image ۶۴
کارنامه و رتبه قبولی ارشد زبان و ادبیات فارسی 98

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره " آنالیز کارنامه و رتبه قبولی ارشد زبان و ادبیات فارسی 98 " می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


کارنامه و رتبه قبولی ارشد زبان و ادبیات فارسی 98

در این مقاله قصد داریم به موضوع کارنامه و رتبه قبولی ارشد زبان و ادبیات فارسی 98 بپردازیم. همان طور که اطلاع دارید، رشته زبان و ادبیات فارسی از رشته های گروه علوم انسانی می باشد. رشته زبان و ادبیات فارسی در دانشگاه های سراسری و آزاد در 9 گرایش در سال 98 ارائه شده است. برای اطلاعات بیشتر راجع به گرایش های ارشد زبان و ادبیات فارسی 98 به مقالات مربوطه درج شده در این سایت مراجعه فرمایید. هدف از رشته زبان و ادبیات فارسی، مهارت کافی در متون ادبیات و اصطلاحات رشته زبان و ادبیات فارسی و دستور زبان می باشد. برای انتخاب رشته ارشد زبان و ادبیات فارسی نیاز به اطلاعاتی راجع به نحوه پذیرش دانشگاه ها و آنالیز کارنامه دارید. اگر به تحصیل در مقطع ارشد علاقه مند هستید اما به علت شاغل بودن وقت کنکور و ربته و اینگونه چیزها رو ندارید میتوانید از طریق کارشناسی ارشد بدون کنکور اقدام نمائید.
داوطلبان عزیز دقت کنند، دانشگاه ارشد تأثیر مثبت در دوره دکتری خواهد داشت بنابراین در انتخاب دانشگاه مقطع کارشناسی ارشد دقت کنید

تحلیل کارنامه و رتبه قبولی ارشد زبان و ادبیات فارسی

همانطور که گفته شد، آنالیز کارنامه و رتبه قبولی ارشد زبان و ادبیات فارسی یکی از ضرورت های انتخاب رشته می باشد. در ادامه، کارنامه داوطلبان ارشد زبان و ادبیات فارسی را مورد بررسی قرار می دهیم.

درصدهای زده شده درس زبان وادبیات فارسی عبارتند از:

شماره نام درس نمره به درصد
1 زبان عمومی و تخصصی انگلیسی سفید
2 نظم  فارسی 68.89
3 نثر فارسی 58.89
4 کلیات مسائل ادبی / تاریخ ادبیات فنون ادبی – دستور زبان 30.00
5 عربی سفید
6 ادبیات انقلاب اسلامی سفید
7 تاریخ اسلام سفید
8 کلیات ادبیات کودک و نوجوان سفید
 

وضعیت داوطلب در کد ضریب 1

داوطلب ارشد زبان و ادبیات فارسی با درصدهایی که مشاهده کردید، رتبه 2 و تراز 798 را کسب کرده است. دوره های مجاز شده داوطلب:
 • دوره روزانه
 • دوره های غیر روزانه و دانشگاه آزاد اسلامی
1- آخرین رتبه مجاز در دوره روزانه 2386 می باشد. 2- آخرین رتبه مجاز در سایر دوره ها 7290 می باشد.
اگر سوالی در زمینه کارنامه و رتبه قبولی ارشد زبان و ادبیات فارسی برای شما دوستان داوطلب مطرح شده است با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید. 

وضعیت داوطلب در کد  ضریب 2

داوطلب ارشد زبان و ادبیات فارسی با درصدهای زده شده، رتبه 54 و تراز (نمره کل) 7682 را کسب کرده است. دوره های مجاز شده داوطلب:
 • دوره روزانه
 • دوره های غیر روزانه و دانشگاه آزاد اسلامی
1- اخرین رتبه مجاز در دوره روزانه 1341 می باشد. 2- آخرین رتبه مجاز در سایر دوره ها 7290 می باشد.

وضعیت داوطلب در کد ضریب 3

داوطلب ارشد زبان و ادبیات فارسی با توجه به درصدهای زده شده، رتبه 28 و تراز 7876 را کسب کرده است. دوره های مجاز شده داوطلب:
 • دوره روزانه
 • دوره های غیر روزانه و دانشگاه آزاد اسلامی
1-آخرین رتبه مجاز در دوره های روزانه ، 2541 می باشد. 2- آخرین رتبه مجاز در سایر دوره ها ، 7290 می باشد.

تأثیر رتبه و تراز در پذیرش دانشجو ارشد زبان و ادبیات فارسی

قبل از بیان تأثیرات رتبه در پذیرش دانشجو در دانشگاه ها بهتر است تعریف کوتاهی از رتبه و تراز را در اختیارشان قرار دهیم. تراز: سطح علمی داوطلبان ارشد زبان و ادبیات فارسی است. رتبه به جایگاه کسب شده داوطلبان در میان تمامی شرکت کنندگان ارشد زبان و ادبیات فارسی می باشد.
ملاک پذیرش در دانشگاه ها در مقطع کارشناسی ارشد، رتبه کسب شده داوطلبان می باشد

نمونه کارنامه 2

شماره

نام درس نمره به درصد
1 زبان عمومی و تخصصی انگلیسی

سفید

2

نظم  فارسی 46.67
3 نثر فارسی

46.67

4

کلیات مسائل ادبی / تاریخ ادبیات فنون ادبی – دستور زبان 16.67
5 عربی

سفید

6

ادبیات انقلاب اسلامی سفید
7 تاریخ اسلام

سفید

8

کلیات ادبیات کودک و نوجوان

سفید

 

وضعیت داوطلب در کد ضریب 1

داوطلب با درصدهای گفته شده، رتبه 1135 را در سهمیه و تراز 4779 را به دست آورده است. و مجاز به هر دو دوره روزانه و غیر روزانه شده است.

وضعیت داوطلب در کد ضریب 2

رتبه 1244 در سهمیه و تراز 4779 را کسب نموده و مجاز به هر دو دورهروزانه و غیر روزانه شده است.

وضعیت داوطلب در کد ضریب 3

رتبه 1518 در سهمیه و تراز 4789 را کسب نموده است و فقط مجاز به دوره های غیر روزانه شده است.

دانشگاه های پذیرنده ارشد زبان و ادبیات فارسی

هر یک از داوطلبان علاقمند به انتخاب رشته زبان و ادبیات فارسی در دوره کارشناسی ارشد به طور قطع به یقین به دنبال شناخت دانشگاه های پذیرنده این رشته در دوره کارشناسی ارشد هستند. در صورت تمایل و داشتن تصمیم به انتخاب رشته زبان و ادبیات فارسی در دوره ارشد و عدم شناخت کافی و دقیق نسبت به دانشگاه های پذیرنده این رشته تحصیلی با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید. 

پرستاری بدون کنکور از جمله رشته هایی است که میتوانید بدون آزمون وارد دانشگاه شوید و در آینده به پرستار قابلی تبدیل شوید هر سوالی که در این زمینه دارید میتوانید از مشاورین ما بپرسید.

اگر اصول انتخاب رشته را نمی دانید از ما کمک بگیرید!!!

انتخاب رشته چیزی نیست که انجام آن کار هر کسی باشد!!! منظورمان این است که این کار نیاز به داشتن تجربه و علم زیادی در این رابطه دارد.. اگر شما نیز جزء داوطلبان کنکور سراسری سال 98 هستید و نگرانی بابت انتخاب رشته خود در مرداد ماه دارید مژده می دهیم که مشاوران آیدانیتو می توانند شما را به بهترین شکل و با انجام انتخاب رشته ای حرفه یا برای شما کمک کنند. 

آیا داوطلبان امسال امکان شرکت در تکمیل ظرفیت را دارند یا خیر؟

عبارت تکمیل ظرفیت برای همه داوطلبان آشناست و به معنای پر کردن صندلی های خالی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی به کار می رود. اما اگر اطلاعات درستی از این که آیا تکمیل ظرفیت کنکور 98 با توجه به خبر شوکه کننده عدم برگزاری این دوره در سال گذشته در سال جاری برگزار می شود یا خیر در دست ندارید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس حاصل فرمایید. 

اگر کنکور قبول نشدید رفتن به سربازی را آخرین راه حل ندانید!!!!

سن 18 سالگی برای بسیاری از آقایان سن خوبی نیست. زیرا در این سن استرس و اضطرابی در وجود آن ها مبنی بر این که اگر در دانشگاه قبول نشوم باید به سربازی بروم فرا می گیرد. اما باید بگوییم که با تحصیل بدون آزمون در یکی از دانشگاه ها مانند دانشگاه آزاد، غیرانتفاعی و حتی روزانه می توانید به جای سربازی وارد دانشگاه شوید. اطلاعات کافی در این مورد و شرایط و نحوه ورود به دوره های بدون کنکور را از مشاوران آیدانیتو جویا شوید. 

باور کنید بیشتر از یک بار هم می توان کنکور داد....

اگر تلاش خود را در حد توان خود کرده اید اما هر چه کارنامه های داوطلبان سال های قبل را زیر و رو می کنید متوجه می شوید که قبولی در کار نیست هرگز ناامید نشوید!!! یک سال دیگر را برای شرکت در کنکور سراسری پیش رو دارید!!!! البته این بار اگر از مشاورانی برجسته و کاردان مانند مشاوران آیدانیتو کمک بگیرید که واقعا بی نظیر و به قول معروف نور علی نور است... 

تحصیل بدون آزمون دانشگاه ها کار شما را راحت تر می کند...

تحصیل بدون کنکور در دانشگاه ها مهم ترین مزیتی که دارد رهایی شما از مطالعه دروس کنکور است!!!! بسیاری از داوطلبان از لیست رشته های بدون کنکور و حتی دانشگاه های پذیرنده آن ها اطلاعات درست و دقیقی ندارند و در این زمینه نیاز به دریافت اطلاعاتی کامل از فردی باتجربه و با اطلاع از جمله مشاوران آیدانیتو دارند. 

چرا شما دوست عزیز در خارج از کشور و در دانشگاهی تاپ تحصیل نکنید؟؟؟!!!

تحصیل در خارج از کشور و در دانشگاهی بسیار باکیفیت و مشهور لایق هر فرد پر تلاش و با اراده است...  پس اگر شما هم جزء این افراد هستید آستین های خود را بالا بزنید و مقدمات تحصیل خود در خارج از کشور را البته در کنار مشاورانی آگاه و باتجربه همچون مشاوران آیدانیتو فراهم کنید.


در این مقاله به بررسی کارنامه و رتبه قبولی ارشد زبان و ادبیات فارسی 98 پرداختیم. پیشنهاد می کنیم سری هم به مقاله انتخاب رشته ارشد زبان و ادبیات فارسی بزنید.
اگر سوالی در زمینه کارنامه و رتبه قبولی ارشد زبان و ادبیات فارسی ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.
فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره " آنالیز کارنامه و رتبه قبولی ارشد زبان و ادبیات فارسی 98" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


3.0 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


۶۴ دیدگاه
 • user_default_pic خالی
  توسط خالی در تاریخ ۱۴ خرداد ۹۷ reply-button
  من با رتبه چهارصد ارشد ادبیات روزانه قبول میشم؟
  user_default_pic مهربان
  توسط مهربان در تاریخ ۱۷ خرداد ۹۷
  با سلام با توجه به رتبه کسب شده شما در آزمون احتمال قبولی در دوره روزانه برای شما وجود خواهد داشت.

 • user_default_pic نيكو
  توسط نيكو در تاریخ ۱۸ خرداد ۹۷ reply-button
  با رتبه 600 امكانش هست يكي از دانشگاه هاي سراسري تهران قبول شد؟ الزهرا، خوارزمي،علامه،بهشتي، تهران و تربيت مدرس دانشگاه مازندران چي؟
  user_default_pic فرهنگ
  توسط فرهنگ در تاریخ ۱۹ خرداد ۹۷
  سلام دوست عزیز باید به چند نکته توجه داشته باشیم: 1) سه کد ضریب برای رشته زبان و ادبیات فارسی معرفی شده است، که آخرین فرد مجاز در هر یک از گرایش ها متفاوت می باشد. به عنوان مثال آخرین رتبه مجاز برای کد ضریب 2 در سال 96 ، 1341 و در کد ضریب 2 ، 2541 بوده است. 2) شما مجاز به انتخاب رشته شده اید ، تعداد زیادی انتخاب هم دارید ، پس اولویت خود را بر اساس علاقه مندی انجام دهید. این بدین معنی است که انتخاب های اولیه خود را به گرایش و رشته های مورد علاقه تان اختصاص دهید (دانشگاه های روزانه تهران) و انتخاب های دیگر را به اولویت های بعدی 3) پذیرش به صورت عمودی است ، یعنی تا شما در یکی از انتخاب هایی که شرایط پذیرش در آن را دارید، پذیرفته نشوید ، نفر بعدی پذیرفته نخواهد شد. موفق باشید.

 • user_default_pic م
  توسط م در تاریخ ۱۹ خرداد ۹۷ reply-button
  سلام با رتبه داوطلب در سهمیه 971 کد ضریب 1 در کد ضریب 2 1392 در کد ضریب 3 640 آیا احتمال قبولی در شبانه های تهران است؟
  user_default_pic فرهنگ
  توسط فرهنگ در تاریخ ۰۹ تیر ۹۷
  سلام دوست عزیز احتمال قبولی شما کم است. موفق باشید.

 • user_default_pic گلریز
  توسط گلریز در تاریخ ۱۹ خرداد ۹۷ reply-button
  سلام با رتبه داوطلب در سهمیه 971 کد ضریب 1 در کد ضریب 2 1392 در کد ضریب 3 640 آیا احتمال قبولی در شبانه های ارشد ادبیات فارسی تهران است؟ یا روزانه همدان بوعلی یا شبانه بوعلی؟
  user_default_pic مهربان
  توسط مهربان در تاریخ ۱۹ خرداد ۹۷
  با سلام دوست عزیز با توجه به اینکه رتبه نسبتا بالایی کسب کرده اید احتمال قبولی شما در کدضریب 1 و 2 دوره روزانه تهران پایین است و در کد ضریب 3 احتمال قبولی در دوره روزانه وجود دارد. لازم به ذکر است رتبه آخرین نفر پذیرفته شده در این مسئه برای پاسخ گویی حائز اهمیت است. اما به طور کلی احتمال قبولی دوره شبانه دانشگاه های خارج از تهران در کد ضریب 1 و 3 برای شما بالا می باشد.

 • user_default_pic محمد
  توسط محمد در تاریخ ۲۰ خرداد ۹۷ reply-button
  با عرض سلام. با رتبه 154 در زیر گروه یک احتمال قبولی شیراز وجود داره توی گرایش محض؟ با تشکر.
  user_default_pic مهربان
  توسط مهربان در تاریخ ۲۱ خرداد ۹۷
  با سلام دوست عزیز با توجه به اینکه این مقاله راجع به کارنامه و رتبه قبولی ارشد زبان و ادبیات فارسی می باشد در صورتی که سوالی غیر از رشته ادبیات دارید لازم است رشته مورد نظرتان را مشخص کنید .

 • user_default_pic گلریز
  توسط گلریز در تاریخ ۲۱ خرداد ۹۷ reply-button
  ممنون از پاسخ شما در کد ضریب 1 ادبیات فارسی آخرین رتبه مجاز 3083 رتبه من 971 در کد ضریب 2 آخرین رتبه مجاز 1413 رتبه من 1392 در کد ضریب 3 آخرین رتبه مجاز 913 رتبه من 619 یعنی شبانه بوعلی یا الزهرا قبول میشم ارشد؟ اصلا تا چه رتبه ایی شبانه پارسال قبول شدن؟ بازم تشکر
  user_default_pic مهربان
  توسط مهربان در تاریخ ۲۱ خرداد ۹۷
  دوست عزیز پیشنهاد میکنیم دانشگاه های مورد نظر خود را که تنها در کد ضریب 1 دانشجو میپذیرد در انتخاب های خوش بینانه قرار دهید. برای کسب اطلاعات دقیق تر به مقاله انتخاب رشته ارشد ادبیات و زبان فارسی مراجعه کنید.

 • user_default_pic گلریز
  توسط گلریز در تاریخ ۲۱ خرداد ۹۷ reply-button
  ممنونم به صورت کلی بنظر شما در کدضریب 1 با رتبه 971 احتمال قبولی شبانه تهران یا همدان هست؟ پیشنهاد شما چیست
  user_default_pic مهربان
  توسط مهربان در تاریخ ۲۱ خرداد ۹۷
  بهتره در انتخاب رشته، 20 انتخاب اول خودتان را بر اساس علاقه درج کنید، بنابراین پیشنهاد میکنیم ابتدا دوره روزانه شهر های مورد نظر و بعد نوبت دوم تهران و همدان را انتخاب کنید، به این ترتیب با توجه به نحوه بررسی انتخاب رشته ها که توضیح داده شد، فرصت تحصیل در دانشگاه های سراسری را ازدست نمیدهید.احتمال قبولی شما در این کد ضریب بالا نیست اما قبولی یا عدم قبولی شما به انتخاب سایر داوطلبان نیز بستگی خواهد داشت، پس ناامید نباشید.

 • user_default_pic مریم۲
  توسط مریم۲ در تاریخ ۲۱ خرداد ۹۷ reply-button
  سلام با رتبه 225ادبیات فارسی وفرهنگی بودنم نظرتون راجع به پذیرش در دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی چیه؟دانشگاه الزهراقبول میشم؟باتوجه به اینکه رجایی4نفر سهمیه فرهنگی داره و6نفرازاد . درادبیات دکتری نداره ایا مدرکش مقبول هست برای دکتری سایر دانشگاهها؟ممنون میشم پاسخ بدین.خداحفظتون کنه.
  user_default_pic مهربان
  توسط مهربان در تاریخ ۲۴ خرداد ۹۷
  با سلام دوست عزیز با توجه به اینکه شما قصد ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر (دکتری ) را دارید ، پیشنهاد میکنیم دانشگاه هایی که رشته مورد نظر شما را در مقطع دکتری نیز ارائه می کنند را انتخاب نمایید.

 • user_default_pic مجید
  توسط مجید در تاریخ ۰۸ تیر ۹۷ reply-button
  با سلام با رتبه 49 در زیر گروه 1زبان و ادبیات فارسی امکان قبولی روزانه شیراز دارم؟
  user_default_pic فرهنگ
  توسط فرهنگ در تاریخ ۰۹ تیر ۹۷
  سلام دوست عزیز بله احتمال قبولی شما بالا می باشد.

 • user_default_pic نفیسه
  توسط نفیسه در تاریخ ۱۱ تیر ۹۷ reply-button
  سلام با رتبه ی 381ادبیات فارسی در کدضریب یک ممکنه روزانه ی قم قبول بشم؟
  user_default_pic فرهنگ
  توسط فرهنگ در تاریخ ۱۴ تیر ۹۷
  سلام دوست گرامی بله امکان قبولی وجود دارد.

 • user_default_pic شيرين
  توسط شيرين در تاریخ ۳۱ مرداد ۹۷ reply-button
  سلام ميخواستم بدونم با رتبه ٢٢٧ ادبيات فارسي شانس قبولي در دانشگاه هاي تهران و يا شيراز رو دارم
  user_default_pic فرهنگ
  توسط فرهنگ در تاریخ ۰۷ شهریور ۹۷
  سلام دوست عزیز برای دانشگاه های تهران و شیراز شانس دارید.

 • user_default_pic الی
  توسط الی در تاریخ ۲۴ خرداد ۹۸ reply-button
  من ۷ تا در کنکورارشد زدم و ۶ تای ان درست است.بنظرتان رتبه ام چقدر میشود؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۱ تیر ۹۸
  سلام دوست عزیز؛ برای تخمین رتبه بایستی درصدهای پاسخگویی به هر بخش را به طور دقیق مشخص نمایید.

 • user_default_pic پیمان
  توسط پیمان در تاریخ ۰۷ تیر ۹۸ reply-button
  سلام . من نظم و نثر هر کدوم رو ۶۰ درصد زدم .اما فک کنم کلیات ۴ تا تست اشتباه زدم این درصد منفی ممکنه خیلی رتبمو خراب کنه ؟ خوههشا راهنمایی کنید کمی نگرانم
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۲ تیر ۹۸
  سلام دوست عزیز؛ برای اینکه بنده حدودا رتبه ای را برایتان تخمین بزنم به درصدهای دروس عربی، تاریخ اسلام، ادبیات انقلاب و کودک و نوجوان نیاز است. اگرچه که درصد منفی، در رتبه تاثیر گذار است ولی نگران نباشید، رتبه نهایی به عوامل مختلفی مانند سطح سوالات، سایر شرکت کنندگان و ... نیز بستگی دارد.

 • user_default_pic نجفی
  توسط نجفی در تاریخ ۱۸ تیر ۹۸ reply-button
  با سلام آیا با رتبه 1400 در کد 1 امکان قبولی در دانشگاه روزانه هست؟رشته ادبیات فارسی
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۳ تیر ۹۸
  سلام دوست عزیز؛ خیر احتمال قبولی کم است.

 • user_default_pic ستاره
  توسط ستاره در تاریخ ۱۸ تیر ۹۸ reply-button
  سلام من در گروه زبان و ادبیات فارسی رتبم ۳۷۸۳ شده و اخرین رتبه ی مجاز ۴۴۱۱ هستش. من مجاز به انتخاب روزانه و شبانه شدم . خواستم بدونم ایا احتمال قبولی دارم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۳ تیر ۹۸
  سلام دوست عزیز؛ احتمال قبولی شما بسیار کم است.

 • user_default_pic لیلا
  توسط لیلا در تاریخ ۱۸ تیر ۹۸ reply-button
  سلام ببخشید با رتبه ۳۴۳۳من روزانه تهران وقم واراک و کاشان میارم ؟زیرگروهاش مهم نیست فقط‌میخوام ببینم قبول میشم‌یانه؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۳ تیر ۹۸
  سلام دوست عزیز؛ احتمال قبولی شما بسیار کم است.

 • user_default_pic ایمان
  توسط ایمان در تاریخ ۱۸ تیر ۹۸ reply-button
  سلام با رتبه ی 44 زبان و ادبیات فارسی اصفهان رو میتونم بیارم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۳ تیر ۹۸
  سلام دوست عزیز؛ بله احتمال قبولی شما بسیار زیاد است.

 • user_default_pic فاطمه
  توسط فاطمه در تاریخ ۱۸ تیر ۹۸ reply-button
  سلام.ببخشید من رتبه ام تو ارشد ۹۸ زبان و ادبیات فارسی ۲۸۰۰شده بنظرتون شبانه و روزانه ارومیه یا تبریز قبول میشم؟؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۳ تیر ۹۸
  سلام دوست عزیز؛ احتمال قبولی شما کم است.

 • user_default_pic زهرا آرائی
  توسط زهرا آرائی در تاریخ ۱۸ تیر ۹۸ reply-button
  من با رتبه‌ی ۱۲۶۰ (در سهمیه) آیا روزانه دانشگاه مازندران قبول میشم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۳ تیر ۹۸
  سلام دوست عزیز؛ احتمال بسیار کم است.

 • user_default_pic سمیه سهیلی
  توسط سمیه سهیلی در تاریخ ۱۹ تیر ۹۸ reply-button
  سلام با رتبه 724 کنکور ارشد زبان و ادبیات فارسی احتمال قبولی در کدام دانشگاه ها وجود دارد؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۳ تیر ۹۸
  سلام دوست عزیز؛ احتمال قبولی شما در نوبت دوم دانشگاه های قم و گرگان وجود دارد.

 • user_default_pic Mr AA
  توسط Mr AA در تاریخ ۲۳ تیر ۹۸ reply-button
  با رتبه ۷۳۰ در کد ضریب 1 احتمال قبولی در دوره روزانه رشته ادبیات محض رو دارم ؟؟؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۳ تیر ۹۸
  سلام دوست عزیز؛ احتمال کمی وجود دارد.

 • user_default_pic ریحونک
  توسط ریحونک در تاریخ ۲۴ تیر ۹۸ reply-button
  سلام. ببخشید من رتبه‌م در سهمیه جانباز بالای ۲۵ درصد گروه دو شده ۱۸ و‌گروه یک شده ۱۵؛ احتمال قبولی در رشته ادبیات کودک یا ادبیات محض بهشتی رو دارم؟! ممنون از پاسخگوییتون.
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۵ تیر ۹۸
  سلام دوست عزیز؛ احتمال قبولی شما در سهمیه 25 درصد در بهشتی و بقیه دانشگاه های تهران وجود دارد. بدون اعمال سهمیه 25 % احتمال قبولی 50-50 است.

 • user_default_pic سردرگم
  توسط سردرگم در تاریخ ۲۴ تیر ۹۸ reply-button
  سلام ببخشيد من با رتبه ١٨ در سهميه جانباز بالاي ٢٥ درصد كد ضريب ٢، امكان قبولي در رشته ادبيات كودك شهيد بهشتي رو دارم؟! و رتبه ١٥ كد ضريب ١، امكان قبولي ادبيات محض دانشگاهاي تهران؟!
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۵ تیر ۹۸
  سلام دوست عزیز؛ احتمال قبولی شما در سهمیه 25 درصد در بهشتی و بقیه دانشگاه های تهران وجود دارد. بدون اعمال سهمیه 25 % احتمال قبولی 50-50 است. در ضمن رتبه های بدون سهمیه نیز برای تخمین احتمال قبولی لازم است.

 • user_default_pic آرشاک
  توسط آرشاک در تاریخ ۰۱ مرداد ۹۸ reply-button
  با سلام و یک دنیا سپاس بابت زحمات شما. ببخشید میخوام بدونم با رتبه 372 در ضریب 1 رشته ادبیات فارسی احتمال قبولی در گرایش نظریه و نقد ادبی گیلان چقدر است؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۶ مرداد ۹۸
  سلام دوست عزیز. تشکر از شما. با توجه به اتمام زمان انتخاب رشته ارشد سراسری امکان قبولی شما در دانشگاه آزاد با نوجه به رتبه کسب شده وجود دارد.

 • user_default_pic مهدی
  توسط مهدی در تاریخ ۰۸ مرداد ۹۸ reply-button
  سلام و احترام ببخشین آیا با رتبه 880 در کد ضریب یک رشته ارشد ادبیات میشه روزانه قبول شد و اگر روزانه نباشه نوبت دوم چی؟ در کل جای امیدواری هست که یکی از این دو باشه
  user_default_pic ذوالقدری مشاور آیدانیتو
  توسط ذوالقدری مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۲ مرداد ۹۸
  سلام دوست عزیز، بله خوشبختانه احتمال قبولی شما در دوره روزانه یا شبانه زبان و ادبیات فارسی وجود دارد.

 • user_default_pic آرشاک
  توسط آرشاک در تاریخ ۰۸ مرداد ۹۸ reply-button
  سلام بزرگوار. معذرت میخوام من ارشد ادبیات فارسی با رتبه 372 قبول شدم و دانشگاه سراسری رو هم انتخاب رشته کردم فقط میخواستم بدونم احتمال قبولی در گرایش ص نظریه و نقد ادبی گیلان روزانه چقدر است؟ و نظریه و نقد ادبی علامه روزانه شانس دارم؟
  user_default_pic ذوالقدری مشاور آیدانیتو
  توسط ذوالقدری مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۳ مرداد ۹۸
  سلام دوست عزیز، احتمال قبولی شما در رشته ی زبان و ادبیات فارسی گرایش نقد ادبی گیلان وجود دارد.

 • user_default_pic موسی عبداللهی
  توسط موسی عبداللهی در تاریخ ۱۱ مرداد ۹۸ reply-button
  سلام ایا من با رتبه ۸۲۹ در دانشگاه چمران قبول میشم
  user_default_pic ذوالقدری مشاور آیدانیتو
  توسط ذوالقدری مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۳ مرداد ۹۸
  سلام دوست عزیز، احتمال قبولی شما در رشته ی زبان و ادبیات فارسی دانشگاه شهید چمران اهواز دوره ی روزانه پایین است

 • user_default_pic Mr AA
  توسط Mr AA در تاریخ ۱۳ مرداد ۹۸ reply-button
  با سلام قبولی ارشد در گرایش ادبیات محض ،دانشگاه های ملی تهران تا سقف چه رتبه ای است در زیر گروه یک؟؟
  user_default_pic ذوالقدری مشاور آیدانیتو
  توسط ذوالقدری مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۲ مرداد ۹۸
  سلام دوست عزیز، نهایتا تا رتبه 100 احتمال قبولی وجود دارد.

 • user_default_pic فروزان
  توسط فروزان در تاریخ ۱۳ مرداد ۹۸ reply-button
  سلام .ببخشید بنظرتون من با رتبه ی دو هزار ارشد شبانه همدان ادبیات قبول می شوم؟
  user_default_pic ذوالقدری مشاور آیدانیتو
  توسط ذوالقدری مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۳ مرداد ۹۸
  سلام دوست عزیز، احتمال قبولی شما در ارشد رشته ی زبان و ادبیات فارسی شبانه همدان پایین است.

 • user_default_pic فرزاد
  توسط فرزاد در تاریخ ۱۶ مرداد ۹۸ reply-button
  با سلام رشته ادبیات فارسی فقط همین سه تا کد ضریب رو داره ؟ و اینکه گرایش ادبیات کودک کدومشونه؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. این کد ضریب همون گرایشه دیگه؟
  user_default_pic ذوالقدری مشاور آیدانیتو
  توسط ذوالقدری مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۲ مرداد ۹۸
  سلام دوست عزیز، بله 3 کد ضریب داره و گرایش ادبیات کودک کدضریب2 محسوب میشه.

 • user_default_pic صبا
  توسط صبا در تاریخ ۲۳ مرداد ۹۸ reply-button
  سلام. خیلی ممنونم از زحمات تون. عذر میخوام با رتبه 372 ضریب یک ادبیات فارسی در گرایش نظریه و نقد ادبی روزانه دانشگاه گیلان امکان قبولی چقدر هست؟ و حداکثر تا چه رتبه ای احتمال قبولی در این رشته شهر وجود داره؟ ممنون میشم از پاسخ گویی تون
  user_default_pic ذوالقدری مشاور آیدانیتو
  توسط ذوالقدری مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۳ مرداد ۹۸
  سلام دوست عزیز، احتمال قبولی شما در رشته ی زبان و ادبیات فارسی دانشگاه گیلان وجود دارد و آخرین رتبه قبولی براساس سال های قبل حدودا تا 500 است.

 • user_default_pic شهلا
  توسط شهلا در تاریخ ۰۳ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام من با رتبه172 در سهمیه پنج درصد ایثارگران امکانش هست دانشگاه رازی کرمانشاه قبول شم؟
  user_default_pic علیزاده مشاور آیدانیتو
  توسط علیزاده مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۷ شهریور ۹۸
  سلام. بله . قبولی های پارسال بودن با حدود این رتبه