کارشناسی بدون کنکور آزاد برق
رشته مهندسی برق، از جمله زیر مجموعه های مهم و کاربردی مهندسی محسوب می شود. رشته ای که مسائل مربوط به الکترونیک، الکترومغناطیس و الکتریسیته را مورد بررسی و مطالعه قرار می دهد. باید بگوییم که رشته مهندسی برق در ابتدا الکترومکانیک نامیده می شده است. ولی در حال حاضر و با پیشرفت و رشد مثال زدنی این رشته، مهندسی برق نیز به عنوان رشته دانشگاهی مستقل به جهانیان شناسانده شد. حتی دانشکده های برق تأسیس شده در ایران از نظر امکانات و کادر علمی در حد دانشگاه های معتبر جهان هستند. حتماً واقف هستید که رشته مهندسی برق به غیر از دانشگاه های سراسری در دانشگاه آزاد نیز با پذیرش بدون کنکور همراه است. در این مقاله، به موضوع کارشناسی ارشد بدون کنکور آزاد برق می پردازیم. علاوه بر این، لیست کلیه دانشگاه های ارائه دهنده این رشته دانشگاهی پرطرفدار نیز در این مطلب مربوط به کارشناسی بدون کنکور آزاد برق ذکر می گردند.
نحوه گزینش بدون آزمون آزاد برق
جهت اطلاع شما دوستان گرامی باید بگوییم که تنها ملاک و معیار لازم برای پذیرش کارشناسی بدون کنکور آزاد برق سوابق تحصیلی هر یک از شما داطلبان گرامی بوده که دارای اهمیت بسیاری است. در این میان داشتن مدرک پیش دانشگاهی نیز اهمیتی اساسی دارد.
نحوه انتخاب رشته کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد برق
تمامی داوطلبان گرامی باید در تاریخ اعلام شده توسط سایت سازمان سنجش اقدامات لازم را برای ثبت نام کارشناسی بدون کنکور آزاد برق انجام دهند. در ابتدا بهتر است نگاهی به دفترچه راهنمای این دوره انداخته و کد رشته های موردنظر خود را در کارشناسی بدون کنکور آزاد برق از آن خارج نمایید. لازم به ذکر است که برای خرید کارت اعتباری ثبت نام کارشناسی بدون کنکور آزاد برق باید مبلغی برابر با 35 هزار تومان را پرداخت نمایید. در نهایت، با وارد کردن رمز ثبت نام، کد امنیتی و شناسه ثبت نام وارد صفحه ورود اطلاعات شوید. آیا میدانید که پرستاری بدون کنکور در ایران امکان پذیر است؟ برای اطلاعات بیشتر روی لینک آبی کلیک کنید.
لیست دانشگاه های بدون کنکور کارشناسی برق دانشگاه آزاد
در این بخش از مقاله کارشناسی بدون کنکور آزاد برق لیست کلیه واحدهای دانشگاهی پذیرنده این رشته در دوره بدون آزمون آورده می شوند.
            دانشگاه های کارشناسی بدون کنکور برق آزاد
استان واحد
اردبیل واحد اردبیل
فارس واحد استهبان
آذربایجان شرقی واحد اسکو
لرستان واحد الیگودرز
خوزستان واحد امیدیه
خوزستان واحد اندیمشک
آذربایجان شرق واحد اهر
خوزستان واحد ایذه
آذربایجان شرقی واحد ایلخچی
خوزستان واحد آبادان
اردبیل واحد آبادمغان
آذربایجان شرقی واحد آذرشهر
اردبیل واحد بادرورد
خراسان شمالی واحد بجنورد
خراسان رضوی واحد برد سکن
لرستان واحد بروجرد
چهار محال و بختیاری واحد بروجن
خوزستان واحد بهبهان
خراسان جنوبی واحد بیرجند
اردبیل واحد بیله سوار
خراسان رضوی واحد تربت حیدریه
تهران واحد تهران شرق
اردبیل واحد تیران
آذربایجان شرقی واحد جلفا
لرستان واحد خرم آباد
اردبیل واحد خمینی شهر
سمنان واحد دامغان
خوزستان واحد دزفول
تهران واحد دماوند
خوزستان واحد رامهرمز
گیلان واحد رشت
گیلان واحد رودبار
گیلان واحد رودسر
تهران واحد رودهن
سمنان واحد زاهدان
فارس واحد زاهشهر
فارس واحد زرین دشت
خراسان رضوی واحد سبزوار
آذربایجان شرقی واحد سراب
  واحد شهر قدس
چهار محال و بختیاری واحد شهر کرد
آذربایجان شرقی واحد صوفیان
گیلان واحد صومعه سرا
آذربایجان شرقی واحد عجب شیر
خراسان رضوی واحد فردوس
گیلان واحد فومن و شفت
خراسان جنوبی واحد قاینات
آذربایجان شرقی واحد کلیبر
سمنان واحد گرمسار
گیلان واحد لنگرود
آذربایجان شرقی واحد مرند
سمنان واحد مهدی شهر
تهران واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری

  در این مطالب، اطلاعات لازم در مورد کارشناسی بدون کنکور آزاد برق را در اختیار شما دوستان گرامی قرار دادیم. در صورت تمایل می توانید مقاله ظرفیت پذیرش بدون کنکور آزاد برق 97 را نیز مطالعه بفرمایید. مشاورین متخصص آیدانیتو در کوتاه ترین زمان ممکن، جامع ترین اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهند . اگر سوالی در زمینه کارشناسی بدون آزمون رشته برق دارید ، با مشاورین حرفه ای آیدانیتو تماس بگیرید.