برای ارتباط با مشاورین مرکز از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره
9099071973
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 24
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید

برای ارتباط با مشاورین مرکز از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره
9099071985
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 24
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید
آیدانیتو ، فضای هوشمند مشاوره و آموزش آنلاین و آفلاین در تمامی مقاطع تحصیلی و خانواده و روانشناسی رو برای شما به ارمغان میاره،سامانه آیدانیتو در مقاطع مختلف دبستان ، دوره متوسطه اول و دوم ، کنکور سراسری،کارشناسی ارشد ، دکتری ، تحصیل در خارج از کشور و حتی ثبت نام دانشگاه بدون کنکور فعالیت میکنه.این سیستم یکپارچه برای مشاوره و آموزش تخصصی، معرفی منابع ، آموزش سرفصلهای مهم ، انتخاب رشته ، ثبت نام دانشگاه بدون کنکور و هرچیزی که فکرشو کنید بهتون کمک میکنه

پاسخنامه کنکور انسانی 97

پاسخنامه کنکور انسانی 97

آزمون ورودی دانشگاه‌ها، از جمله مهم‌ترین آزمون‌ها برای هر دانش‌آموزی بوده که تعیین کننده سرنوشت و آینده وی است. مسلماٌ فرد در صورت نداشتن تحصیلات دانشگاهی شانس کمتری برای یافتن شغل مناسب با درآمد کافی را پیدا می‌کند. در نتیجه، برنامه‌ریزی دقیق و اختصاص زمان لازم برای مطالعه دروس مورد نیاز در هر کدام از گروه‌های آزمایشی ضروری به نظر می‌رسد. بدین ترتیب، می‌توان از استرس و نگرانی‌های پیش از کنکور به میزان قابل توجهی کم کرد.

رشته علوم انسانی یکی از محبوب‌ترین رشته‌ها در نزد داوطلبان بوده که افراد زیادی مایل به انتخاب رشته‌های این گروه آزمایشی به عنوان رشته دانشگاهی خود را دارند. در این مقاله، برآنیم تا به تحلیل و بررسی پاسخنامه کنکور انسانی97 برای داوطلبان شرکت کننده در این گروه آزمایشی بپردازیم.

بررسی و تحلیل پاسخنا‌مه کنکور علوم انسانی 97

هر داوطلب می‌تواند پس از برگزاری کنکور سراسری از طریق مراجعه به سایت سازمان سنجش پاسخنامه کنکور انسانی 97 را دریافت نماید. بدین‌گونه، هر فرد می‌تواند به بررسی و تحلیل کلیه سؤالات پرداخته و رتبه خود را در آزمون سراسری تخمین بزند. دقت داشته باشید که کلیه جواب‌های سؤالات کنکور سراسری انسانی همراه با پاسخ کامل تشریحی در سایت سازمان سنجش قرار داده می‌شوند. نکته دیگر این‌که، دروس عمومی در ابتدای دفترچه پاسخنامه بوده و پس از آن‌ها می‌توانید پاسخنامه کامل دروس تخصصی رشته انسانی را مشاهده بفرمایید. اقتصاد، زبان عربی اختصاصی، تاریخ و جغرافیا، منطق، فلسفه، ریاضی، علوم اجتماعی و زبان و ادبیات فارسی در ردیف دروس تخصصی رشته انسانی قرار می‌گیرند.

پاسخنامه سؤالات درس زبان و ادبیات فارسی کنکور انسانی 97

پس از دانلود پاسخنامه کنکور انسانی 97 سؤالات درس زبان و ادبیات فارسی نخستین بخشی است که توجه شما را به خود جلب می‌کند. توجه داشته باشید که 25 سؤال از سؤالات کنکور سراسری به این درس اختصاص داده شده است.

پاسخنامه سؤالات درس عربی کنکور سراسری انسانی 97

از دیگر بخش‌های پاسخنامه کنکور انسانی 97 درس عربی بوده که در کنکور سراسری دانش‌آموزان پاسخگوی 25 سؤال چهار گزینه‌‌ای در این درس هستند.

پاسخنامه سؤالات درس دین و زندگی کنکور سراسری انسانی 97

داوطلبان گرامی می‌توانند پاسخ کامل و تشریحی سؤالات دین و زندگی آزمون ورودی دانشگاه‌ها را در پاسخنامه کنکور انسانی 97 مشاهده بفرمایند.

پاسخنامه سؤالات درس زبان انگلیسی کنکور سراسری انسانی 97

سؤالات زبان انگلیسی همراه با شرح کامل و بیان جزئیات و نکات هر سؤال در پاسخنامه کنکور انسانی 97 درج شده است. همانند دیگر دروس عمومی شاخه علوم انسانی، تعداد سؤالات زبان انگلیسی نیز 25 عدد است.

پاسخنامه دروس تخصصی آزمون سراسری انسانی 97

در رشته علوم انسانی، علاوه بر دورس عمومی از دروس تخصصی این رشته نیز سؤالاتی مطرح می شود. اسامی و تعداد سؤالات این دروس شامل اقتصاد با 20 سؤال، زبان عربی اختصاصی 20 سؤال، فلسفه و منطق 25 سؤال، علوم اجتماعی 20سؤال، ریاضی 20 سؤال، روانشناسی 20سؤال، روانشناسی 20 سؤال و در انتها زبان و ادبیات فارسی اختصاصی 30 است. با مراجعه به پاسخنامه دروس تخصصی علوم انسانی می‌توانید پاسخ کلیه سؤالات این رشته را ملاحظه کنید.

سعی ما در این مطلب بر تحلیل و بررسی پاسخنامه کنکور انسانی 97 بود. داوطلبان عزیز می‌توانند پاسخنامه تمام دروس عمومی و تخصصی کنکور تجربی 97 را پس از انتشار تز طریق سایت سازمان سنجش از اینجا دریافت بفرمایید.

دانلود دفترچه عمومی سوالات کنکور انسانی 97

دانلود دفترچه فرهنگ و معارف اقلیت های دینی و زبان های خارجی غیر انگلیسی کنکور انسانی 97

دانلود دفترچه اختصاصی سوالات کنکور انسانی 97

دانلود دفترچه اصول و عقاید فقه کنکور انسانی 97

دانلود پاسخنامه کنکور انسانی 97

ادبیات فارسی %
دین و زندگی %
عربی %
زبان %
ریاضیات %
اقتصاد %
ادبیات اختصاصی %
عربی اختصاصی %
تاریخ و جغرافیا %
علوم اجتماعی %
منطق و فلسفه %
روان‌شناسی %

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.