نتایج نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

در طی چند سال گذشته مهمانی و نقل و انتقالات دانشگاه آزاد شکلی مکانیزه و جدی تر را به خود گرفته است. این موضوع برای اشخاصی که از دانشگاه فعلی محل تحصیل خود رضایت چندانی ندارند و یا قصد گرفتن انتقالی به دانشگاه محل زندگی خود را دارند نمود بیشتری پیدا کرده است. سامانه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد اسلامی در طول سال تحصیلی در دسترس و باز است. اما زمان ثبت درخواست دانشجو جهت نقل و انتقالات دو بار در هر سال یعنی خرداد و آذر ماه تعیین شده است. در نتیجه، تمامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی که تمایل به استفاده از امکان نقل و انتقالات دانشگاه آزاد را دارند به آسانی می توانند درخواست خود را در خرداد و آذرماه در سامانه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد اسلامی ثبت نمایند. مهلت ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد در نیمسال اول تحصیلی 99-98 از 18 خرداد ماه شروع و تا 18 تیر ماه ادامه داشت. در نتیجه در حال حاضر دانشجویان باید در انتظار اعلام نتایج نقل و انتقالات آزاد باشند. به دلیل اهمیت اطلاع دانشجویان از زمان، نحوه و جزئیات مربوط به اعلام نتایج نقل و انتقالات دانشگاه آزاد موضوع مقاله ها را به نتایج نقل و انتقالات دانشگاه آزاد اختصاص داده ایم. پس ما را همراهی کنید تا اطلاعات کافی را در رابطه با نتایج نقل و انتقالات دانشگاه آزاد به دست آورید.

درخواست خود را برای نقل و انتقال دانشگاه آزاد ثبت کرده اید؟ برای اطلاع از زمان اعلام نتایج آن با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید

زمان اعلام نتایج نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

بنا به اخبار منتشر شده نتایج نقل و انتقالات دانشگاه آزاد برای نیمسال اول 99-98 در شهریورماه به اطلاع داوطلبانی که درخواست نقل و انتقال خود را ثبت کرده اند به شکل اینترنتی می رسد. جهت اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج نقل و انتقالات دانشگاه آزاد با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس حاصل فرمایید.

نحوه اعلام نتایج نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

از آنجایی که ثبت نام و ثبت درخواست دانشجویان برای نقل و انتقالات دانشگاه آزاد در سایت منادا انجام می شود، نتایج نقل و انتقالات دانشگاه آزاد نیز در همین سایت به آدرس http://monada.iac.ir به اطلاع افراد شرکت کننده می رسد. جهت کسب اطلاعاتی دقیق در رابطه با نحوه اعلام نتایج نقل و انتقالات دانشگاه آزاد با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس حاصل فرمایید. در ادامه و بر حسب نیاز شما دانشجویان به ذکر شرایط و دلایل نقل و انتقالات دانشگاه آزاد برای شما می پردازیم.

شرایط و دلایل نقل و انتقالات آزاد

نقل و انتقالات دانشگاه آزاد برای دانشجویان دانشگاه آزاد بر حسب دلایل متعددی صورت می گیرد. در زیر شماری از شرایط و دلایل نقل و انتقالات دانشگاه آزاد را خدمتتان عرض می کنیم.

  • مهمانی و نقل و انتقال در دانشگاه آزاد برای قهرمانان ملی و ورزشکاران
  • نقل و انتقال بر طبق فوت فرزند، همسر و یا والدین فرد دانشجو
  • نقل و انتقال و مهمانی برای دانشجویان بیمار و معلول
  • مهمانی و نقل و انتقال دانشجو به علت خانواده ایثارگر و یا شاهد بودن
  • مهمانی و یا نقل و انتقال فرد دانشجو بر طبق متارکه و یا ازدواج وی
  • درخواست نقل و انتقال و یا مهمانی فرزندان و همسران اعضاء بازنشسته و شاغل هیئت علمی
  • درخواست مهمانی و یا نقل و انتقالات دانشگاه آزاد مختص فرزندان سفراء، استانداران، معاونین رئیس جمهور، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و وزراء
جهت کسب اطلاعاتی دقیق تر در رابطه با شرایط و دلایل نقل و انتقالات در دانشگاه آزاد اسلامی با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس حاصل فرمایید.
در این مقاله به تحلیل و بررسی نتایج نقل و انتقالات دانشگاه آزاد پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله مشاوره تلفنی بزنید.
اگر سوالی در زمینه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد ذهن تان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.