نتایج دکتری بدون آزمون آزاد

نویسنده : مهربان
۰۴ فروردین ۹۸ ۹۶ ۰

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره "نتایج دکتری بدون آزمون آزاد" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


نتایج دکتری بدون آزمون آزاد

مقطع دکتری بالاترین مقطع تحصیلی در ایران است که معمولاً بین دو تا شش سال زمان برای تحصیل و پژوهش نیاز دارد، اما در حال حاضر دانشگاه های مختلف از جمله دانشگاه آزاد اسلامی این مقطع را پذیرش می کنند. نکته ای که در این خصوص وجود دارد، امکان تحصیل در مقطع دکتری بدون آزمون است که تنها ویژه استعدادهای درخشان است. بنابراین اگر در ثبت نام دکتری بدون آزمون شرکت کرده اید، می توانید با مطالعه مقاله نتایج دکتری بدون آزمون آزاد از جزئیات مورد نظر خود مانند زمان اعلام نتایج نحوه اعلام نتایج و... مطلع شوید. در این مقاله نتایج دکتری بدون آزمون آزاد را مورد بحث قرار می دهیم، پس با ما همراه باشید.

زمان اعلام نتایج دکتری بدون آزمون آزاد

با توجه به روال سال های گذشته انتظار می رود نتایج دوره دکتری تخصصی ( استعداد درخشان ) سال 1397، در نیمه اول مهر ماه اعلام شود. معمولاً مدتی پس از این که داوطلبان ثبت نام دکتری بدون آزمون آزاد (که با نام ثبت نام استعداد درخشان شناخته شده است) را انجام می دهند، به مصاحبه دعوت می شوند و در صورتی که بتوانند در مصاحبه نتایج قابل قبولی کسب کنند، به نتایج نهایی امیدوار خواهند بود.

با توجه به این امر نیاز است از زمان دقیق جزئیات تاریخ اعلام نتایج مطلع شوید تا فرصت ویژه به دست آمده برای تحصیلات دکتری تخصصی را از دست ندهید. در حال حاضر نتایج دکتری بدون آزمون آزاد اعلام نشده است. در این زمینه پیشنهاد ما این است که اگر قصد اطلاع دقیق از زمان اعلام نتایج دکتری بدون آزمون آزاد را دارید، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

نحوه ی مشاهده نتایج دکتری بدون آزمون آزاد

برای مشاهده نتایج دکتری بدون آزمون آزاد نیاز است در زمان اعلام شده به سایت اصلی دانشگاه آزاد مراجعه کنید و نتایج را مشاهده کنید. برای این منظور بایستی به وب سایت دانشگاه آزاد اسلامی ( به نشانی )azmoon.org مراجعه کنید و به روی عبارت اعلام نتایج دوره دکتری تخصصی ( استعداد درخشان ) سال 97 کلیک کنید. با کلیک بر روی عبارت گفته شده، به صفحه درج اطلاعات خواهید رفت. در این مرحله نیاز است اطلاعات خواسته شده از جمله کد ملی، کد رهگیری و یا شناسه را درج کنید و بعد نتیجه ی اعلام شده را مشاهده کنید.

تکمیل ظرفیت دکتری بدون آزمون آزاد

معمولاً با اعلام نتایج دانشگاه آزاد و سراسری در مقاطع مختلف، داوطلبانی که موفق به قبولی نشده اند، امید به تکمیل ظرفیت دکتری بدون کنکور ( استعداد درخشان ) دارند. در خصوص تکمیل ظرفیت دکتری بدون کنکور که مختص دانشجویان استعداد درخشان با شرایط ویژه است، باید بگوییم که این مرحله انجام نمی شود. در واقع تکمیل ظرفیت دکتری تنها برای آن دسته از داوطلبانی است که در آزمون سراسری شرکت کرده اند. بنابراین اگر در نتایج دکتری بدون آزمون آزاد موفق نبوده اید، باید در سال آینده تلاش بیشتری کنید.

ثبت نام بدون آزمون در دانشگاه آزاد

آن دسته از داوطلبانی که پس از مشاهده نتایج دکتری بدون آزمون آزاد، قبول شده اند، نیاز است که پس از مشاهده نتایج، اقدامات لازم را برای ثبت نام نهایی و حضوری انجام دهند و با در دست داشتن مدارک مورد نیاز در زمانی که از جانب دانشگاه اعلام خواهد شد، به دانشگاه مربوطه مراجعه کنند.

داوطلبان عزیز به این نکته توجه کنید که اطلاعات و اسکن مدارک را به دقت تهیه کنید چرا که در صورت مغایرت در زمان ثبت نام به مشکل برخواهید خورد. جهت پذیرش در دوره بدون کنکور برای مربیان رسمی و شاغلان دانشگاه آزاد، سهمیه مجزا وجود ندارد و شرایط تمامی داوطلبان به یک نسبت خواهد بود.

پیشنهاد می کنیم بعد از مطالعه نتایج دکتری بدون آزمون آزاد به مقاله ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد دکتری مراجعه کنید.
پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات دقیق تر با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره "نتایج دکتری بدون آزمون آزاد" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


اولین دیدگاه را شما برای این مطلب ثبت کنید