قیمت خرید سربازی

avatar image نویسنده : مهربان
stopwatch image ۲۲ اردیبهشت ۹۹ view image ۳۵۴۴ blogging image ۱۰
قیمت خرید سربازی

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره "قیمت خرید سربازی" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

قیمت خرید سربازی

خیلی از کسانی که مشمول خدمت سربازی می شوند به فکر خریدن آن می افتند. خدمت سربازی که در اکثر کشورهای جهان امری ضروری است که مردان (و در برخی از کشورها زنان) با وارد شدن به سن خاص مجبور به شرکت در سربازی می شود. در کشور این سن قانونی برای رفتن به سربازی 18 سال و برای مردان می باشد. اما در برخی از شرایط افراد می توانند با کسب معافیت های مختلف از رفتن به خدمت سربای معاف خواهند شد. از جمله معافیت هایی که داوطلبان می توانند دریافت کنند. پرداخت جریمه خرید خدمت سربازی است. تمامی افراد شامل این معافیت نمی شود و برای اینکه بتوان از این طرح استفاده کرد، غیبت 8 سال تمام تا انتهای سال 97 می باشد. شرایط خرید خدمت به طور مفصل در مقالات مربوطه درج شده در آیدانیتو توضیح داده شده است. در این مقاله  قیمت خرید سربازی را مورد بررسی قرار می دهیم تا افراد با توجه به وضعیت و شرایط خود از میزان جریمه قابل رداخت مطلع شوند. اگر مطالبی در زمینه مشاوره تحصیلی تلفنی کنکور سراسری برایتان جالب است، مطالب صفحه مشاوره تحصیلی تلفنی کنکور سراسری را از دست ندهید. به مشمولین غایب که قصد استفاده از این نوع معافیت را دارند، توصیه می کنیم برای اطلاع از قیمت خرید سربازی 97 و شرایط و میزان هزینه خرید سربازی در این مقاله با آیدانیتو همراه باشند.
توجه توجه!
قیمت های ذکر شده در این مقاله مطابق قوانین نظام وظیفه در سال 97 در نظر گرفته شده اند. از آنجایی که قوانین نظام وظیفه در سال 98 دستخوش تغییراتی شده است، پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از قوانین جدید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

هزینه خرید خدمت سربازی در سال 97

در  باهر این موضوع فقط منابع موثق را دنبال کنید. با توجه به اعلام اداره ی اجتماعی و سازمان وظیفه عمومی ناجا در خصوص طرح جریمه، مشمولان غایب، افراد می توانند به دو صورت نقدی و اقساطی مبلغ جریمه را پرداخت کنند. داوطلبان در زمان ثبت درخواست معافیت، نحوه پرداخت مبلغ جریمه را مشخص می نمایند، افراد می توانند به یکی از روش های زیر اقدام به پرداخت جریمه نمایند. 

 1. نقدی
 2. قسطی
 3. استفاده از تسهیلات اعطایی

متقاضیانی که می خواهند پرداخت را به صورت قسطی انجام بدهند، ابتدا باید یک سوم جریمه را پرداخت نمایند و مابقی هزینه را به صورت اقساط تا پایان سال 97 پرداخت کنند. در صورتی که نیمی از هزینه جریمه پرداخت شود، فرد می تواند در صورت تمایل در یک مرحله خروج از کشور اجازه سفر زیارتی را از سازمان وظیفه عمومی بگیرد. متقضایان استفاده از تسهیلات اعطایی، می توانند با توجه به قوانین شرایط اعطای وام و شرایط بانک، وام بانکی دریافت نمایند. در این شیوه، وام بانکی به همراه یک سوم مبلغ اولیه (شرایط اقساطی پرداخت) از طریق بانک به صورت یکجا به خزانه واریز می شود و بعد از آن کارت معافیت وظیفه عمومی صادر و به فرد درخواست کننده ارسال می شود.  شرایط اقساطی وام بانکی و .. تابع مقررات و تسهیلات بانکی می باشد، پس از واریز مبلغ از سوی بانک، که مانند پرداخت نقدی می باشد، بلافاصله کارت معافیت صادر خواهد شد. متقاضیان پرداخت نقدی با دریافت شناسه پرداخت از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی هزینه مشخص شده را پرداخت می نمایند و کارت معافیت صادر و برای افراد ارسال خواهد شد. همچنین مطالب و جزییاتی در مورد مشاوره تحصیلی تلفنی را از صفحه مشاوره تلفنی استعلام بگیرید.

هزینه خرید سربازی 97

در این بین به افرادی که دارای شرایط خاص می باشند، تخفیفاتی در مبلغ پرداختی داده می شود.

 • مشمولان متأهل 5 درصد از مبلغ جریمه کسر می شود.
 • مشمولان دارای فرزند، به ازای هر فرزند 5 درصد از مبلغ جریمه کسر می شود.
 • مشمولان تحت پوشش کمیته امدام امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی و فرزندان این افراد، 70% تخفیف در جریمه را شامل می شوند.

میزان جریمه خرید خدمت 97

همان طور که مطلع هستید افرادی که تا پایان سال 97، 8 سال غیبت تمام داشته باشند، می توانند با پرداخت جریمه و هزینه خرید سربازی، معافیت کسب نمایند. لازم به ذکر است میزان پرداخت جریمه در مقاطع تحصیلی مختلف جهت صدور کارت معافیت از خدمت وظیفه عمومی متفاوت است. در ادامه می توانید میزان جریمه در مقاطع مختلف تحصیلی را مشاهده نمایید.

مقطع تحصیلی

مبلغ جریمه (ریال)

زیر دیپلم

100.000.000

دیپلم

150.000.000

فوق دیپلم

200.000.000

کارشناسی

250.000.000

کارشناسی ارشد

300.000.000

دکترای غیر پزشکی

400.000.000

دکترای پزشکی

350.000.000

پزشکان متخصص و بالاتر

500.000.000

  همان طور که در جدول فوق مشاهده کردید، هر چه مدرک تحصیلی بالاتر باشد، قیمت خرید خدمت سربازی نیز افزایش پیدا می کند. بنابراین افرادی که از مشمولین غیبت به حساب می آیند، می توانند با پرداخت 10 میلیون تا 50 میلیون تومان کارت معافیت خود را دریافت نمایند.

به ازای هر سال غیبت مجدد (پس از 8 سال غیبت)، 10% به مبلغ جریمه پایه اضافه می گردد
 

افزایش 10 درصدی قیمت خرید خدمت سربازی 97

همان طور که گفته شد به ازای هر سال غیبت مازاد به 8 سال، 10 درصد به مبلغ جریمه پایه قیمت خرید خدمت اضافه خواهد شد و مدت غیبت افراد بیش از شش ماه، یک سال به حساب می آید. بنابراین فردی که 8 سال و هفت ماه غیبت داشته باشد ، 9 سال محاسبه خواهد شد و 10 درصد به جریمه وی اضافه خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم پس از مطالعه قیمت خرید سربازی  مقاله شرایط خرید خدمت را نیز مطالعه کنید.
اگر سوالی پیرامون هزینه و قیمت خرید سربازی دارید با مشاوران نظام وظیفه آیدانیتو تماس بگیرید.

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره " میزان جریمه خرید خدمت " می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

 


4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


۱۰ دیدگاه
 • user_default_pic حمید سلیمانی
  توسط حمید سلیمانی در تاریخ ۱۷ تیر ۹۷ reply-button
  سلام من اقساطی خریداری کردم اما نتونستم 10 تا قسط را پرداخت کنم که اخرش مال برج 6 سال 97 راه کار بدید (ورشکست شدم)
  user_default_pic مهربان
  توسط مهربان در تاریخ ۱۹ تیر ۹۷
  باسلام متاسفانه خرید شما منتفی خواهد شد و هزینه پرداختی شما برگردانده نمیشود. دو راه پیش روی شما قرار میگیرد: 1- انجام خدمت سربازی 2-خرید مجدد خدمت سربازی

 • user_default_pic علی
  توسط علی در تاریخ ۰۴ مرداد ۹۷ reply-button
  سلام برای خرید خدمت باید8 سال فراری بشی یا راه دیگری داره اگه داره لطفا بگین من شنیدم میگن سن مشمول25 سال داشته باشد هم بهش میدن لطفا جواب بدین راه دیگه ای هم هست ممنون
  user_default_pic فرهنگ
  توسط فرهنگ در تاریخ ۰۶ مرداد ۹۷
  سلام دوست عزیز برای خرید خدمت در حال حاضر دو قانون وجود دارد: 1) مشمولانی که 8 سال غیبت دارند 2) افرادی که پدرشان ایثارگر است و خود مشمول به هیچ عنوان غیبت ندارد که این قانون هنوز اجرایی نشده است.

 • user_default_pic رضا بخشیان
  توسط رضا بخشیان در تاریخ ۰۶ شهریور ۹۷ reply-button
  سلام اول اینکه شماره تماسی که دادید نمیشه تماس گرفت وکاملا اشغال هست من متولد 58 هستم متاهل و دارای 3 فرزند لطف میکنید بگید مبلغ خرید خدمت بنده چقدر هست؟ خیلی ممنون
  user_default_pic فرهنگ
  توسط فرهنگ در تاریخ ۰۶ شهریور ۹۷
  سلام دوست عزیز در حال حاضر خطوط تماس مشکلی ندارند، اگر موفق به تماس نمی شوید با تلفن ثابت با این شماره تماس بگیرید: 9099071973

 • user_default_pic ho3ein
  توسط ho3ein در تاریخ ۱۹ شهریور ۹۷ reply-button
  سلام حتما باید 8 سال غیبت داشته باشی تا بتونی بخریش من 20 سالمه میتونم؟ مدرکم زیر دیپلمه چکدر در میاد؟

 • user_default_pic سجاد جهانی
  توسط سجاد جهانی در تاریخ ۲۵ شهریور ۹۷ reply-button
  با عرض سلام و خسته نباشید من کارشناسی عمران دارم و تا سال ۹۸ معافیت تحصیلی دارم اگر الان برای خرید خدمت سربازی اقدام کنم ایا میتونم خریداری کنم؟ واینکه هزینه خریدش برای من چقد میشه؟

 • user_default_pic حمید
  توسط حمید در تاریخ ۲۹ دی ۹۷ reply-button
  سلام درمورد استفاده از تسهیلات اعطایی یعنی کل مبلغو میتونی وام بگیری دیگه نیازی به پرداخت یک سوم نیست؟ ممنون میشم جواب بدین
  user_default_pic مهدی یاری
  توسط مهدی یاری در تاریخ ۲۹ دی ۹۷
  سلام دوست عزیز مطابق قانون، بایستی یک سوم مبلغ را پرداخت کنید و مابقی را طی حداکثر یک سال (از طریق اقساط وام) پرداخت کنید.