معرفی منابع تیزهوشان نهم به دهم ۹۷-۹۸

نویسنده : زینب بابایی
۱۸ دی ۹۶ ۱۸۷ ۲

معرفی منابع تیزهوشان ششم به هفتم 98-97

از آنجائیکه شرکت در آزمون تیزهوشان تنها راه ورود دانش آموزان پایه نهم به مدارس تیزهوشان است و مطالعه ی بهترین منابع تیزهوشان نهم برای قبولی در آزمون تیزهوشان نهم به دهم مؤثر است. گروه مشاورین خانه مشاوره سعی دارد در این مقاله به معرفی بهترین منابع تیزهوشان نهم به دهم 97-98 بپردازد. اصلی ترین منابع تیزهوشان نهم به دهم کتابهای درسی است. اما برای تسلط بیشتر دانش آموزان در پاسخ به سؤالاتی که نمونه مشابهی در کتاب درسی ندارند، مطالعه ی کتابهای کمک درسی توصیه می شود. در آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98، تقریباً یک سوم سؤالات هر درس از پایه هشتم و حدوداً دو سوم سؤالات از پایه نهم طرح می شود.

برای اینکه در انتخاب منابع تیزهوشان نهم دچار سردرگمی و نگرانی نشوید، پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا پایان مطالعه نمایید تا با آرامش خاطر به مطالعه ی منابع معرفی شده بپردازید و از استرس و نگرانی رهایی پیدا کنید.

معرفی منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98-97

برای آگاهی دانش آموزان از مواد درسی آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98-97 در این بخش به معرفی منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم می پردازیم.

ریاضیات: 2 سؤال با ضریب 3

علوم تجربی: 17 سؤال با ضریب 2

ادبیات فارسی: 15 سؤال با ضریب 2

قرآن و معارف اسلامی: 8 سوال با ضریب 2

مطالعات اجتماعی (تاریخ، جغرافیا، مدنی) 15 سؤال با ضریب 1

ریاضی دارای بیشترین ضریب بوده وعلوم تجربی بیشترین تعداد سوالات را شامل می شود

لیست بهترین منابع تیزهوشان نهم به دهم 98-97

مطمئناً دانش آموزانی که بر کتب درسی خود تسلط کافی داشته باشند و با روشهای مناسب زمانبندی و تست زنی آشنا باشند، در آزمون تیزهوشان نهم درصد قبولی بالاتری خواهند داشت. بنابراین برای اینکه شانس قبولی خود را نسبت به سایر شرکت کنندگان بالاتر ببرید، مطالعه ی کتاب های کمک آموزشی را به شما پیشنهاد می کنیم. در این بخش لیست بهترین منابع تیزهوشان نهم به دهم 98-97 را معرفی می کنیم.

ریاضی

در بخش قبلی گفتیم که درس ریاضی از ضریب بالایی نسبت به سایر دروس برخوردار است و نقش بسزایی در قبولی آزمون تیزهوشان پایه نهم دارد، از این رو کتب ریاضیات اندیشمند پایه نهم به دهم، ریاضیات تیزهوشان خیلی سبز، مبتکران و فارابی را به عنوان بهترین منابع تیزهوشان نهم به دهم 98-97 جهت مطالعه دانش آموزان در آزمون تیزهوشان پایه نهم 98-97 معرفی می کنیم.

علوم تجربی

از درس علوم تجربی به عنوان تأثیرگذارترین درس بعد از ریاضیات می توان نام برد. کتابهای علوم تجربی خیلی سبز ویژه پایه نهم و علوم تیزهوشان گل پلاس (انتشارات گل واژه) در لیست بهترین منابع تیزهوشان نهم به دهم 98-97 جای دارند. این کتاب ها دارای بیان خوب و پاسخ تشریحی مناسب می باشد که از نقاط قوت این کتابها است.

زبان و ادبیات فارسی

کتابهای کمک آموزشی انتشارات قلم چی، خیلی سبز و مبتکران را می توان به عنوان بهترین منابع درس زبان و ادبیات فارسی درنظر گرفت.

مطالعات اجتماعی

از کتاب جامع تیزهوشان 31+1 استان (انتشارات خوارزمی) می توانید برای مطالعه درس مطالعات اجتماعی (تاریخ، جغرافیا، اجتماعی) و درس قرآن و معارف اسلامی استفاده کنید. این کتاب شامل سؤالات کامل تیزهوشان نهم به دهم سالهای قبل می باشد و از آنجائیکه این کتاب از سؤالات متنوع و زیادی برخورداری است. می توانید از آن برای جمع بندی استفاده کنید و با سطح سؤالات تیزهوشان آشنا شوید.

حال که با منابع آزمون تیزهوشان نهم آشنا شدید می توانید بدون نگرانی و استرس مراحل ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98-97 را انجام دهید.

در بخش بعدی شما را با زمان و مراحل ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98-97 آشنا می کنیم.

منابع تیزهوشان نهم به دهم 97-98

[bs-quote quote="ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98-97 از طریق سایت

azmoon.medu.ir " style="style-17" align="center" color="#2ecc71"][/bs-quote]

ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98-97

ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98-97 از طریق سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98-97 به آدرس azmoon.medu.ir انجام می شود. هر دانش آموز می تواند، 3 انتخاب از مدارس شهرستان خود بر اساس لیست ظرفیت مدارس هر شهرستان داشته باشد.

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98-97 احتمالاً از اواخر بهمن تا اوایل اسفندماه می باشد. پس از ثبت نام اولیه داوطلبان می بایست به سامانه ثبت نام مراجعه نموده و هزینه ثبت نام را به صورت اینترنتی پرداخت نمایند.

امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات لازم در مورد ثبت نام و منابع آزمون تیزهوشان در اختیار شما قرار داده باشیم. بزرگترین هدف گروه مشاورین خانه مشاوره فراهم نمودن بستر اطلاعات درست و مناسب برای شما داوطلبان عزیز در کسب موفقیت تحصیلی تان است.

 

 

آیدانیتو فضای هوشمند آموزش، مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. آیدانیتو صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد

 


4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


۲ دیدگاه
 • user_default_pic هومن
  توسط هومن در تاریخ ۰۵ خرداد ۹۷ reply_comment like_comment 0
  احتمالا ریاضی 20 تا نیست
  user_default_pic فرهنگ
  توسط فرهنگ در تاریخ ۰۶ خرداد ۹۷ like_comment 0
  سلام دوست عزیز پس چند تاست؟