معرفی منابع تیزهوشان نهم به دهم ۹۸

avatar image نویسنده : زینب بابایی
stopwatch image ۱۹ آبان ۹۸ view image ۷۶۹۰ blogging image ۸
معرفی منابع تیزهوشان نهم به دهم 98

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره "بهترین منابع تیزهوشان نهم به دهم" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۳ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

 

معرفی منابع تیزهوشان نهم به دهم 98

از آنجائیکه شرکت در آزمون تیزهوشان تنها راه ورود دانش آموزان پایه نهم به مدارس تیزهوشان است و مطالعه ی بهترین منابع تیزهوشان نهم برای قبولی در آزمون تیزهوشان نهم به دهم مؤثر است، سعی داریم در این مقاله به معرفی بهترین منابع تیزهوشان نهم به دهم 98 بپردازیم. اصلی ترین منابع تیزهوشان نهم به دهم کتابهای درسی است. اما برای تسلط بیشتر دانش آموزان در پاسخ به سؤالاتی که نمونه مشابهی در کتاب درسی ندارند، مطالعه ی کتابهای کمک درسی توصیه می شود. در آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98، تقریباً یک سوم سؤالات هر درس از پایه هشتم و حدوداً دو سوم سؤالات از پایه نهم طرح می شود. برای اینکه در انتخاب منابع تیزهوشان نهم دچار سردرگمی و نگرانی نشوید، پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا پایان مطالعه نمایید تا با آرامش خاطر به مطالعه ی منابع معرفی شده بپردازید و از استرس و نگرانی رهایی پیدا کنید. برای اطلاع از اعلام نتایج تیزهوشان میتوانید روی لینک آبی کلیک کنید.
برای آگاهی از بهترین منابع تیزهوشان نهم به دهم با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

معرفی منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98

برای آگاهی دانش آموزان از مواد درسی آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 در این بخش به معرفی منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98می پردازیم.

ریاضیات: 2 سؤال با ضریب 3

علوم تجربی: 17 سؤال با ضریب 2

ادبیات فارسی: 15 سؤال با ضریب 2

قرآن و معارف اسلامی: 8 سوال با ضریب 2

مطالعات اجتماعی (تاریخ، جغرافیا، مدنی): 15 سؤال با ضریب 1

ریاضی دارای بیشترین ضریب بوده وعلوم تجربی بیشترین تعداد سوالات را شامل می شود

لیست بهترین منابع تیزهوشان نهم به دهم 98

مطمئناً دانش آموزانی که بر کتب درسی خود تسلط کافی داشته باشند و با روشهای مناسب زمانبندی و تست زنی آشنا باشند، در آزمون تیزهوشان نهم درصد قبولی بالاتری خواهند داشت. بنابراین برای اینکه شانس قبولی خود را نسبت به سایر شرکت کنندگان بالاتر ببرید، مطالعه ی کتاب های کمک آموزشی را به شما پیشنهاد می کنیم. در این بخش لیست بهترین منابع تیزهوشان نهم به دهم 98 را معرفی می کنیم. برای ثبت نام کتاب درسی میتوانید از مشاوران آیدانیتو کمک بگیرید.

ریاضی

در بخش قبلی گفتیم که درس ریاضی از ضریب بالایی نسبت به سایر دروس برخوردار است و نقش بسزایی در قبولی آزمون تیزهوشان پایه نهم دارد، از این رو کتب ریاضیات اندیشمند پایه نهم به دهم، ریاضیات تیزهوشان خیلی سبز، مبتکران و فارابی را به عنوان بهترین منابع تیزهوشان نهم به دهم 99-98 جهت مطالعه دانش آموزان در آزمون تیزهوشان پایه نهم 99-98 معرفی می کنیم.

علوم تجربی

از درس علوم تجربی به عنوان تأثیرگذارترین درس بعد از ریاضیات می توان نام برد. کتابهای علوم تجربی خیلی سبز ویژه پایه نهم و علوم تیزهوشان گل پلاس (انتشارات گل واژه) در لیست بهترین منابع تیزهوشان نهم به دهم 98 جای دارند. این کتاب ها دارای بیان خوب و پاسخ تشریحی مناسب می باشد که از نقاط قوت این کتابها است.

زبان و ادبیات فارسی

کتابهای کمک آموزشی انتشارات قلم چی، خیلی سبز و مبتکران را می توان به عنوان بهترین منابع درس زبان و ادبیات فارسی درنظر گرفت.

مطالعات اجتماعی

از کتاب جامع تیزهوشان 31+1 استان (انتشارات خوارزمی) می توانید برای مطالعه درس مطالعات اجتماعی (تاریخ، جغرافیا، اجتماعی) و درس قرآن و معارف اسلامی استفاده کنید. این کتاب شامل سؤالات کامل تیزهوشان نهم به دهم سالهای قبل می باشد و از آنجائیکه این کتاب از سؤالات متنوع و زیادی برخورداری است. می توانید از آن برای جمع بندی استفاده کنید و با سطح سؤالات تیزهوشان آشنا شوید. حال که با منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم آشنا شدید می توانید بدون نگرانی و استرس مراحل ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 را انجام دهید. در بخش بعدی شما را با زمان و مراحل ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 آشنا می کنیم.
برای آگاهی از بهترین منابع تیزهوشان ریاضی، علوم تجربی، زبان و ادبیات فارسی و مطالعات اجتماعی با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.
زمان خود را برای مطالعه منابع متعدد هدر ندهید! منابع برتر را چند بار بخوانید! برای آگاهی از منابع برتر با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

چگونه منابع برتر را شناسایی کنیم؟

جالب است که بدانید بسیاری از داوطلبانی که خود را سرگرم مطالعه ی منابع متعدد می کنند، به نتیجه ای جز گمراهی و سردرگمی دست نمی یابند. در واقع مهم است که شما مفاهیم درسی را بیاموزید نه اینکه خود را در فرمول ها غرق کنید. اگر بتوانید منابع برتر را شناسایی کنید و بیشتر وقت خود را صرف مرور نکات مهم کنید، می توانید به نتایج بهتری دست یابید. به همین منظور پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از بهترین منابع تیزهوشان نهم به دهم با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.
برای آگاهی از منابع برتر تیزهوشان نهم به دهم با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98

ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 از طریق سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 به آدرس azmoon.medu.ir انجام می شود. هر دانش آموز می تواند، 3 انتخاب از مدارس شهرستان خود بر اساس لیست ظرفیت مدارس هر شهرستان داشته باشد. زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98احتمالاً از اواخر بهمن تا اوایل اسفندماه می باشد. پس از ثبت نام اولیه داوطلبان می بایست به سامانه ثبت نام مراجعه نموده و هزینه ثبت نام را به صورت اینترنتی پرداخت نمایند. امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات لازم در مورد ثبت نام و منابع آزمون تیزهوشان در اختیار شما قرار داده باشیم. بزرگترین هدف آیدانیتو فراهم نمودن بستر اطلاعات درست و مناسب برای شما داوطلبان عزیز در کسب موفقیت تحصیلی تان است.   
در این مقاله به معرفی منابع تیزهوشان نهم به دهم 98 پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله برنامه ریزی تیزهوشان بزنید. 
اگر سوالی در زمینه منابع تیزهوشان نهم به دهم 98 ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

آیدانیتو فضای هوشمند آموزش، مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. آیدانیتو صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد
 
فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره "بهترین منابع تیزهوشان نهم به دهم" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۳ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

 


5.0 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


۸ دیدگاه
 • user_default_pic هومن
  توسط هومن در تاریخ ۰۵ خرداد ۹۷ reply-button
  احتمالا ریاضی 20 تا نیست
  user_default_pic فرهنگ
  توسط فرهنگ در تاریخ ۰۶ خرداد ۹۷
  سلام دوست عزیز پس چند تاست؟

 • user_default_pic س...
  توسط س... در تاریخ ۱۸ خرداد ۹۸ reply-button
  ببخشید من زمینه ی قرآن ،مطالعات اجتماعی و ادبیاتم خیلی بالاهست و احتمال 100زدن اونهارودارم علوم هم در حد70 درصد هستم به نظرشما ریاضی باید چنددرصدبزنم تاقبول شم
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۲ خرداد ۹۸
  سلام دوست عزیز؛ چون ضریب درس ریاضی 3 است، از همه مهمتر است، پس باید آن را بالای 50% بزنید.

 • user_default_pic Amirreza
  توسط Amirreza در تاریخ ۲۵ خرداد ۹۸ reply-button
  اسم چند تا کتاب مناسب برا تست زنی رو میگید
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۱ تیر ۹۸
  سلام دوست عزیز؛ کتاب مجموعه آزمون‌ های نمونه دولتی و تیز‌هوشان 1+ 31 استان نهم به دهمT انتشارات پویش و کتاب 1000 تست استعداد تحلیلی انتشارات مهر ماه رنگ آبي

 • user_default_pic سید رضا معلم پور
  توسط سید رضا معلم پور در تاریخ ۰۳ آبان ۹۸ reply-button
  سلام.میخواستم نظرتون رو راجع به کتاب های گاج تیزهوشان(iq) بپرسم.توی کتاب هایی که معرفی کردید چیزی از اونها نبود.یعنی سطح خیلی سیز و کتاب هایی که معرفی کردید بالاتره؟ یه سوال دیگه هم داشتم اونم اینکه توی امتحان از سال هشتم و نهم سوال میاد پس این کتاب هایی که گفتید برای هر دو مناسبه یا فقط برای نهم. با تشکر
  user_default_pic علیزاده مشاور آیدانیتو
  توسط علیزاده مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۵ آبان ۹۸
  سلام. خیلی سبز بهتره و درسنامه هم داره و شما رو از کتاب درسی بی نیاز میکنه