مصاحبه دکتری موسسه علوم و صنایع غذایی

avatar image نویسنده : زهرا حیدری
stopwatch image ۲۷ خرداد ۹۸ view image ۱۰۶ blogging image ۰
مصاحبه دکتری موسسه علوم و صنایع غذایی
فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره " نحوه و زمان مصاحبه دکتری مؤسسه علوم و صنایع غذایی" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


مصاحبه دکتری موسسه علوم و صنایع غذایی

مؤسسه علوم و صنایع غذایی به عنوان یکی از مراکز پژوهشی که تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری فعالیت می کند از میان تمامی داوطلبان شرکت کننده در مقطع دکتری که موفق به کسب حد نصاب نمره و تراز لازم در نخستین مرحله از دکتری شده اند جهت شرکت در مصاحبه دکتری مؤسسه علوم و صنایع غذایی دعوت به عمل می آوررد.

از داوطلبان کنکور دکتری و نگران شرکت در مصاحبه دکتری مؤسسه علوم و صنایع غذایی هستید؟ برای آگاهی از نحوه و شرایط شرکت در مصاحبه با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید
از این رو بحث مطلب پیش رو را به ذکر جزئیات و نکات ضروری در ارتباط با مصاحبه دکتری موسسه علوم و صنایع غذایی اختصاص داده ایم. پس ما را همراهی کنید تا اطلاعات کافی را در مورد مصاحبه دکتری مؤسسه علوم و صنایع غذایی به دست آورید.

مدارک مصاحبه دکتری علوم و صنایع غذایی

هر داوطلب شرکت کننده در مصاحبه دکتری موسسه علوم و صنایع غذایی باید مدارکی را نیز آماده کند و در روز مصاحبه همراه خود ببرد. البته توجه داشته باشید که مدارک درخواستی لزوماً باید تا قبل از روز مصاحبه دکتری مؤسسه علوم و صنایع غذایی در سامانه معرفی شده به وسیله شخص داوطلب بارگزاری گردد.

از داوطلبان کنکور دکتری و نگران شرکت در  مصاحبه دکتری مؤسسه علوم و صنایع غذایی هستید؟ برای آگاهی از نحوه و شرایط شرکت در مصاحبه با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید
در بین مدارک معرفی شده برای شرکت در مصاحبه دکتری مؤسسه علوم و صنایع غذایی می توانیم از اصل کارت ملی و شناسنامه فرد متقاضی، حداقل دو توصیه نامه از جانب اساتید مشاور و راهنما که صلاحیت فرد را جهت ادامه تحصیل در مقطع دکتری تأیید کند و همین طور تصویر کارنامه آزمون دوره دکتری در سال 1398 نام ببریم. برای کسب اطلاع از لیست کامل و دقیق مدارک درخواستی جهت شرکت در مصاحبه  دکتری مؤسسه علوم و صنایع غذایی با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس حاصل فرمایید.

مکان برگزاری مصاحبه دکتری علوم و صنایع غذایی

باید ذکر کنیم که مصاحبه دکتری موسسه علوم و صنایع غذایی در محل خود این مؤسسه برای داوطلبان برگزار می شود جهت اطلاع از نشانی دقیق مؤسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

زمان مصاحبه دکتری علوم و صنایع غذایی

برنامه زمانی مصاحبه دکتری موسسه علوم و صنایع غذایی توسط مسئولین این مؤسسه و در گرایش های مختلف رشته علوم و مهندسی صنایع غذایی به عرض تمامی داوطلبان و متقاضیان رسیده است. در زیر شماری از تاریخ های برگزاری مصاحبه دکتری این مؤسسه را خدمت شما ذکر می کنیم. جهت کسب اطلاع از کلیه تاریخ های دقیق و موثق برگزاری مصاحبه دکتری علوم و صنایع غذایی با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

رشته امتحانی

گرایش رشته

زمان مصاحبه دکتری

علوم و مهندسی صنایع غذایی

صنایع غذایی

27 خرداد 98

علوم و مهندسی صنایع غذایی

شیمی مواد غذایی

27 خرداد 98

علوم و مهندسی صنایع غذایی

زیست فناوری مواد غذایی

27 خرداد 98

باید اشاره کنیم که مصاحبه دکتری موسسه علوم و صنایع غذایی در دو نوبت صبح و عصر برای متقاضیان برگزار می گردد. به بیان دیگر، در نوبت صبح از ساعت 8 الی 12:30 و در نوبت بعدظهر از ساعت 13:30 تا 19 مصاحبه دکتری مؤسسه علوم و صنایع غذایی در این مؤسسه برگزار می شود.
در این مقاله به تحلیل و بررسی مصاحبه دکتری موسسه علوم و صنایع غذایی پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله نحوه مصاحبه دکتری 98 بزنید.
اگر سوالی در زمینه مصاحبه دکتری موسسه علوم و صنایع غذایی ذهن تان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره " نحوه و زمان مصاحبه دکتری موسسه علوم و صنایع غذایی" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


اولین دیدگاه را شما برای این مطلب ثبت کنید