مصاحبه دکتری دانشگاه هنر اسلامی تبریز

دانشگاه هنر اسلامی تبریز از میان تمامی داوطلبان شرکت کننده در کنکور سراسری دکتری که حدنصاب نمره را در نخستین دوره آزمون مقطع دکتری به دست آورده اند برای حضور و شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه هنر اسلامی تبریز دعوت به عمل می آورد. از این جهت بحث مقاله پیش رو را به مصاحبه دکتری دانشگاه هنر اسلامی تبریز اختصاص داده ایم. پس ما را همراهی کنید تا اطلاعات کافی و مفیدی را در رابطه با مصاحبه دکتری دانشگاه هنر اسلامی تبریز به دست آورید.

نحوه ثبت نام مصاحبه دکتری هنر اسلامی تبریز

ثبت نام و درخواست شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه هنر اسلامی تبریز به دو صورت غیر حضوری و حضوری یعنی توسط سامانه الکترونیکی به وسیله فرد متقاضی ثبت نام صورت می پذیرد. نکته دیگر این که در صورتی داوطلبی رتبه مورد نظر را احراز کرده باشد اما در زمان مشخص شده اقدامی در جهت کامل کردن فرم انتخاب رشته اینترنتی و درج کد رشته های اینترنتی انجام نداده باشد به هیچ عنوان امکان شرکت و حضور در مصاحبه دکتری دانشگاه هنر اسلامی تبریز را ندارد.

از داوطلبان کنکور دکتری و نگران شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه هنر اسلامی تبریز هستید؟ برای آگاهی از نحوه و شرایط شرکت در مصاحبه با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید

آخرین نکته از این بخش اینکه هزینه لازم پرداختی برای ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه هنر اسلامی تبریز معادل یکصدهزار تومان است.

برنامه زمانی مصاحبه دکتری دانشگاه هنر اسلامی

باید عرض کنیم که برنامه زمانی مصاحبه دکتری دانشگاه هنر اسلامی تبریز توسط مسئولین این دانشگاه به اطلاع تمامی داوطلبان و متقاضیان رسیده است. در این بخش، شماری از زمان های اختصاص یافته برای شرکت در مصاحبه دانشگاه هنر اسلامی تبریز در رشته های مختلف تحصیلی ارائه شده در این دانشگاه را خدمتتان عرض می کنیم. برای اطلاع از برنامه کامل زمانی مصاحبه دکتری دانشگاه هنر اسلامی تبریز با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس حاصل فرمایید.

رشته تحصیلی

گرایش تحصیلی

دوره تحصیلی

زمان مصاحبه دکتری

معماری

شهرسازی اسلامی

دوره روزانه

98.4.1و 98.4.2

طراحی صنعتی

طراحی صنعتی

دوره روزانه

98.4.3

هنرهای اسلامی

هنرهای اسلامی

دوره روزانه

98.4.4

محل مصاحبه دکتری دانشگاه هنر اسلامی

به مراتب یکی از مواردی که هر یک از داوطلبان شرکت کننده در مصاحبه دکتری دانشگاه هنر اسلامی تبریز باید به آن توجه داشته باشند اطلاع از محل برگزاری مصاحبه دکتری دانشگاه هنر اسلامی است. جهت کسب اطلاعات کامل و دقیقی در رابطه با مصاحبه دکتری دانشگاه هنر اسلامی تبریز با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس حاصل فرمایید.

مدارک مصاحبه دکتری هنر اسلامی تبریز

هر یک از متقاضیان و داوطلبان شرکت کننده در مصاحبه دکتری دانشگاه هنر اسلامی تبریز لزوماً باید مدارکی را تهیه کنند و آن ها را در روز مصاحبه دکتری دانشگاه هنر اسلامی تبریز با خود به همراه داشته باشند. البته موردی که باید دقت لازم را در آن به خرج دهید این است که تمامی مدارک درخواستی باید تا قبل از مصاحبه دکتری دانشگاه هنر اسلامی تبریز به طول کامل در سایت دانشگاه بارگزاری شوند. از بین مدارک معرفی شده برای مصاحبه  دکتری دانشگاه هنر اسلامی تبریز می توان از اصل کارت ملی و شناسه فرد متقاضی، تصویر و اصل مدرک ارشد همراه با ریز نمره های این دوره تحصیلی و همین طور تصویر کارنامه آزمون نیمه متمرکز مقطع دکتری در سال تحصیلی 98 اشاره کرد. برای اطلاع از لیست کامل مدارک مصاحبه دکتری دانشگاه هنر اسلامی تبریز با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس حاصل فرمایید.
در این مقاله به تحلیل و بررسی مصاحبه دکتری دانشگاه هنر اسلامی تبریز پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله مصاحبه دکتری سراسری 98 بزنید.
اگر سوالی در زمینه مصاحبه دکتری دانشگاه هنر اسلامی تبریز ذهن تان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.