مشاوره کنکور

به حتم کنکور یکی از آزمون های سرنوشت ساز در زندگی مان محسوب می شود. زیرا آینده کاری و تحصیلی ما در گرو کنکور است. هر چند این سال ها با پذیرش براساس سوابق تحصیلی و ارائه رشته های بدون کنکور، دید افراد نسبت به کنکور تغییر کرده است. اما هر داوطلب همچنان برای تحصیل در رشته های خاص و دانشگاه های برتر نیاز به قبولی در کنکور دارد.

مؤفقیت در کنکور و ساختن آینده ای بهتر، نیاز به داشتن دانش مناسب، استفاده از منابع جامع، برنامه ریزی، هدف گذاری و همراهی فردی آگاه و مطمئن و دریافت مشاوره کنکور دارد. اما یک مشاوره کنکور خوب دارای چه ویژگی هایی است؟ و چگونه می توان یک مشاوره کنکور حرفه ای دریافت کرد؟ در ادامه با ما همراه باشید و پاسخ بسیاری از سؤالات خود را دریافت کنید.

چرا به یک مشاور کنکور نیاز داریم؟

از اولین اقدامات مشاوره کنکور تعیین و مشخص کردن مسیر شماست. وقتی شما یک هدف مشخص دارید، برای رسیدن به آن نیز یک مسیر مشخص دارید. بنابراین می توانید از اتمام انرژی خود برای رسیدن به مقصد استفاده کنید. تغییر پیوسته هدف به مانند تغییر مسیر است و باعث هدر رفتن انرژی و کاهش سرعت شما می شود. مشاوره کنکور هدف شما را برایتان مشخص می کند. وقتی می گوییم هدفتان را مشخص می کند، یعنی از میان کوهی از اهداف و آرزوها، هدف اصلی شما را بیرون می کشد و مسیر مستقیم برای رسیدن به آن را مشخص و شما را برای رسیدن به آن یاری می کند.

مشاوره کنکور بهترین نحوه مطالعه مناسب شما را به شما یاد می دهد تا در زمانی مشخص بازدهی بیشتری داشته باشید. در این صورت شما می توانید با اطمینان گام بردارید و به سمت هدف خود حرکت کنید.
یک مشاور حرفه ای، برنامه ای متناسب و منحصر به فرد شما ارائه می دهد. برای برنامه ریزی کنکور خود با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

مشاوره کنکور 98

در اواخر بهمن ماه سال 97، اخباری مبنی بر اعمال برخی تغییرات در زمینه لیست رشته های با کنکور و بدون کنکور و تاثیر میزان سوابق تحصیلی بر کنکور 98 به گوش رسید. با توجه به این که برخی از رشته های باکنکور در سال 98 به صورت بدون کنکور مورد پذیرش قرار می گیرند، لازم است که قبل از هر اقدامی از لیست رشته ها، خبر داشته باشید.

برای اطلاع از روش برنامه ریزی، مطالعه، انتخاب رشته و سایر موارد مربوط به انتخاب رشته کنکور می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید

مشاوره کنکور کاردانی

جالب است که در سال 97، مقطع کاردانی نیز از تغییرات در امان نماند و کنکور کاردانی فنی حرفه ای حذف و کاردانی ناپیوسته جایگزین آن شد. از آن جایی که کنکور کاردانی وزارت بهداشت هنوز به قوت خود باقی است، پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از زمان و شرایط ثبت نام، برنامه ریزی قبولی و بهترین منابع، لیست رشته ها، رتبه بندی دانشگاه ها، انتخاب رشته حرفه ای و هر آنچه باید در زمینه کنکور کاردانی بدانید، از کمک و مشورت مشاوری آگاه در این رابطه استفاده کنید.
در کدام رشته می خواهید ادامه تحصیل بدهید؟ شاید در رشته ی دیگری، پیشرفت بیشتری داشته باشید! با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

مشاوره کنکور کاردانی به کارشناسی

در اولین گام برای قبولی در مقطع کاردانی به کارشناسی بایستی بدانید که برخی از رشته ها در این مقطع به صورت با کنکور و برخی به صورت بدون کنکور ارائه می شوند. اگر قصد ادامه تحصیل در مقطع کاردانی به کارشناسی را دارید، بایستی از لیست رشته های با کنکور اطلاع یابید. پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از دانشگاه های پذیرنده، رتبه بندی دانشگاه ها، زمان و شرایط ثبت نام، برنامه ریزی قبولی، انتخاب رشته حرفه ای و هر آنچه باید در زمینه ادامه تحصیل در مقطع کاردانی به کارشناسی بدانید، با مشاورانی خبره مشورت کنید.
می دانید که کدام رشته در مقطع کاردانی به کارشناسی بازار کار بهتری دارد؟ با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

مشاوره برای کنکور کارشناسی

آزمون کنکور یک آزمون سرنوشت ساز است و از آنجایی که مسیر آینده شما را مشخص می کند، ایجاد استرس، نگرانی، اضطراب و ترس نیز می کند. همچنین منابعی که کنکور مورد ارزیابی قرار می گیرد زیاد است و حجم بالایی نیز دارد. خواندن، یادگرفتن، به ذهن سپردن و در لحظه به یاد آوردن این حجم از مطالب نیز کار دشواری است. به همین دلیل است که دریافت مشاوره کنکور اهمیت پیدا می کند. مشاوران تحصیلی کنکور به شما کمک می کنند تا زمان خود را مدیریت کنید، بهینه درس بخوانید، تمرکز مناسب داشته باشید و استرس خود را به یک نیروی محرکه تبدیل کنید.
از کجا معلوم در رشته ی دیگری موفق تر نشوید؟ مطمئنید که به درستی انتخاب می کنید؟ با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

مشاوره کنکور ارشد

تنها آزمون کنکور نیست که نیاز به مشاوره دارد. بلکه کمک گرفتن از یک مشاوره کنکور برای آزمون ارشد و دکتری هم کاری عاقلانه است. هدف در کنکور ارشد تا حدی مشخص است. مگر آن که در رشته تحصیلی کارشناسی خود راضی نباشید و بخواهید در رشته دیگری تحصیل کنید. در کنکور ارشد، شما چراغ های مقصد را می بینید اما به علت داشتن زمان محدود باید مسیر مستقیم و درست را انتخاب کنید یافتن این مسیر را به مشاوره کنکور ارشد بسپارید. در این صورت است که می توانید اطمینان یابید در مسیری درست قدم بر می دارید.

یکی دیگر از ویژگی های مشاوران تحصیلی کنکور در تمام مقاطع جلوگیری از اشتباه کردن است حتی اگر این اشتباه بسیار کوچک باشد. کنکور آزمون خطا و امتحان نیست . بنابراین برای قبولی در آن باید بهترین مسیر را انتخاب کرده و هر اشتباه کوچکی را کنار گذاشت تا مانعی برای رسیدن به هدف وجود نداشته باشد.
در کدام رشته می خواهید ادامه تحصیل دهید؟ بازار کار خوبی دارد؟ مطمئنید که ارشد خواندن کار درستی است؟ به راه اندازی کسب و کار فکر نمی کنید؟ با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

مشاوره کنکور دکتری

اگر تصمیم دارید که در مقطع دکتری ادامه تحصیل دهید، حتماً پس از پشت سر گذاشتن کنکورهای کارشناسی و ارشد، دریافته اید که ” انتخاب رشته می تواند در سرنوشت شما بسیار تاثیرگذار باشد “. از آنجایی که برای قبولی در مقطع دکتری بایستی در مرحله ی اول، رتبه خوبی کسب کنید و در مرحله دوم، مصاحبه را با مؤفقیت پشت سر بگذرانید، پیشنهاد می کنیم برای برنامه ریزی قبولی، آگاهی از بهترین منابع رشته دلخواهتان، ثبت نام در کنکور، انتخاب رشته حرفه ای و آگاهی از هر آنچه باید در زمینه قبولی در کنکور دکتری بدانید، با مشاورانی برجسته تماس بگیرید.

یکی دیگر از ویژگی های مشاوران تحصیلی کنکور در تمام مقاطع، جلوگیری از اشتباه کردن است، هر چند بسیار کوچک باشد. کنکور آزمون خطا و امتحان نیست. بنابراین برای قبولی در آن باید بهترین مسیر را انتخاب کرده و هر اشتباه کوچکی را کنار گذاشت تا مانعی برای رسیدن به هدف وجود نداشته باشد.
هدفتان از خواندن دکتری چیست؟ آیا مطمئنید که راه درست را انتخاب کرده اید؟ برای قبولی خود برنامه ریزی کرده اید؟ با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

مشاوره کنکور تلفنی آیدانیتو 

معمولاً داوطلبان کنکور، مطابق برنامه ی بسیار فشرده ای، درس می خوانند و زمان کافی برای رفتن به جلسات مشاوره ای را ندارند. از طرفی، ماندن در ترافیک و اخذ نوبت برای مشاوره کنکور، اغلب زمان بسیاری را از داوطلبان می گیرد. به همین دلیل بسیاری از داوطلبان کنکور ( هر چند که در ابتدا به صورت انفجاری در همه جلسات مشاوره ای شرکت می کنند)، در ماه های آخر که از مهم ترین ماه های کنکور است، نفس کم می آورند و از رفتن به جلسات خسته می شوند.
مشاوره کنکور تلفنی یک فرصت طلایی برای شما کنکوری هایِ جان است تا بدون صرف وقت بسیار، کلیه سوالات خود را در زمینه برنامه ریزی کنکور، مشاوره تحصیلی، معرفی بهترین منابع درسی، تکنیک های تست زنی، ثبت نام، انتخاب رشته و غیره  از 8 صبح تا 12 نیمه شب، با مشاوران آیدانیتو در میان بگذارید.

مشاوره تلفنی کنکور

همه می دانیم که دوران کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها دورانی بسیار سخت و طاقت فرساست. اما در صورت استفاده بهینه از زمان حتی می تواند بسیار شیرین و لذت بخش باشد. زمان زیادی که شما جهت رفتن به مشاوره حضوری کنکور صرف می کنید را می توانید صرف درس خواندن و یا تست زدن کنید. نه این که ساعت ها در دفتر مشاوره و یا پشت ترافیک بمانید. به جای مشاوره حضوری با نشستن در منزل و یا یک تماس تلفنی بهترین مشاوره های تحصیلی را در زمینه کنکور دریافت کنید.

در این مقاله به بررسی علل نیاز به مشاوره کنکور پرداختیم. پیشنهاد میکنم مشاوره تلفنی را از دست ندهید.

اگر برای کنکور خود به دنبال مشاور می گردید و مایل به دریافت مشاوره کنکور هستید، می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.