مدارک خرید خدمت سربازی 98

در این مقاله به موضوع مدارک خرید خدمت 98 پرداخته ایم. به داوطلبانی که 8 سال غیب از خدمت سربازی داشته اند و قصد مشخص کردن وضعیت سربازی خود را دارند، توصیه می کنیم در مقاله مدارک خرید خدمت همراه ما باشند تا با مدارک لازم جهت ثبت نام و مدارک مورد نیاز برای افراد متأهل و … آشنا شوند.

شرایط خرید خدمت

اگر شما 8 سال از خدمت کردن فرار کنید مشمول به حساب می آیید و عواقبی را در پیش دارید . همان طور که گفته شد افرادی که هشت سال غیبت تا آخر سال 97 را دارند، باید به عنوان مشمولین 8 سال غیبت اقدام به مشخص کردن وضعیت خود نمایند. این افراد می توانند با مراجعه به دفاتر پست الکترونیک انتظامی (پلیس + 10) درخواست خود را در دو حالت ثابت نمایند:
1. خرید خدمت با پرداخت جریمه غیبت

2. اعزام به خدمت و پایان دادن به غیبت

توجه توجه !
مطالب ذکر شده مطابق قانون نظام وظیفه در سال 99 می باشند. پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از قوانین نظام وظیفه در سال 98 با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

از قوانین نظام وظیفه در سال 99 اطلاع دارید؟ با مشاوران نظام وظیفه آیدانیتو تماس بگیرید

مدارک لازم جهت ثبت نام در طرح جریمه مشمولان غیبت

داوطلبان می توانند با پایان هشت سال یا بیشتر غیبت به منظور ثبت نام و خرید خدمت سربازی به دفاتر پست الکترونیک انتظامی (پلیس + 10) مراجعه نمایند. برای ثبت نام و درخواست معافیت داوطلبان می بایست مدارک لازم برای ثبت نام را به همراه داشته باشند. در این مبحث مدارک خرید خدمت 98 را مشاهده خواهید کرد.
  1. اصل شناسنامه مشمول به همراه کپی
  2. اصل کارت ملی مشمول به همراه کپی
  3. اصل آخرین مدرک تحصیلی مشمول به همراه کپی
لازم است مشمولان طرح خرید خدمت سربازی با در دست داشتن مدارک گفته شده، اقدام به پیش ثبت نام طرح جریمه مشمولان غایب کنند.
دوستان عزیز، مطالب ذکر شده مطابق قانون نظام وظیفه در سال 99 می باشند. برای آگاهی از قوانین نظام وظیفه در سال 99 می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

 

مدارک خریدن خدمت برای سربازان فراری

از خدمتتان گذشته و هنوز به سربازی نرفتید ؟ اگر شما هم مطابق قانون، سرباز فراری به شمار می روید و در حال حاضر قصد خرید خدمت را دارید، بایستی به طور کامل از کلیه مدارک خرید خدمت آگاهی داشته باشید. پیشنهاد ما این است که برای آگاهی از کلیه قوانین نظام وظیفه در سال 99 با مشاوران نظام وظیفه آیدانیتو تماس بگیرید. همچنین برای مشاوره بیشتر با مطالعه مشاوره تلفنی سوالات خود را حل کنید.


مدارک ثبت نام برای خرید خدمت افراد متأهل

  1. اصل شناسنامه مشمول به همراه کپی
  2. اصل کارت ملی مشمول به همراه کپی
  3. اصل آخرین مدرک تحصیلی به همراه کپی
  4. اصل شناسنامه همسر به همراه کپی
  5. اصل کارت ملی همسر به همراه کپی
  6. اصل شناسنامه فرزندان به همراه کپی
  7. اصل کارت ملی فرزندان به همراه کپی
افراد متأهل و دارای فرزند شامل تخفیفات در نظر گرفته شده برای مشمولین غیبت می شوند و به ازای هر فرزند 5% از هزینه خرید خدمت کسر خواهد شد. افراد برای خرید خدمت سربازی به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی مراجعه می کنند و پس از ارائه مدارک و ثبت درخواست، منتظر مرحله راستی آزمایی می شوند. در این مرحله به صحت اطلاعات درج شده پرداخته می شود و بعد با دریافت پیام از نحوه پرداخت مبلغ جریمه آگاه خواهند شد.
از آنجایی که مطالب ذکر شده مطابق قانون نظام وظیفه در سال 99 می باشند. برای آگاهی از قوانین نظام وظیفه در سال 98 می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

قانون جدید برای خرید خدمت سربازی 99

به این قسمت از مقاله دقت زیادی کنید . چند روزی است که اخباری در زمینه عدم امکان خرید خدمت سربازی در سال جدید به گوش می رسد. با توجه به اینکه امکان خرید خدمت سربازی ، یک فرصت طلایی برای افراد حائز شرایط است، اگر شما هم قصد خرید خدمت سربازی خود را دارید، پیشنهاد می کنیم که دست بجنبانید تا این فرصت را از دست ندهید و برای آگاهی از شرایط و میزان هزینه خرید خدمت سربازی خود با مشاوران نظام وظیفه آیدانیتو تماس بگیرید.
در پایان مقاله دانشگاه بدون کنکور تهران پیشنهاد می‌کنیم به مقاله خرید خدمت سربازان فراری هم سر بزنید.

اگر سوالی در زمینه قوانین نظام وظیفه ، ذهنتان را به خود مشغول کرده است، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.