محل قبولی و دانشگاه های پذیرنده زیست شناسی سلولی و مولکولی آزاد

در مقاله محل قبولی و دانشگاه های پذیرنده زیست شناسی سلولی و مولکولی آزاد شما عزیزان را با دانشگاه های پذیرنده، رشته زیست شناسی سلولی و مولکولی و رتبه قبولی محل ها آشنا خواهیم کرد، همان طور که مطلع هستید یکی از معیارهای انتخاب رشته اطلاعات کامل راجع به رشته و دانشگاه است. از مهم ترین این اطلاعات رتبه قبولی محل های مورد نظر شماست. پیشنهاد می کنیم با مقاله محل قبولی و دانشگاه های پذیرنده زیست شناسی سلولی و مولکولی آزاد همراه ما باشید.

رشته زیست شناسی سلولی و مولکولی

رشته زیست شناسی سلولی و مولکولی از رشته های گروه علوم تجربی است که در زیرگروه 1 ارائه می شود.، بنابراین اگر قصد انتخاب رشته زیست شناسی سلولی و مولکولی آزاد را دارید به رتبه کشوری و تراز زیرگروه اول توجه کنید ، و اما در ادامه مقاله محل قبولی و دانشگاه های پذیرنده زیست شناسی سلولی و مولکولی آزاد شما را با دانشگاه های پذیرنده زیست شناسی سلولی آشنا می کنیم.

دانشگاه های زیست شناسی سلولی و مولکولی آزاد

بهتر است قبل از انتخاب رشته از دانشگاه های پذیرنده زیست شناسی سلولی و مولکولی آزاد 97 مطلع شوید:

لیست دانشگاه های پذیرنده زیست شناسی سلولی و مولکولی
واحد مراغه واحد ساری
واحد مرند واحد آشتیان
واحد ملکان واحد اشکذر
واحد ارومیه واحد فریدون
واحد تهران شرق واحد چابهار
یادگار امام خمینی (ره) شهرری واحد ارسنجان
واحد علوم و تحقیقات واحد جهرم
واحد ورامین واحد داراب
واحد شهرکرد واحد زرقان
واحد مشهد – پردیس مجتمع بین المللی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان واحد کازرون
واحد سبزوار واحد سنندج
واحد نیشابور واحد دهدشت
زنجان واحد بروجرد
واحد دامغان واحد آیت ا… آملی
واحد گرمسار واحد تنکابن
واحد قم واحد قائمشهر
واحد کرمانشاه واحد ملایر
واحد گرگان واحد اهر
واحد دورود و …
واحد بابل

 

رشته زیست شناسی در برخی از دانشگاه ها به صورت پاره وقت نیز ارائه می شود. به عنوان مثال دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر، فریدون، تهران شرق، ورامین و .. از جمله دانشگاه هایی هستند که به صورت اره وقت دانشجو پذیرش می کنند ، در نظام پاره وقت که مناسب برای افرا شاغل است ، اصئلا کلاس های درسی در نوبت عصر برگذار می شود ،اعتبار مدرک نظام آموزشی پاره وقت و تمام وقت هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند، به عنوان مثال دانشگاه تهران شرق که هم به صورت پاره وقت هم تماوقت این رشته را ارائه کرده است ، تفاوت مدرکی بین دوره ها ندارد و حتی در برخی از موارد در صورت به حد نصاب نرسیدن تعداد دانشجویان دانشجویان دو نظام در یک کلاس خواهند بود.

رتبه قبولی دانشگاه های پذیرنده زیست شناسی مولکولی

 

محل قبولی رتبه قبولی
واحد مراغه 81123-112096
واحد مرند 98213-149000
واحد ارومیه 70123-95000
واحد تهران شرق 50000-86000
واحد علوم و تحقیقات 17126-35000
واحد ورامین 58000-60000
واحد زنجان 58000-88000
واحد قم 59000-80500
واحد تنکابن 85000-125000

 

بعد از مطالعه محل قبولی و دانشگاه های پذیرنده زیست شناسی سلولی و مولکولی آزاد مقاله  لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علوم تحقیقات  را مطالعه کنید.

برای کسب اطلاعات دقیق تر به منظور انتخاب رشته زیست شناسی سلولی و مولکولی و همچنین اطلاع از محل قبولی و دانشگاه های پذیرنده زیست شناسی سلولی و مولکولی آزاد در سال جدید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.