ظرفیت پذیرش کارشناسی بدون کنکور غیر انتفاعی مدیریت 98

به جرأت می توان گفت که وجود یک مدیر در ترقی و قرار گرفتن جامعه در ردیف جوامع توسعه یافته نقشی بسیار مؤثر و خاص دارد. افراد با تدریس در رشته مدیریت و دیدن آموزش های لازم می توانند انگیزه و مهارت کارکنان یک سازمان را بالا ببرند. سه بعد مختلف اجتماعی و رفتاری، مالی و فنی و تکنیکی ابعاد اصلی و مهم را در رشته مدیریت تشکیل می دهند. مقاله حاضر به بحث در مورد ظرفیت پذیرش کارشناسی بدون کنکور غیر انتفاعی مدیریت 98 می پردازد. البته علاوه بر ظرفیت پذیرش کارشناسی بدون کنکور غیر انتفاعی مدیریت 98 تعدادی از گرایش های این رشته نیز مورد معرفی قرار می گیرند.

معرفی کامل چند نمونه از گرایش های رشته مدیریت

بر حسب نیاز و ضرورت، شماری از گرایش های رشته مدیریت را در کنار مبحث جالب ظرفیت پذیرش کارشناسی بدون کنکور غیر انتفاعی مدیریت 98 خدمت شما عزیزان داوطلب توضیح می دهیم.

آشنایی کوتاه با رشته مدیریت مالی

هدف از افزودن این رشته به لیست گرایش های رشته مدیریت تربیت افرادی با تخصص بالا جهت فعالیت در سازمان های خصوصی و دولتی بوده و تمامی دانشجویان مشغول به تحصیل در این زمینه آشنایی کاملی با جدیدترین تئوری های ارائه شده در مدیریت مالی و نحوه ی استفاده از آن ها را کسب می نمایند.

دروس تخصصی تدریس شده در گرایش مدیریت مالی رشته مدیریت

اصول مدیریت مالی 1و2 نهادهای پولی و مالی بین المللی
مدیریت مالی در ایران مبانی مهندسی مالی
نهادهای پولی و مالی بین المللی مبانی ریسک و مدیریت بیمه
بازار پول و سرمایه قراردادهای بیمه
مبانی مدیریت و سرمایه گذاری مبانی بانکداری و مدیریت بانک

 

آشنایی مختصر با رشته مدیریت اکو

جالب است بدانید که رشته بیمه اکو به عنوان یک دانشکده تخصصی در ایران فعالیت می کند. تمامی دانشجویان این دانشگاه شناخته شده و معتبر افرادی علاقه مند به کشورها و مناطق عضو پیمان اکو هستند. موضوعات متعددی از جمله حسابداری، اقتصادی، تجاری و مدیریتی در این گرایش مورد تدریس و آموزش قرار می گیرند. همچنین مطالعاتی نیز در زمینه امنیت رفاهی، اقتصادی و سرمایه گذاری نیز در این گرایش صورت می گیرد. نکته بسیار قابل توجه این که، کلیه ی درس های مورد تدریس در این گرایش به زبان انگلیسی بوده و به همین دلیل مسئولین این دانشکده پس از پذیرش ده برابر بیشتر از ظرفیت این مؤسسه آموزش عالی اقدام به انتخاب افراد با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی می کنند.

ذکر ظرفیت پذیرش دوره کارشناسی بدون کنکور رشته مدیریت در دانشگاه غیر انتفاعی

در انتهای این مقاله، به ذکر ظرفیت پذیرش کارشناسی بدون کنکور غیر انتفاعی مدیریت 98 در برخی از گرایش های این رشته می پردازیم:
نام دانشگاه گرایش ظرفیت
دانشگاه غیر انتفاعی امام رضا (ع) مشهد مدیریت بازرگانی 4 نفر
دانشگاه غیر انتفاعی امام رضا (ع) مشهد مدیریت بیمه 4 نفر
دانشگاه غیر انتفاعی امام رضا (ع) مشهد مدیریت صنعتی 4 نفر
دانشگاه غیر انتفاعی امام رضا (ع) مشهد مدیریت مالی 4 نفر
دانشگاه غیر انتفاعی چابهار مدیریت امور بانکی 6 نفر
دانشگاه غیر انتفاعی چابهار مدیریت بازرگانی 6 نفر
دانشگاه غیر انتفاعی چابهار مدیریت صنعتی 6 نفر
دانشگاه غیر انتفاعی شمال – آمل مدیریت بازرگانی 6 نفر
دانشگاه غیر انتفاعی شمال – آمل مدیریت دولتی 6 نفر
دانشگاه غیر انتفاعی شمال – آمل مدیریت صنعتی 6 نفر
دانشگاه غیر انتفاعی شهید اشرفی اصفهانی – اصفهان مدیریت صنعتی 6 نفر
دانشگاه غیر انتفاعی علامه محدث نوری – نور مدیریت صنعتی 6 نفر
دانشگاه غیر انتفاعی علم و هنر یزد مدیریت امور بانکی 6 نفر
دانشگاه غیر انتفاعی علم و هنر یزد مدیریت بازرگانی 6 نفر
دانشگاه غیر انتفاعی علم و هنر یزد مدیریت صنعتی 6 نفر
دانشگاه غیر انتفاعی علم و هنر یزد مدیریت مالی 6 نفر
  در این مطلب، به ذکر ظرفیت پذیرش کارشناسی بدون کنکور غیرانتفاعی مدیریت 98 و تحلیل آن پرداختیم. جهت اطلاع از دیگر دانشگاه های ارائه دهنده این رشته به صورت دوره های بدون کنکور مطالعه مقاله انتخاب رشته کارشناسی بدون کنکور پیام نور مدیریت 98 نیز به شما دوستان گرامی پیشنهاد می شود. مشاورین متخصص آیدانیتو در کوتاه ترین زمان ممکن، جامع ترین اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهند . اگر سوالی در زمینه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی در رشته مدیریت دارید ، با مشاورین حرفه ای آیدانیتو تماس بگیرید.