ظرفیت پذیرش کارشناسی بدون کنکور غیر انتفاعی کامپیوتر

اطلاع از ظرفیت پذیرش کارشناسی بدون کنکور غیرانتفاعی کامپیوتر برای آن دسته از افرادی که علاقه مند به تحصیل در رشته کامپیوتر هستند و از طرفی دیگر علاقه ای به شرکت در کنکور ندارند، بسیار حائز اهمیت است.

در سال های اخیر سرعت پیشرفت تکنولوژی به شدت افزایش یافته و هر روزه شاهد تغییری شگرف هستیم. کامپیوترها و سیستم های ارتباطی، پایه های اصلی این تغییرات است. برای موفقیت در رشته کامپیوتر نیاز است تا علاوه بر دارا بودن دانش مهندسی کامپیوتر، مطابق با پیشرفت تکنولوژی پیش بروید و دانش خود را به روز کنید. همچنین باید توانایی فنی خود را بالا ببرید و توانایی تحلیل و خلاقیت داشته باشید.

دانشگاه های غیرانتفاعی پذیرنده مهندسی کامپیوتر بدون کنکور

دانشگاه های غیر انتفاعی، پذیرنده دانشجو بدون کنکور در رشته مهندسی کامپیوتر هستند. ظرفیت پذیرش کارشناسی بدون کنکور غیر انتفاعی کامپیوتر در هر یک از واحدها تفاوت اندکی دارد. در ادامه ظرفیت پذیرش کارشناسی بدون کنکور غیر انتفاعی کامپیوتر را برای شما شرح می دهیم، اما در حال حاضر نگاهی به واحدهای پذیرنده دانشجو و رشته مهندسی کامپیوتر بدون کنکور می اندازیم :

و بسیاری از موسسات دیگر

لیست برخی از واحدهای پذیرنده کارشناسی بدون کنکور غیرانتفاعی کامپیوتر
موسسه دانشوران تبریز موسسه رشیدیه تبریز موسسه رهجویان دانش برازجان
موسسه مجازی رایانه ای تهران دانشگاه شیخ بهایی اصفهان موسسه نبی اکرم (ص)
موسسه صنعتی مراغه موسسه علم و فن ارومیه موسسه علامه نایینی اصفهان
موسسه مجازی ایرانیان تهران موسسه آذر آبادگان ارومیه موسسه جهاد دانشگاهی اصفهان
موسسه آفاق ارومه موسسه فعان پارس آباد موسسه نوین اردبیل

در این جا برخی از موسسات غیر انتفاعی پذیرنده دانشجو در رشته مهندسی کامپیوتر را نام برده ایم. شما می توانید برای اطلاع از موسسات ارایه دهنده رشته کامپیوتر در استان خود با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

ظرفیت پذیرش مهندسی کامپیوتر غیرانتفاعی بدون کنکور

ظرفیت پذیرش کارشناسی بدون کنکور غیرانتفاعی کامپیوتر دارای اختلاف اندکی بین موسسات مختلف است. در بیشتر موسسات غیر انتفاعی ظرفیت پذیرش 54 نفر است. اما برخی از موسسات تا 130 نفر هم پذیرش دارند. در جدول زیر بیشترین و کمترین ظرفیت پذیرش کارشناسی بدون کنکور غیر انتفاعی کامپیوتر آورده شده است.

استان نام موسسه ظرفیت پذیرش
اصفهان دانشگاه شیخ بهایی 126
اصفهان جهاد دانشگاهی 90
اصفهان صنعتی فولاد 90
تهران مجازی ایرانیان 108
تهران مجازی یارانه ای 108
مشهد دانشگاه امام رضا(ع) 36
مشهد دانشگاه خیام 126
مشهد دانشگاه سجاد 126
سمنان رشد دانش 90
سیستان و بلوچستان هاتف 90
قم دانشگاه شهاب دانش 126
قم تعالی 90
کرمان افضل کرمانی 90
گلستان فخرالدین اسعد گرگانی 90
گیلان مهر آستان 126
مازندران شمال 90
مازندران آیندگان 90
مازندران پویندگان دانش 90
مازندران روزبهان 90

به غیر از واحد های فوق که در جدول بالا آمده است، ظرفیت پذیرش کارشناسی بدون کنکور غیر انتفاعی کامپیوتر در سایر واحد ها 54 نفر می باشد.

بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که رتبه علمی دانشگاه های غیر انتفاعی از موسسات غیرانتفاعی بالاتر است. این نکته را در هنگام انتخاب واحد مورد نظرتان در نظر بگیرید.
حال که به دنبال تحصیل بدون کنکور هستید می توانید مقاله بدون کنکور پیام نور 97 را نیز مطالعه کنید.

برای اطلاع از رتبه علمی موسسات غیر انتفاعی استان خود می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید تا در موسسه ای با اعتبار مدرک بالاتر به تحصیل بپردازید. همچنین شما می توانید برای اطلاع از نحوه ثبت نام و زمان ثبت نام نیز با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.