زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کاردانی فنی و حرفه ای

آزمون دوره کاردانی فنی و حرفه ای در هر سال تحصیلی جهت پذیرش در دوره های کاردانی دانشگاه ها در حوزه های مختلف امتحانی برگزار می شد. اما در حال حاضر شاهد برگزاری آزمون کاردانی فنی حرفه ای تنها برای شمار محدودی از رشته های تحصیلی مقطع کاردانی توسط سازمان سنجش آموزش کشور هستیم. کلیه داوطلبان واجد شرایط ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای و افراد علاقه مند به تحصیل در رشته های تحصیلی از جمله شبکه و نرم افزار، حسابداری، تربیت بدنی، تأسیسات مکانیکی و الکترونیک بعد از انتخاب رشته محل های مورد علاقه و مدنظر خود از بین لیست رشته های ارائه شده در دفترچه ثبت نام دوره کاردانی فنی حرفه ای در زمان شرکت در ثبت نام آزمون فنی حرفه ای کلیه کد رشته محل های با آزمون انتخابی خود تا سقف 50 انتخاب را در فرم انتخاب رشته وارد کنند.

از داوطلبان کنکور کادانی فنی حرفه ای هستید؟ در رابطه با مواردی همچون نحوه و زمان دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید

داوطلبان و متقاضیان برای شرکت در آزمون کاردانی فنی و حرفه ای باید در زمانی که در اختیار آن ها گذاشته شده است و پس از تهیه کارت ورود به جلسه کاردانی فنی و حرفه ای در سر جلسه آزمون کاردانی فنی حرفه ای حضور پیدا کنند در این مقاله به بحث در مورد کارت ورود به جلسه کاردانی فنی حرفه ای برای شما عزیزان می پردازیم. پس ما را همراهی کنید تا اطلاعات ضروری را در ارتباط با کارت ورود به جلسه کاردانی فنی حرفه ای به دست آورید.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کاردانی فنی حرفه ای

بر طبقه جدول زمان بندی درج شده در دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای سال تحصیلی 98 و همین طور نظر به اطلاع رسانی های سازمان سنحش آموزش کشور کارت ورود به جلسه کاردانی فنی حرفه ای در اولین دهه از ماه مرداد در میان داوطلبان شرکت کننده در کنکور کاردانی فنی حرفه ای انتشار پیدا می کند. برای اطلاع از زمان دقیق توزیع کارت ورود به جلسه کاردانی فنی حرفه ای با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس حاصل فرمایید.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کاردانی فنی حرفه ای

کلیه داوطلبان شرکت کننده در کنکور کاردانی فنی حرفه ای برای دریافت کارت ورود به جلسه کاردانی فنی حرفه ای لزوماً باید در زمان اعلام شده به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور وارد شوند. شیوه دریافت کارت ورود به جلسه کاردانی فنی حرفه ای به شکل آنلاین است. هر داوطلب خواستار شرکت در آزمون کاردانی فنی حرفه ای باید جهت دریافت کارت ورود به جلسه کاردانی فنی حرفه ای خود بعد از مراجعه به سایت سازمان سنجش اطلاعات درخواستی همچون کد پیگیری ثبت نام و شماره خود را وارد نمایند و پس از مشاهده کارت ورود به جلسه کاردانی فنی حرفه ای خود اقدام به چاپ آن کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر در رابطه با کارت ورود به جلسه کاردانی فنی حرفه ای با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه کاردانی فنی حرفه ای

شما داوطلب عزیز ممکن است پس از دریافت کارت ورود به جلسه کاردانی فنی حرفه ای متوجه وجود تناقضاتی در اطلاعات درج شده در کارت ورود به جلسه کاردانی فنی حرفه ای خود شوید. در صورت بروز این مشکل بدون هیچ نگرانی می توانید به وسیله مراجعه حضوری به باجه های رفع نقص اعلام شده توسط سازمان سنجش و آموزش کشور نسبت به ویرایش اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه کاردانی فنی حرفه ای اقدامات لازم را انجام دهند در ضمن باید اشاره کنیم که مراجعه به باجه های رفع نقص تنها مخصوص افرادی است که در زمان ثبت نام تمامی اطلاعات خود را به شکل صحیح وارد کرده اند اما اطلاعات به اشتباه بر روی کارت ورود به جلسه کاردانی فنی حرفه ای بر روی کارت آن ها درج شده است.اما اگر شما خودتان در زمان ثبت نام اطلاعات را اشتباه درج کرده اید باید قبل از مراجعه به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کاردانی فنی حرفه ای به وسیله مراجعه به سامانه پاسخگویی سازمان سنجش در خواستتان را مبنی بر ویرایش اطلاعات ثبت نامی و همین طور کارت ورود به جلسه کاردانی فنی حرفه ای مطرح کنید.
در این مقاله به تحلیل و بررسی کارت ورود به جلسه کاردانی فنی حرفه ای پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله دفترچه ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای 98 بزنید.
اگر سوالی در زمینه کارت ورود به جلسه کاردانی فنی حرفه ای ذهن تان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.