زمان و شرایط ثبت نام کارشناسی بدون کنکور پیام نور کامپیوتر

رشته مهندسی کامپیوتر، از جمله رشته هایی است که شاید عدم وجود آن در میان لیست رشته های دانشگاهی فقدان بزرگی محسوب می شود. زیرا با جایگزین شدن کامپیوتر به جای انجام یدی بسیاری از کارها تربیت متخصصانی چند در این زمینه کاملاً ضروری به نظر می رسد. این متخصصان با ایجاد پیشرفت های قابل توجه در کامپیوترها، انسان ها را از انجام کارهای پیش پا افتاده و تکراری رهایی می بخشند. در حقیقت، با استفاده صحیح از کامپیوترها می توان به میزان  زیادی از حجم کارها کم کرد و مسائل و مشکلات بسیاری را از سر راه برداشت. در این مقاله به موضوع زمان و شرایط ثبت نام کارشناسی بدون کنکور پیام نور کامپیوتر را مورد تحلیل و بررسی قرار می دهیم.

علاوه بر مبحث زمان و شرایط ثبت نام کارشناسی بدون کنکور پیام نور کامپیوتر، لیست بسیاری از دانشگاه های ارائه دهنده رشته کامپیوتر به شکل بدون کنکور نیز ذکر می شوند.

زمان ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی بدون آزمون پیام نور کامپیوتر

اگر در جریان زمان ثبت نام کارشناسی بدون کنکور پیام نور کامپیوتر نیستید، باید بدانید که آخرین  فرصت ثبت نام در این دوره تا ساعت 24 امشب یعنی 24 مردادماه 97 است. باید بگوییم که ثبت نام کارشناسی بدون کنکور پیام نور کامپیوتر از حدود 10 روز پیش یعنی پانزدهم مرداد آغاز شده و مسلماً افراد بسیاری هستند که تمایل به انتخاب این رشته را دارند.

نحوه ثبت نام کارشناسی بدون آزمون پیام نور مهندسی کامپیوتر

همه داوطلبان عزیز که مایل به انتخاب رشته کارشناسی بدون کنکور پیام نور کامپیوتر هستند، با مراجعه به سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور یعنی www.sanjesh.org می توانند فرم درخواست ثبت نام و همچنین انتخاب رشته را کامل نمایند. شما دوستانی که در سر جلسه آزمون سراسری گروه های آزمایشی تجربی و ریاضی حضور داشته اید و یا حتی رتبه لازم را برای انتخاب  رشته کامپیوتر در دانشگاه پیام نور کسب نکرده اید، احتیاجی به انجام مجدد ثبت نام ندارید. اما بقیه داوطلبان تا زمانی که مبلغ درخواستی یعنی 23 هزار تومان را پرداخت نکرده و شماره سریال 12 رقمی را دریافت نکرده اند، صفحه ثبت نام برایشان باز نخواهد شد.

شرایط لازم برای ثبت نام کارشناسی بدون آزمون پیام نور کامپیوتر

با توجه به نحوه ثبت نام کارشناسی بدون کنکور پیام نور کامپیوتر یعنی کاملاً بر طبق سوابق تحصیلی داوطلب بنابراین معدل کتبی دوران سوم متوسطه در این میان اهمیتی اساسی داشته و باید در صحیح وارد کردن در فیلد مخصوص موجود در صفحه ثبت نام دقت لازم را مبذول دارید. راجع به شرایط ثبت نام کارشناسی بدون کنکور پیام نور کامپیوتر باید اطلاع داشته باشید که تعداد شرایط عمومی و اختصاصی جهت ورود به دوره بدون کنکور کامپیوتر درنظر گرفته شده که در زیر به شرح آن ها می پردازیم:

1-داوطلبان آقا نباید ممانعت تحصیلی از نظر نظام وظیفه داشته باشند.

2- در دست داشتن مدارک کاردانی، پیش دانشگاهی، کاردانی و دیپلم متوسطه دبیرستان بسیار ضروری است تا جایی که بدون وجود آن ها ثبت نام شما دوستان امکان پذیر نیست.

3- داشتن توانایی جسمانی مناسب و معقول برای فعالیت و تحصیل در رشته کامپیوتر

4- اگر فارغ التحصیل رشته های کاردانش و یا فنی و حرفه ای هستید، به هیچ الوجه من الوجوهی امکان ثبت نام در این دوره را نخواهید داشت.

لیست دانشگاه های ارائه دهنده بدون کنکور پیام نور کامپیوتر

ذکر لیست شماری از دانشگاه های ارائه دهنده بدون کنکور پیام نور کامپیوتر در کنار موضوع زمان و شرایط ثبت نام بدون کنکور پیام نور کامپیوتر

می تواند بسیار کمک کننده باشد

                           دانشگاه های پیام نور (بدون کنکور) کامپیوتر
1 دانشگاه  پیام نور استان آذربایجان شرقی – مرکز بناب
2 دانشگاه  پیام نور استان آذربایجان شرقی – مرکز میانه
3 دانشگاه  پیام نور استان آذربایجان شرقی – واحد قره آغاج
4 دانشگاه پیام نور استان آذربایجان غربی – مرکز ارومیه (محل تحصیل قوشچی)
5 دانشگاه  پیام نور استان آذربایجان شرقی – واحد زنوز
6 دانشگاه  پیام نور استان آذربایجان شرقی – مرکز تبریز
7 دانشگاه  پیام نور استان آذربایجان شرقی – واحد ایلخچی
8 دانشگاه  پیام نور استان آذربایجان شرقی – واحد شربیان
9 دانشگاه  پیام نور استان آذربایجان شرقی – واحد ملکان
10 دانشگاه  پیام نور استان آذربایجان شرقی – واحد ممقان
11 دانشگاه  پیام نور استان آذربایجان شرقی – مرکز شبستر
12 دانشگاه  پیام نور استان آذربایجان شرقی – واحد بستان آباد
13 دانشگاه  پیام نور استان آذربایجان شرقی – واحد ورزقان
14 دانشگاه  پیام نور استان آذربایجان شرقی – مرکز مراغه
15 دانشگاه پیام نور استان آذربایجان غربی – مرکز بوکان
16 دانشگاه  پیام نور استان آذربایجان شرقی – واحد کلیبر
17 دانشگاه  پیام نور استان آذربایجان شرقی – واحد جلفا
18 دانشگاه پیام نور استان آذربایجان غربی – مرکز ارومیه
19 دانشگاه  پیام نور استان آذربایجان شرقی – واحد بنین
20 دانشگاه پیام نور استان آذربایجان غربی – مرکز خوی
21 دانشگاه  پیام نور استان آذربایجان شرقی – واحد راب
22 دانشگاه  پیام نور استان آذربایجان شرقی – واحد گرگان
23 دانشگاه  پیام نور استان آذربایجان شرقی – واحد اسکو
24 دانشگاه  پیام نور استان آذربایجان شرقی – واحد آذرشهر
25 دانشگاه  پیام نور استان آذربایجان شرقی – واحد اهر

 

در این مطلب، به بررسی موضوع زمان و شرایط ثبت نام کارشناسی بدون کنکور پیام نور کامپیوتر برای شما دوستان پرداختیم. در صورت تمایل، مطلب مربوط به کارشناسی بدون کنکور پیام نور 97 را نیز مشاهده نمایید.

مشاورین متخصص آیدانیتو در کوتاه ترین زمان ممکن، جامع ترین اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهند . اگر سوالی در زمینه زمان و شرایط ثبت نام کارشناسی بدون کنکور پیام نور کامپیوتر دارید ، با مشاورین حرفه ای آیدانیتو تماس بگیرید.