زمان تکمیل ظرفیت بدون کنکور کارشناسی پیام نور 99

دانشگاه پیام نور با توجه به ویژگی های خاص خود طرفداران متعددی دارد. بر این اساس تکمیل ظرفیت بدون کنکور کارشناسی پیام نور 99 نیز به همان نسبت، پر طرفدار است. چرا که علاوه بر امتیاز دانشگاه پیام نور مانند شهریه متناسب و امکان عدم حضور در کلاس، تکمیل ظرفیت کارشناسی پیام نور 99، بدون کنکور نیز می باشد. ما ادامه مطلب را به زمان تکمیل ظرفیت بدون کنکور کارشناسی پیام نور 99 و شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت بدون کنکور پیام نور 99 اختصاص داده ایم.

زمان تکمیل ظرفیت بدون کنکور کارشناسی پیام نور 99

دانشگاه پیام نور در دو نوبت مهر و بهمن اقدام به پذیرش بدون کنکور دانشجو در مقطع کارشناسی می کند. این پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی فرد داوطلب می باشد و در نوبت مهر، زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت بدون کنکور کارشناسی پیام نور 99 قبل از آغاز سال تحصیلی مهرماه خواهد بود. در نوبت دوم، معمولاً متقاضیان قبل از بهمن ماه جهت ثبت نام تکمیل ظرفیت بدون کنکور کارشناسی پیام نور 99 باید مدارک لازم را ارائه نمایند و در ترم دوم یا نیمسال دوم تحصیلی وارد دانشگاه شوند. در حال حاضر از سمت سازمان سنجش خبری مبنی بر تکمیل ظرفیت سال 99 مشخص نشده است.

دوره تکمیل ظرفیت پیام نور برای مقطع تحصیلی کارشناسی دیگر برگزار نمی گردد

شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت بدون کنکور پیام نور 99

شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت بدون کنکور پیام نور 99، نیازمند احراز ضوابط و مدارک زیر است: 1- داشتن مدرک دیپلم نظام قدیم یا مدرک پیش دانشگاهی یا مدرک کاردانی 2- سوابق تحصیلی و میانگین معدل (بیشتر برای متقاضیان ورودی مهرماه) 3- وضعیت مشخص شده خدمت سربازی برای آقایان شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت بدون کنکور پیام نور 99 را اکثر متقاضیان دارا هستند. خوشبختانه شما از طریق سوابق تحصیلی یا فقط مدرک دیپلم می توانید بدون کنکور در یک دانشگاه خوب درس بخوانید و این فرصت مطلوبی برای کسانی است که به هر نحوی و با توجه به شرایط زندگی و شغلی خود نمی توانند کنکور بدهند. راههای تحصیل متعدد هستند. باور کنید با هر نوع شرایطی امکان ادامه تحصیل برای شما وجود دارد. یادتان نرود گرفتن یک تصمیم درست که پشیمانی را به کمترین حد خود برساند، شانسی اتفاق نمی افتد و رضایت حاصل از آن ارزش غیر قابل وصفی دارد.

؟؟؟؟؟دیگر ثبت نام تکمیل ظرفیت بدون کنکور پیام نور انجام نمی شود

باید خبر مهمی را به عرض شما داوطلبان مایل به شرکت در تکمیل ظرفیت سال 99 بدون کنکور پیام نور برسانیم و آن هم این که در حال حاضر خبری مبنی بر تکمیل ظرفیت سال 99 نداریم و دانشگاه پیام نور تنها طی یک دوره اقدام به جذب و پذیرش دانشجو کرده است و همچنان منتظر خبر تکمیل ظرفیت سال 99 هستیم.

در این مقاله به تحلیل و بررسی زمان تکمیل ظرفیت بدون کنکور کارشناسی پیام نور 99 پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله تکمیل ظرفیت بدون کنکور بزنید.
اگر سوالی در زمینه زمان تکمیل ظرفیت بدون کنکور کارشناسی پیام نور 99 ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.