دانشگاه های کاردانی بدون کنکور آزاد حقوق

با وجود امکان تحصیل در رشته های پرطرفدار گروه های آزمایشی مختلف بدون نیاز به شرکت در کنکور دانشگاه آزاد، داوطلبان زیادی به این دانشگاه علاقه مند شده و در آن شرکت می کنند، رشته ی حقوق نیز یکی از رشته هایی است که دانش آموزان گروه انسانی با آرزوی قبولی در آن به ادامه ی تحصیل می پردازند در این مقاله قصد داریم با ارائه لیست دانشگاه های کاردانی بدون کنکور آزاد حقوق داوطلبان این رشته را در انتخاب کد رشته و محل مورد نظر یاری کنیم، همراه ما باشید.

کاردانی بدون کنکور آزاد حقوق

مقطع کاردانی در دانشگاه آزاد به دو دوره کاردانی پیوسته و ناپیوسته تقسیم می شود که شرایط شرکت در ثبت نام و انتخاب رشته این دو با یکدیگر متفاوت است، دفترچه ی منتشر شده دانشگاه آزاد اسلامی که نام دانشگاه های راهم در بر دارد به صورت مجزا ارائه می شود.

رشته های حقوق و مشاوره، روان شناسی از جمله رشته هایی است که در مقطع کاردانی با محدودیت های زیادی دیده می شود اما در خصوص رشته حقوق در مقطع کاردانی با ما همراه باشید تا با جزئیات آن آشنا شوید.
در ادامه دانشگاه های کاردانی بدون کنکور آزاد حقوق را مشاهده کنید.

لیست دانشگاه های کاردانی بدون کنکور آزاد حقوق

در سال گذشته رشته حقوق در مقطع کاردانی وجود نداشت و در سال جاری شاهد ارائه یکی از گرایش های رشته حقوق در یکی از دانشگاه های آزاد استان کرمانشاه بودیم. رشته حقوق قضایی رشته ای است که در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی مرکز روان سر در استان کرمانشاه ارائه می شود.

با توجه به این که ظرفیت های دانشگاه آزاد به صورت دقیق اعلام نمی شود نمی توان از تعداد ظرفیت رشته حقوق قضایی دانشگاه آزاد مرکز روانسر نیز صحبت کرد، اما نکته ای که وجود دارد این است که ادامه تحصیل در رشته حقوق مقاطع بالاتر به چه صورتی است، نکته ای که با مدرس های انجام شده به دست آمد، رشته حقوق در گرایش حقوق ثبتی از همین دانشگاه است.

بنابراین با توجه به دفترچه کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی، داوطلبان علاقه مند به رشته حقوق می توان در گرایش حقوق قضایی ادامه تحصیل دهند. معمولاً داوطلبان عزیز علاقه مند به رشته حقوق که قصد دارند بدون شرکت در کنکور سراسری در دانشگاه های معتبر به تحصیل بپردازند، دانشگاه های علمی کاربردی را انتخاب می کنند، چرا که برای شاغلین مناسب تر خواهد بود و هم در رشته ی دلخواه خود بدون استرس رفابت کنکور به تحصیل می پردازند. نکته ای که در انتخاب رشته ی حقوقی قضایی دانشگاه روانسر باید مورد توجه قرار دهید شهریه های این دانشگاه است، همان طور که می دانید شهریه دانشگاه آزاد اسلامی از دانشگاه های علمی کاربردی، غیرانتفاعی، و… بیشتر خواهد بود و قبل از انتخاب خود باید جواب مختلف را بسنجید و از دیگر نکات انتخاب دانشگاه سطح علمی دانشگاه آزاد اسلامی روانسر استان کرمانشاه و سایر دانشگاه های ارائه دهنده ( علمی کاربردی و… ) مطلع شوید و بهترین انتخاب را داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر بعد از مطالعه مقاله دانشگاه های پذیرنده کاردانی بدون کنکور آزاد حقوق مقاله ظرفیت پذیرش بدون کنکور کارشناسی حقوق سراسری را مطالعه کنید.
در صورتی که سؤالی پیرامون دانشگاه های کاردانی بدون کنکور آزاد دارید با  مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.