برای ارتباط با مشاورین مرکز از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره
9099071973
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 24
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید

برای ارتباط با مشاورین مرکز از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره
9099071985
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 24
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید
آیدانیتو ، فضای هوشمند مشاوره و آموزش آنلاین و آفلاین در تمامی مقاطع تحصیلی و خانواده و روانشناسی رو برای شما به ارمغان میاره،سامانه آیدانیتو در مقاطع مختلف دبستان ، دوره متوسطه اول و دوم ، کنکور سراسری،کارشناسی ارشد ، دکتری ، تحصیل در خارج از کشور و حتی ثبت نام دانشگاه بدون کنکور فعالیت میکنه.این سیستم یکپارچه برای مشاوره و آموزش تخصصی، معرفی منابع ، آموزش سرفصلهای مهم ، انتخاب رشته ، ثبت نام دانشگاه بدون کنکور و هرچیزی که فکرشو کنید بهتون کمک میکنه

ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی پیام نور 97

ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی پیام نور 97

زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی پیام نور 97

پس از برگزاری کنکور سراسری 97 در صورتی که دانشگاه پیام نور دارای ظرفیت خالی باشد. اقدام به ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی 97 می نماید تا داوطلبانی که در کنکور سراسری پذیرفته نشده اند و یا موفق به ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیام نور97 در نیمسال مهر نشده اند، در ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی پیام نور 97 شرکت کنند. بر همین اساس تصمیم گرفتیم اطلاعاتی در مورد شرایط و نحوه ی ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی پیام نور و لیست رشته های تکمیل ظرفیت پیام نور را در اختیار داوطلبان عزیز قرار دهیم.

زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی پیام نور احتمالاً آبان ماه

زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی پیام نور 97

داوطلبانی که تمایل به ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی پیام نور 97 دارند، می بایست در زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی پیام نور 97 که معمولاً در آبان ماه جهت اقدام به ثبت نام نمایند.

افرادی که تمایل به تحصیل در رشته های بدون کنکور کارشناسی پیام نور را دارند، حتی اگر در کنکور سراسری 97 شرکت نکرده باشند هم می توانند در زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی پیام نور 97 اقدام به ثبت نام نمایند.

نحوه ی ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی پیام نور

از آنجائیکه در سال گذشته نحوه ی ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی پیام نور به صورت حضوری بوده است، به احتمال زیاد ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی پیام نور در سال 97 هم به صورت مراجعه حضوری در دانشگاه مربوطه انجام می شود.

داوطلبان می بایست به همراه مدارک لازم در زمان اعلام شده از سوی دانشگاه قبولی در واحد دانشگاهی مورد نظر حضور یابند و یکی از رشته هایی که در مرحله ی تکمیل ظرفیت اعلام شده است را انتخاب نمایند.

شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت پیام نور 97

افرادی که دارای مدارک ذیل باشند، شرایط ثبت نام بدون کنکور پیام نور 97 را دارا می باشند:

مدارک لازم جهت ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی پیام نور 97

1- اصل یا گواهی مدرک تحصیلی دیپلم چهارساله نظام قدیم

2- اصل یا گواهی مدرک دیپلم نظام جدید

3- اصل یا گواهی مدرک پیش دانشگاهی

4- گواهی مدرک کاردانی برای داوطلبانی که فاقد مدرک پیش دانشگاهی هستند.

5- اصل شناسنامه و 2 برگ کپی از صفحات

6- اصل کارت ملی و 3 برگ کپی از آن

7- شش قطعه عکس

8- مدرک نظام وظیفه برای برادران مشمول

داشتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی در ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی پیام نور 97 الزامی است

مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی پیام نور 97

مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی پیام نور در سال گذشته از 24 مهر تا 24 آبان بوده است. با عضویت در کانال تلگرام خانه مشاوره می توانید از مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی پیام نور 97 به طور دقیق مطلع شوید.

لیست رشته های تکمیل ظرفیت پیام نور

برخی از رشته های تکمیل ظرفیت پیام نور شامل رشته های مهندسی برق، مکانیک، شیمی، عمران، صنایع، کامپیوتر در گروه آزمایشی ریاضی، رشته های کشاورزی، زیست شناسی، شیمی، محیط زیست و … در گروه آزمایشی تجربی است.

رشته های حقوق، حسابداری، مدیریت، روانشناسی، علوم سیاسی، علوم تربیتی، فلسفه و … در گروه آزمایشی انسانی رشته های ارتباط تصویری، عکاسی، مرمت، احیای بناهای تاریخی، مترجمی زبان انگلیسی و … در گروه آزمایشی هنر و زبان هستند.

برای اینکه لیست رشته های تکمیل ظرفیت پیام نور را به طور کامل مشاهده نمایید، روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود لیست رشته های تکمیل ظرفیت پیام نور

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.