ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

avatar image نویسنده : مارال فرخی
stopwatch image ۱۶ مهر ۹۸ view image ۱۳۳۸ blogging image ۵۹
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره " نحوه و شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 

در این مطلب قصد داریم به پرسش های داوطلبان ورود بدون کنکور به دانشگاه در خصوص شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ونحوه ثبت نام بدون کنکور در مقاطع کاردانی، کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته، کارشناسی ارشد و دکترای و شروط ثبت نام در هر یک از مقاطع این دانشگاه پاسخ دهیم. 

نحوه ثبت نام در مقطع کاردانی بدون آزمون دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد هر سال دو بار در مهر و بهمن برای پذیرش بدون کنکور در مقطع کاردانی فراخوان می دهد. مبنای پذیرش در مقطع کاردانی این دانشگاه مانند تمام دوره های بدون کنکور- سوابق تحصیلی متقاضیان است. داوطلبان اگر دیپلم سه ساله دبیرستان نظام جدید را دارند، می توانند برای پذیرش در دوره کاردانی پیوسته و اگر مدرک دوره پیش دانشگاهی را دارند می توانند برای کاردانی ناپیوسته درخواست دهند.
زمان فراخوان و انتشار دفترچه بدون کنکور کاردانی برای ورودی مهر اواخر مرداد یا اوایل شهریور و برای ورودی بهمن اواخر دی ماه است. ثبت نام به صورت اینترنتی و از طریق وب سایت www.azmoon.org  امکان پذیر است. متقاضیان پس خرید کارت اعتباری ثبت نام و انجام  ثبت نام اولیه و ارائه مشخصات به بخش انتخاب رشته هدایت می شوند. متقاضیان می توانند حداکثر بیست کدرشته را انتخاب کنند. کدرشته های موردنظر را از دفترچه یادداشت کرده و براساس اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته وارد کنند. پس از بررسی مدارک و سوابق تحصیلی متقاضیان نتایج نهایی به داوطلبان اعلام می شود.

شیوه پذیرش بدون آزمون در مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد

تمام مراحل، ثبت نام و پذیرش و زمان ثبت نام کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی مانند مقطع کاردانی است. پذیرش هم در کارشناسی ناپیوسته و هم در کارشناسی پیوسته انجام می شود. کارشناسی ناپیوسته مخصوص دارندگان مدرک کاردانی پیوسته و یا نا پیوسته است و کارشناسی پیوسته مخصوص داوطلبانی است که مدرک پیش دانشگاهی دارند. ثبت نام و انتخاب رشته اینترنتی و در سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد انجام می شود. معیار پذیرش سوابق تحصیلی شرکت کننده است. زمان فراخوان ثبت نام هفته آخر مرداد یا اولین هفته شهریور است. متقاضی باید با مراجعه به سایت، دفترچه را دریافت کند، هزینه ثبت نام را از طریق خرید کارت اعتباری بپردازد، ثبت نام و انتخاب رشته کند. هر داوطلب مجاز است تا بیست کدرشته محل را در فرم انتخاب رشته خود ثبت کند.
 مشاوران باتجربه تحصیلی آیدانیتو می توانند شما را در رابطه با ورود بدون آزمون در دانشگاه آزاد راهنمایی کنند. با تماس با آن ها اطلاعات لازم را در این زمینه بدست آورید. 


شرایط پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 در مقطع کارشناسی ارشد، شرایط اختصاصی متفاوتی با دو مقطع قبل دارد و محدودیت هایی برای پذیرش متقاضیان در نظر گرفته شده است. شرط اصلی پذیرفته شدن این است که متقاضی جزو دانش آموختگان ممتاز مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد در رشته خود باشد. شرایط اختصاصی پذیرش در این دوره داشتن معدل بالای 16 در رشته های فنی و 17 به بالا در رشته دیگر، فارغ التحصیلی در حداکثر هشت نیمسال تحصیلی، تحصیل در دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ارشد و نیز یکسانی رشته کارشناسی و رشته درخواستی برای تحصیل در کارشناسی ارشد است. زمان فراخوان برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد که فقط یک بار در هر سال صورت می گیرد، اواخر خرداد و اوایل تیر و همزمان با انتشار دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد است.
در کنار مشاوران آیدانیتو اطلاعات خوبی را در رابطه با ورود بدون کنکور به دانشگاه آزاد پیدا کنید.
ثبت نام هم مانند مقاطع دیگر از طریق سایت سنجش دانشگاه آزاد و با خرید کارت اعتباری ثبت نام انجام می شود و متقاضی می تواند تا 100 کد رشته محل را در فرم انتخاب رشته وارد کند. البته اولویت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 در مقطع کارشناسی ارشد با رشته محلی است که در مقطع کارشناسی در آن تحصیل کرده اید؛ چنانچه به دلیل نبود ظرفیت و یا ارائه نشدن رشته درخواستی متقاضی، امکان پذیر نشود، در یکی رشته محل های انتخابی بعدی پذیرفته خواهد شد. با درخواست تغییر رشته و یا انتقال به واحدهای دیگر داوطلبانی که بدون کنکور در کارشناسی ارشد پذیرفته شده اند، به هیچ عنوان موافقت نمی شود، بنابراین بهتر است داوطلبان در مرحله انتخاب رشته به اولویت بندی کد رشته ها دقت کافی داشته باشند.
فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره "نحوه و شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

چگونگی پذیرش مقطع دکتری بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع دکتری هم مانند کارشناسی ارشد فقط مخصوص داوطلبان استعدادهای درخشان است. داوطلبان برای پذیرفته شدن در این دوره می بایست در رشته های فنی معدل 17.5 به بالا و در رشته های  دیگر 18.5 به بالا داشته باشند. نمره پایان کارشناسی ارشد متقاضی بعد از 18.5 بالاتر باشد. مانند مقطع کارشناسی ارشد، رشته کارشناسی ارشد و رشته انتخابی دکتری باید مشابه باشند. متقاضیان باید تحصیل در دوره کارشناسی ارشد را در حداکثر 6 ترم به پایان رسانده باشند و درس معادل سازی شده هم نداشته باشند. داوطلبان در صورت برخورداری از این شرایط می توانند فرم ثبت نام مقطع دکتری دانشگاه آزاد را در سایت سنجش و پذیرش این دانشگاه پر کنند. داوطلبانی که امتیاز لازم را کسب کنند به مصاحبه دعوت می شوند و  در روز مصاحبه باید مقاله ها و تولیدات علمی و پژوهشی خود را به همراه داشته باشند.

تحصیلات خارج از کشور 

جدای از بحث غم غربت اقامت و ادامه تحصیل در یکی از دانشگاه های خارجی می تواند فرصتی طلایی برای هر فردی باشد. شما هم روزی می توانید به کشوری خارجی بروید و در یکی از بهترین دانشگاه ها پذیرش بگیرید. کافیست نهایت تلاش خود را به کار ببندید و به رؤیای خود جامه عمل بپوشانید. در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره در این زمینه می توانید از مشاوران آیدانیتو کمک بگیرید. مشاوران آیدانیتو شما را به بهترین شکل در این زمینه راهنمایی می کنند و اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار می دهند. 
در همین زمینه می توانید دفترچه ارشد بدون کنکور استعداد درخشان دانشگاه آزاد را نیز مطالعه کنید.
اگر سوالی در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران باتجربه تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.
فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره " نحوه و شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


۵۹ دیدگاه
 • user_default_pic رضا
  توسط رضا در تاریخ ۰۴ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام و تشکر از سایت عالیتون یه سوال دارم. می خواستم بدونم با تراز 8200 می تونم پرستاری یا هوشبری دانشگاه آزاد تو یکی از واحدهای تهران قبول بشم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۴ شهریور ۹۸
  با عرض سلام خدمت شما باید عرض کنیم که آخرین رتبه کل یا تراز قبولی در رشته هوشبری و در واحد پزشکی استان تهران حدوداٌ 8400 تا 8500 و برای رشته پرستاری در واحد مذکور در حدود 8100 تا 8200 است. در نتیجه به احتمال زیاد در رشته پرستاری و یا هوشبری در واحد پزشکی استان تهران قبول می شوید.

 • user_default_pic مینا
  توسط مینا در تاریخ ۰۵ شهریور ۹۸ reply-button
  با عرض سلام و خسته نباشید یه سوال داشتم. خواستم بدونم که من با معدل 11/5 تو رشته علوم تجربی می تونم مدیریت بازرگانی یکی از دانشگاه های آزاد تهران بدون کنکور پذیرفته بشم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۵ شهریور ۹۸
  سلام باید عرض کنیم که شانس قبولی شما دوست عزیز بستگی مستقیمی به رقیب های شما برای ورود به این رشته داره.

 • user_default_pic سمیرا احمدی
  توسط سمیرا احمدی در تاریخ ۰۶ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام و تشکر از سایت مفیدتون می بخشین می خواستم بدونم آیا می تونم با معدل 17:30 دیپلم تجربی تو دانشگاه آزاد و در رشته طراحی لباس به صورت بدون کنکور شرکت کنم؟ مبلغ شهریه واسه هر ترمش رو هم بهم بگین. و یه مورد دیگه اینکه اگر سال بعد تو کنکور سراسری شرکت کنم و قبول بشم می تونم دیگه واحدهای خونده شده رو نخونم و در واقع از سال دوم شروع کنم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۶ شهریور ۹۸
  سلام دوست عزیز بله و اتفاقاٌ شانس پذیرش شما برای قبولی تو رشته طراحی لباس تو دانشگاه آزاد و به صورت بدون کنکور تقریباٌ بالاست و برای هر ترم تحصیل تو این رشته و دانشگاه بایدا مبلغی برابر با 1300000 تا 2 میلیون تومان رو پرداخت کنین. در مورد سؤال دومتون هم باید عرض کنم که بله رد صورت شرکت تو کنکور سال بعد و پذیرش تو دانشگاه های سراسری شما می تونین دروس خونده شده رو تطبیق بدین

 • user_default_pic احمدرضا کریمی
  توسط احمدرضا کریمی در تاریخ ۱۰ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام خدمت شما من دانشجوی دانشگاه روزانه در مقطع کارشناسی هستم. آیا اگر از دانشگاه انصراف بدم می تونم تو بدون کنکور آزاد انتخاب رشته کنم و یا این که از جهت خدمت سربازی واسم مشکل پیش میاد؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۰ شهریور ۹۸
  با سلام خدمت شما دوست گرامی در صورتی که شما تا حد کاردانی دروس خود را پاس نکرده باشید امکان انصراف از دانشگاه و ثبت نام و تحصیل در بدون کنکور آزاد برای شما وجود داره.

 • user_default_pic مهدیه
  توسط مهدیه در تاریخ ۱۱ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام. آیا با رتبه 16000 تو منطقه 3 امکان قبولی تو پرستاری دانشگاه آزاد رو دارم یا خیر؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۱ شهریور ۹۸
  سلام. بله دوست عزیز شانس قبولی برای شما وجود داره

 • user_default_pic مرتضی احمدی
  توسط مرتضی احمدی در تاریخ ۱۲ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام و تشکر از مطالب خوبتون خسته نباشید. اگر هنوز دیپلم رو نگرفته باشم می شه با تعهد بریم دانشگاه آزاد تهران واسه ورودی بهمن ماه به چه صورته؟ ورودی بهمن که فقط بدون آزمونه؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۲ شهریور ۹۸
  سلام دوست عزیز باید عرض کنم که خیر. جهت ثبت نام در دانشگاه نیازمند مدرک دیپلم هستین. باید عرض کنم که شما امکان پذیرش تو ماه بهمن و شرکت تو این دوره رو دارین.

 • user_default_pic پریچهر
  توسط پریچهر در تاریخ ۱۳ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام و تشکر از مطالب مفیدتون من سال تحصیلی 92-91 مؤفق به دریافت دیپلم حسابداری شدم. الان می خواستم بدونم آیا امکان ثبت نام تو کاردانی بدون آزمون حقوق رو دارم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۳ شهریور ۹۸
  سلام دوست عزیز بر طبق اطلاعات مندرج در دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته آزاد شما امکان تحصیل توی رشته حقوق و در مقطع کاردانی پیوسته آزاد رو ندارین.

 • user_default_pic المیرا اسدی
  توسط المیرا اسدی در تاریخ ۱۶ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام. عذر می خوام من دانشجوی مهندسی مکانیک تو دانشگاه آزاد هستم. الان برای رشته مدیریت بدون آزمون تو دانشگاه ثبت نام کردم. حالا می خوام بدونم باید چه کاری انجام بدم؟ انتخاب واحد کنم یا اینکه فعلاٌ دست نگه دارم تا نتایج بدون کنکور اعلام بشه؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۶ شهریور ۹۸
  سلام دوست عزیز صبر داشته باشین تا نتایج بدون کنکور رو اعلام کنن

 • user_default_pic سوسن
  توسط سوسن در تاریخ ۱۷ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام. خواستم بدونم آیا از نظر سطح علمی دانشگاه غیرانتفاعی ارشاد سطحش بالاتره یا دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۷ شهریور ۹۸
  سلام دوست عزیز باید عرض کنم که دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی سطح بالاتری از جهت علمی در مقایسه با دانشگاه غیرانتفاعی ارشاد داره.

 • user_default_pic غزاله
  توسط غزاله در تاریخ ۲۳ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام ببخشید می خواستم بدونم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد هنوز هم مهلت داره یا تموم شد؟ آخه هر کسی یه چیزی می گه؟
  user_default_pic علیزاده مشاور آیدانیتو
  توسط علیزاده مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۳ شهریور ۹۸
  سلام . تا تاریخ 24 شهریور سایت www.azmoon.org فقط مقطع کارشناسی پیوسته میشه

 • user_default_pic فاطمه
  توسط فاطمه در تاریخ ۲۴ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام و خسته نباشید خدمت شما یه سؤال داشتم می خواستم بدونم ثبت نام مقطع کاردانی پیوسته آزاد بر طبق سوابق تحصیلی برای ورودی بهمن ماه 98 چه تاریخی هستش؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۴ شهریور ۹۸
  سلام. باید عرض کنیم که در حال حاضر تاریخ دقیقی برای انجام ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تو مقطع کاردانی پیوسته برای ورودی های بهمن ماه اعلام نشده و همچنان باید منتظر بود.

 • user_default_pic میلاد
  توسط میلاد در تاریخ ۲۵ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام من شنیدم ثبت نام بدون کنکور آزاد تمدید شده. راسته؟ اگه راسته تا کی وقت داریم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۵ شهریور ۹۸
  سلام بله حقیقت داره. شما تا 28 شهریور برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد زمان دارین. و در صورت عدم ثبت نام تا الان می تونین برای ثبت نام اقدام کنین.

 • user_default_pic کریمی
  توسط کریمی در تاریخ ۲۶ شهریور ۹۸ reply-button
  عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما می بخشین من بدبختانه هنوزم نتونستم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد رو انجام بدم. انقدر که درگیرم. تروخدابگین هنوزم زمان هست یا باید بشینم برای ترم بعد؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۶ شهریور ۹۸
  سلام دوست عزیز باید عرض کنم که خوشبختانه بخت با شما یاره و تا 28 شهریور ماه زمان دارین.

 • user_default_pic مهراد
  توسط مهراد در تاریخ ۲۷ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام خدمت شما. می بخشید واسه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد هنوز هم وقت هست یا دیگه نمی تونیم ثبت نام کنیم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۷ شهریور ۹۸
  سلام دوست خوبم شما تا اواخر شهریور زمان دارین.

 • user_default_pic الهه
  توسط الهه در تاریخ ۳۰ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام و وقت بخیر عذر میخوام می خواستم بدونم زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد باز هم تمدید شده و یا هنوز هم وقت باقیست؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۳۰ شهریور ۹۸
  سلام دوست خوبم مهلت ثیت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 28 شهریور به اتمام رسید و این تاریخ دیگر تمدید نمی شود.

 • user_default_pic بنفشه
  توسط بنفشه در تاریخ ۳۱ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر می خواستم بدونم ثبت نام ورودی مهر ماه دانشگاه آزاد تو رشته های بدون کنکور ادامه داره یا تموم شده؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۳۱ شهریور ۹۸
  سلام دوست عزیز ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به اتمام رسیده و دیگه امکان ثبت نام وجود نداره.

 • user_default_pic سولماز
  توسط سولماز در تاریخ ۰۱ مهر ۹۸ reply-button
  سلام خدمت شما و تشکر از سایت خوب و مفیدتون می بخشین می خواستم بدونم زمان ثبت نام کاردانی پیوسته آزاد برای ورودی بهمن ماه چه تاریخی است؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۱ مهر ۹۸
  سلام دوست عزیز باید خدمتتون عرض کنم که هنوز زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ورودی بهمن ماه مشخص نشده.

 • user_default_pic میترا
  توسط میترا در تاریخ ۰۷ مهر ۹۸ reply-button
  سلام و تشکر از سایت خوبتون عذر می خوام سایت دانشگاه آزاد برای ثبت نام ورودی های بهمن ماه باز نمیشه؟ یا حداقل یه راه دیگه ای برای ثبت نام با توجه به تموم شدن زمان ثبت نام وجود نداره؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۷ مهر ۹۸
  سلام دوست عزیز باید عرض کنم که هنوز ثبت نام ترم بهمن آزاد آغاز نشده. در نتیجه نگرانی بابت ثبت نام نکردن نداشته باشین.

 • user_default_pic همتا
  توسط همتا در تاریخ ۰۸ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر می بخشین می خواستم بدونم هنوز ثبت نام بدون کنکور آزاد برای نیمه دوم مشخص نشده؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۸ مهر ۹۸
  سلام دوست عزیز خیر هنوز زمان دقیقی اعلام نشده و همچنان باید منتظر بود.

 • user_default_pic پونه
  توسط پونه در تاریخ ۱۰ مهر ۹۸ reply-button
  سلام می بخشین می خواستم بدونم زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای مرحله دم (بهمن ماه) معلوم شده؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۰ مهر ۹۸
  سلام دوست عزیز خیر هنوز زمان دقیق مشخص نشده.... اما احتمالاٌ آذر ماه هستش.

 • user_default_pic ماهان
  توسط ماهان در تاریخ ۱۴ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر می بخشین زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مرحله دوم کی هستش؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۴ مهر ۹۸
  سلام دوست عزیز زمان ثبت نام احتمالاٌ در آذر ماه هستش... اما زمان دقیق هنوز مشخص نیست.

 • user_default_pic ساناز
  توسط ساناز در تاریخ ۱۵ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر می بخشین می خواستم بدونم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای دوره دوم کی انجام میشه؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۵ مهر ۹۸
  سلام وقت شما هم بخیر هنوز زمان دقیقی توسط مسئولین دانشگاه آزاد اعلام نشده اما احتمالاٌ ثبت نام در آذر ماه انجام میشه.

 • user_default_pic علی
  توسط علی در تاریخ ۱۶ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر عذر می خوام چه زمانی قراره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد انجام بشه؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۶ مهر ۹۸
  سلام دوست عزیز راستش ثبت نام احتمالاٌ در آذر ماه صورت می گیره اما زمان دقیقش هنوز مشخص نشده.

 • user_default_pic عباس
  توسط عباس در تاریخ ۱۷ مهر ۹۸ reply-button
  عرض سلام و خسته نباشین می بخشید می خواستم بدونم آیا زمان دقیق ثبت نام توی بدون آزمون دانشگاه آزاد برای جذب دانشجو در بهمن ماه مشخص شده؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۷ مهر ۹۸
  سلام دوست عزیز باید عرض کنم که هنوز زمان دقیق ثبت نام بدون آزمون در دانشگاه آزاد داوطلبان مشخص نشده است.

 • user_default_pic ماندانا
  توسط ماندانا در تاریخ ۲۰ مهر ۹۸ reply-button
  سلام می خواستم بدونم آیا امسال هم طبق روال سال های قبل ثبت نام بدون کنکور رو توی رشته های بدون کنکور آزاد برای مرحله دوم داریم یا خیر؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۰ مهر ۹۸
  سلام بله دوست عزیز... امسال نیز شاهد برگرازی دوره دوم جذب دانشجو به صورت بدون کنکور هستیم.

 • user_default_pic ثریا
  توسط ثریا در تاریخ ۲۲ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر تروخدا بگین برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واسه مرحله دوم یعنی بهمن ماه دیگه سایت دانشگاه آزاد باز نیست یا اینکه دیگه راهی نداره که بخوام ثبت نام کنم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۲ مهر ۹۸
  سلام دوست عزیز باید عرض کنم که نگران نباشین چون هنوز ثبت نام واسه دوره دوم آغاز نشده و زمان زیادی باقی مونده تا شروع ثبت نام.

 • user_default_pic زهرا
  توسط زهرا در تاریخ ۲۳ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر... می بخشن من تو مدرسه کامپیوتر خوندم و الان سال آخر رو تموم کردم. می خواستم بدونم آیا میشه به صورت بدون کنکور وارد رشته روانشناسی تو دانشگاه آزاد بشم؟ و یا اینکه امکانش نیست؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۳ مهر ۹۸
  سلام دوست عزیز بله این امکان برای شما وجود داره و می تونین به صورت بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی وارد مقطع کارشناسی پیوسته رشته روانشناسی در یکی از دانشگاه های آزاد، غیرانتفاعی و یا پیام نور بشین.

 • user_default_pic نجمه
  توسط نجمه در تاریخ ۲۹ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر می خواستم بدونم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ترم بهمن انجام میشه یا اینکه نباید امیدی به برگزاریش داشته باشیم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۹ مهر ۹۸
  سلام بله دوست گرامی این دوره برگزار میشه.

 • user_default_pic پریچهر
  توسط پریچهر در تاریخ ۰۱ آبان ۹۸ reply-button
  سلام آیا ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای انواع رشته ها برای نیمه دوم هم انجام میشه؟؟؟؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۱ آبان ۹۸
  سلام دوست عزیز بله ثبت نام برای داوطلبان جهت ورود به دانشگاه آزاد در نیمه دوم هم صورت می گیره.