تکمیل ظرفیت پرستاری

avatar image نویسنده : فرنوش دهقانی
stopwatch image ۱۰ آذر ۹۸ view image ۲۵۲۳ blogging image ۰
تکمیل ظرفیت پرستاری
فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره "  تکمیل ظرفیت پرستاری" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

تکمیل ظرفیت پرستاری

بسیاری از داوطلبین کنکور تجربی رشته پرستاری را دومین انتخاب رشته خود، انتخاب می کنند. افراد زیادی علاقه مند به تحصیل در رشته پرستاری هستند و مؤفق به پذیرش در دو مرحله اول انتخاب رشته نشده اند. تکمیل ظرفیت پرستاری فرصتی استثنایی برای این دسته از افراد است. با شرکت در تکمیل ظرفیت پرستاری دانشگاه ها، می توانید بار دیگر برای قبولی در رشته مورد نظرتان تلاش کنید و شانس خود را امتحان کنید. در تکمیل ظرفیت پرستاری، آن واحدهای دانشگاهی که همچنان دارای ظرفیت خالی هستند، اقدام به پذیرش مجدد دانشجو برای رشته پرستاری می کنند. در این مرحله هم علاقه مندان به رشته پرستاری شانس مجددی دریافت می کنند و هم دانشگاه می تواند ظرفیت خالی مانده خود را پر کند. اگر علاقه به ورود به دانشگاه بدون کنکور را دارید مقاله پرستاری بدون کنکور را مطالعه کنید.

شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت پرستاری

اولین موردی که در زمان شرکت در تکمیل ظرفیت پرستاری به ذهن فرد خطور می کند می تواند این باشد که در کدام دانشگاه به تحصیل پرستاری بپردازم؟ پرستاری دانشگاه آزاد یا دانشگاه سراسری؟ باید عرض کنیم که امسال یعنی سال 98 شاهد برگزاری دوره تکمیل ظرفیت برای دانشگاه های سراسری در رشته پرستاری نبودیم. اما در رابطه با تکمیل ظرفیت پرستاری در دانشگاه آزاد باید عرض کنیم که امسال بنا به تصمیم سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی این دوره برای رشته های با آزمون این دانشگاه از جمله رشته پرستاری برگزار شد. هر داوطلب برای شرکت در تکمیل ظرفیت پرستاری لازم بود که در کنکور آزاد 98 شرکت کرده، مجاز به انتخاب رشته شده باشد و کارنامه برای وی صادر شده باشد. 

زمان تکمیل ظرفیت پرستاری

دانشگاه آزاد امسال یعنی در سال 98 مؤفق به برگزاری دوره تکمیل ظرفیت رشته های با آزمون از جمله رشته پرستاری شد. زمان اختصاص داده شده برای ثبت نام و شرکت داوطلبان در این دوره دوم تا ششم مهر ماه تعیین شده بود. اما چند روز دیگر یعنی تا دهم مهر نیز به داوطلبان برای ثبت نام مهلت داده شد. با توجه به مشخص نبودن برگزاری یا عدم برگزاری دوره تکمیل ظرفیت پرستاری آزاد در سال 99 نمی توان صحبتی در رابطه با زمان برگزاری آن کرد. پس برای اطلاع از زمان دقیق آغاز تکمیل ظرفیت پرستاری در صورت برگزاری در سال آینده و همچنین زمان اعلام نتایج تیزهوشان می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

نحوه شرکت در تکمیل ظرفیت پرستاری آزاد

اگر فرصت شرکت در تکمیل ظرفیت پرستاری آزاد در سال 99 به شما داده شد، می توانید با مراجعه  Azmoon.org اقدام به انتخاب رشته در این مرحله کنید.
 

تراز قبولی تکمیل ظرفیت پرستاری آزاد

با توجه به این موضوع که فرد داوطلب در زمان انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد محدودیت بیشتری نسبت به انتخاب رشته در مرحله اولیه دارد، داشتن دقت بالا و در نظر گرفتن شرایط فردی در زمان انتخاب رشته تکمیل ظرفیت پرستاری آزاد ضروری به نظر می رسد. بدین ترتیب، اطلاع از تراز قبولی در تکمیل ظرفیت پرستاری آزاد نیز لازم است. برای اطلاع از تراز قبولی تکمیل ظرفیت پرستاری آزاد در دانشگاه های مختلف در سال 98 از کمک مشاوری آگاه کمک بگیرید. 

پیشنهاد میکنیم مقاله تکمیل ظرفیت پرستاری آزاد را نیز مطالعه کنید.
برای اطلاع از چگونگی شرکت در تکمیل ظرفیت پرستاری آزاد و چگونگی انتخاب رشته درست در این مرحله با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.
فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره "  تکمیل ظرفیت پرستاری" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

 

4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


اولین دیدگاه را شما برای این مطلب ثبت کنید