تکمیل ظرفیت پرستاری

avatar image نویسنده : فرنوش دهقانی
stopwatch image ۱۵ مهر ۹۸ view image ۱۲۰۷ blogging image ۰
تکمیل ظرفیت پرستاری
فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره "  تکمیل ظرفیت پرستاری" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

تکمیل ظرفیت پرستاری
بسیاری از داوطلبین کنکور تجربی رشته پرستاری را دومین انتخاب رشته خود، انتخاب می کنند. افراد زیادی علاقه مند به تحصیل در رشته پرستاری هستند و موفق به پذیرش در دو مرحله اول انتخاب رشته نشده اند. تکمیل ظرفیت پرستاری فرصتی استثنایی برای این دسته از افراد است.
با شرکت در تکمیل ظرفیت پرستاری برای هر دو دانشگاه آزاد و سراسری، می توانید بار دیگر برای قبولی در رشته مورد نظرتان تلاش کنید و شانس خود را امتحان کنید.در تکمیل ظرفیت پرستاری، آن واحدهای دانشگاهی که همچنان دارای ظرفیت خالی هستند، اقدام به پذیرش مجدد دانشجو برای رشته پرستاری می کنند. در این مرحله هم علاقه مندان به رشته پرستاری شانس مجددی دریافت می کنند و هم دانشگاه می تواند ظرفیت خالی مانده خود را پر کند. اگر علاقه به ورود به دانشگاه بدون کنکور را دارید مقاله پرستاری بدون کنکور را مطالعه کنید.
شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت پرستاری
برای شرکت در تکمیل ظرفیت پرستاری، ابتدا باید دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید. پرستاری دانشگاه آزاد یا دانشگاه سراسری؟ و یا هر دو؟
شما امکان شرکت در تکمیل ظرفیت پرستاری دانشگاه آزاد و سراسری را دارید. البته برای شرکت در تکمیل ظرفیت پرستاری باید شرایط شرکت را نیز داشته باشید. برای شرکت در تکمیل ظرفیت پرستاری لازم است در کنکور سراسری 97 شرکت کرده ، مجاز به انتخاب رشته شده باشید و کارنامه برای شما صادر شده باشد. سایر شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت پرستاری همانند شرایط شرکت در انتخاب رشته مرداد ماه است. فقط توجه داشته باشید که در صورتی که در تکمیل ظرفیت پرستاری سراسری پذیرفته شدید، قبولی شهریور ماه شما حذف می شود.
زمان تکمیل ظرفیت پرستاری
تکمیل ظرفیت پرستاری سراسری هم زمان با تکمیل ظرفیت آزمون سراسری در اواخر آبان تا هفته اول آذر آغاز می شود.
دانشگاه آزاد نیز دارای دو مرحله تکمیل ظرفیت می باشد. یک مرحله برای مهر ماه و یک مرحله برای بهمن ماه. از آن جایی که معمولاً مرحله تکمیل ظرفیت به فراموشی سپرده می شود، یک فرصت عالی برای قبولی در رشته پرستاری است.
زمان دقیق تکمیل ظرفیت آزاد مشخص نیست، اما برای نیمسال اول حدوداً اواسط مهر ماه است. برای اطلاع از زمان دقیق آغاز تکمیل ظرفیت پرستاری و همچنین زمان اعلام نتایج تیزهوشان می توانید با مشاوران آیدانیتو در تماس باشید.
نحوه شرکت در تکمیل ظرفیت پرستاری سراسری
برای شرکت در تکمیل ظرفیت رشته پرستاری سراسری، لازم است در زمان تعیین شده تکمیل ظرفیت به سایت سنجش مراجعه کنید. با وارد کردن اطلاعات خود به صفحه خود ورود پیدا کنید و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت را انجام دهید. در این مرحله شما حق انتخاب 50 کد رشته محل را دارید. این کد رشته محل ها را باید از دفترچه تکمیل ظرفیت، که توسط اطلاعیه سایت سنجش منتشر شده است، پیدا و وارد کنید.
برای بالا بردن احتمال قبولیتان در تکمیل ظرفیت پرستاری سراسری ، بهتر است از کارنامه سبز خود کمک بگیرید. به این منظور می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید و یا انتخاب رشته تکمیل ظرفیت خود را به مشاوران آیدانیتو بسپارید.
نحوه شرکت در تکمیل ظرفیت پرستاری آزاد
اگر مایل به شرکت در تکمیل ظرفیت پرستاری دانشگاه آزاد هستید، منتظر اعلام شروع ثبت نام تکمیل ظرفیت آن باشید. سپس به سایتAzmoon.org  مراجعه کنید و با انتخاب تکمیل ظرفیت، اقدام به انتخاب رشته در این مرحله کنید.
رتبه قبولی در تکمیل ظرفیت پرستاری
رتبه قبولی در مرحله تکمیل ظرفیت، بیشتر از مرحله شهریور ماه است. حدود رتبه قبولی تکمیل ظرفیت در جدول زیر آمده است .
 

حدود رتبه قبولی تکمیل ظرفیت پرستاری

پرستاری تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

32500-87300

پرستاری تکمیل ظرفیت سراسری

14000-19000

پیشنهاد میکنیم مقاله تکمیل ظرفیت پرستاری آزاد را نیز مطالعه کنید.
برای اطلاع از چگونگی شرکت در تکمیل ظرفیت پرستاری و چگونگی انتخاب رشته درست در تکمیل ظرفیت با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.
فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره "  تکمیل ظرفیت پرستاری" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

 

4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


اولین دیدگاه را شما برای این مطلب ثبت کنید