نتایج کنکور سراسری ۹۸

avatar image نویسنده : زینب بابایی
stopwatch image ۰۵ تیر ۹۸ view image ۳۰۹۰ blogging image ۰
نتایج کنکور سراسری 98

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره "نتایج کنکور سراسری 98" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


نتایج کنکور سراسری 98

بعد از برگزاری کنکور سراسری 98، اعلام نتایج کنکور سراسری 98 انجام می شود. پس داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده باشند، انتخاب رشته کنکور سراسری 98 را انجام می دهند. لازم به ذکر است نتایج اولیه کنکور سراسری 98 و دانشگاه آزاد همزمان با هم اعلام می شود. اما انتخاب رشته هر یک به صورت جداگانه انجام می شود و نتایج نهایی انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 هم برای دانشگاه سراسری و آزاد به صورت جداگانه اعلام خواهد شد. 
در این مقاله سعی داریم زمان اعلام نتایج، نحوه مشاهده نتایج کنکور سراسری 98 را مورد بررسی قرار دهیم. پس تا پایان مقاله همراه ما باشید.
اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 98 و دانشگاه آزاد همزمان با هم می باشد.

زمان اعلام نتایج کنکور سراسری 98

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 98 احتمالاً در دهه اول مردادماه 98 خواهد بود. اعلام نتایج کنکور سراسری 98 به صورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش انجام می شود. سپس داوطلبان موظف به اقدام برای انتخاب رشته از بین کد رشته محلهای موجود در دفترچه زمان اعلام نتایج کنکور سراسری 98 در مرحله ی نهایی نیمه ی اول بهمن ماه می باشد. در ادامه نحوه مشاهده نتایج کنکور سراسری 98 در مرحله نهایی را توضیح خواهیم داد.

رشته های بدون آزمون فرصتی طلایی برای شما!!!

همان طور که در جریان هستید در سال 98 شاهد به وقوع پیوستن تغییراتی عمده در نحوه ورود داوطلبان و دانش آموزان به دانشگاه ها بودیم. به این صورت که با بدون آزمون شدن رشته های دانشگاهی امکان ورود به دانشگاه برای افراد و متقاضیان آسان تر شده است. پس در صورت عدم کسب نتیجه دلخواه در آزمون سراسری ورودی دانشگاه ها هرگز ناامید نشوید و به رشته های بدون کنکور نیز فکر کنید.

نحوه مشاهده نتایج کنکور سراسری 98

نحوه مشاهده نتایج کنکور سراسری 98 به این صورت است که داوطلبان پس از مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و با کلیک روی لینک اعلام نتایج معرفی شدگان رشته های نیمه متمرکز سراسری  98 صفحه ی زیر را مشاهده خواهند نمود. 3 روش برای مشاهده نتایج کنکور سراسری 98 وجود دارد. روش اول مشاهده نتایج کنکور 98 از طریق شماره پرونده می باشد که داوطلب می بایست شماره پرونده و شماره شناسنامه خود را وارد نماید. روش دوم،مشاهده نتایج کنکور سراسری 98 با شماره داوطلبی و شماره شناسنامه می باشد، که در این حالت داوطلب می بایست شماره داوطلبی و شماره شناسنامه را وارد نماید. روش سوم، مشاهده نتایج کنکور سراسری با اطلاعات فردی می باشد که در این روش داوطلب می بایست شماره شناسنامه، نام و نام خانوادگی و سال تولد خود را وارد نماید تا جواب آزمون سراسری 98 را مشاهده نماید.  
امکان مشاهده نتایج کنکور سراسری 98 حتی بدون داشتن اطلاعات ثبت نام

مشاهده نتایج کنکور 98 بدون داشتن اطلاعات ثبت نام

اگر به شما پرونده و داوطلبی خود دسترسی ندارید می توانید از طریق مشاهده نتایج کنکور 98 بدون داشتن اطلاعات ثبت نام اقدام نمایید. به این صورت که به سایت سنجش مراجعه نمایید و وارد بخش پاسخگویی شوید. سپس یک حساب کاربری ایجاد نمایید و درخواست بازیابی شماره پرونده و شماره داوطلبی دهید. سیستم پاسخگویی سازمان سنجش به صورت آنلاین شماره پرونده و داوطلبی شما را نمایش خواهد داد. 
در این مقاله به بررسی نتایج کنکور سراسری 98 پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله مشاوره برنامه ریزی کنکور بزنید. 
اگر سوالی در زمینه نتایج کنکور سراسری 98 ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.
فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره "نتایج کنکور سراسری 98" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


اولین دیدگاه را شما برای این مطلب ثبت کنید