برای ارتباط با مشاورین مرکز از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره
9099071974
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 24
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید

برای ارتباط با مشاورین مرکز از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره
9099071985
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 24
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید

برای دریافت مشاوره رایگان بایستی از طریق موبایل با شماره
021-42258
تماس حاصل نمایید

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
آیدانیتو ، فضای هوشمند مشاوره و آموزش آنلاین و آفلاین در تمامی مقاطع تحصیلی و خانواده و روانشناسی رو برای شما به ارمغان میاره،سامانه آیدانیتو در مقاطع مختلف دبستان ، دوره متوسطه اول و دوم ، کنکور سراسری،کارشناسی ارشد ، دکتری ، تحصیل در خارج از کشور و حتی ثبت نام دانشگاه بدون کنکور فعالیت میکنه.این سیستم یکپارچه برای مشاوره و آموزش تخصصی، معرفی منابع ، آموزش سرفصلهای مهم ، انتخاب رشته ، ثبت نام دانشگاه بدون کنکور و هرچیزی که فکرشو کنید بهتون کمک میکنه

اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 97

اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 97

در این مقاله به موضوع اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 97 پرداخته ایم. همان طور که اطلاع دارید، مراحل ورود به دانشگاه در مقطع دکتری به 3 مرحله تقسیم می شود و ورود به دانشگاه در صورت عبور موفقیت آمیز در هر سه مرحله میسر می شود.

آزمون کتبی دکتری، انتخاب رشته دکتری 97 و مصاحبه دکتری سه مرحله گفته شده را تشکیل می دهند. داوطلبان عزیزی که قصد ورود به دانشگاه در مقطع دکتری دارند  بایبد به هر سه مرحله توجه کافی داشته باشند، کسب تراز علمی بالا در آزمون کتبی و انتخاب رشته اصولی با توجه به تراز علمی کسب شده و موفقیت در سنجش و مصاحبه  داوطلبان مراحل سختی است که لازمه ی کسب نتیجه دلخواه افزایش اطلاعات در هر سه مرحله به ویژه نحوه انتخاب رشته است ، نحوه انتخاب رشته دکتری 97 بسیار مهم می باشد. داوطلبان عزیز برای اینکه در اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 97 موفق باشند، باید انتخاب رشته اصولی و منطقی انجام دهند.

قبل از انجام انتخاب رشته ، دفترچه انتخاب رشته دکتری را به طور کامل مطالعه کنید

هدف از این مقاله موفقیت و اطلاع به موقع از زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 97 می باشد. با اطلاع از نتیجه انتخاب رشته دکتری 97 در صورت دعوت شدن به مصاحبه، جهت آمادگی برای مصاحبه دکتری 97، زودتر اقدام کنید. بنابراین از زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 97 به موقع مطلع شوید.

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 97

داوطلبان عزیز که در هفته اول اردیبهشت ماه 1397 فرم انتخاب رشته خود را تکمیل کردند و انتظار می رود در اوایل خردادماه 97 اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 97 انجام شود.

داوطلبان در تاریخ گفته شده با مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری 97، منتظر می مانند و در صورتی که روز و ساعت اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری مشخص شود، این مقاله به روز رسانی خواهد شد و با مراجعه به این سایت از زمان دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 97 مشاهده خواهید کرد.

لازم به ذکر است اعلام نتایج دکتری در سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org انجام میشود.داوطبانی که قصد شرکت در دانشگاه آزاد دارند برای انتخاب رشته به سایت دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه خواهند کرد.

موفقیت در اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 97

برای موفقیت در اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 97 چه معیارهایی را درنظر بگیریم؟

قبل از انتخاب رشته به موارد مؤثر در انتخاب رشته اصولی توجه کنید:

  • ظرفیت دانشگاه ها
  • تراز علمی کسب شده در آزمون
  • انتخاب دانشگاه هایی که تراز قابل قبول آن ها را کسب کرده اید
  • تحلیل کارنامه داوطلبان سال های گذشته با در نظر داشتن کاهش یا افزایش ظرفیت ها
  • علاقمندی به رشته و دانشگاه
  • و …

بعد از اعلام نتایج مصاحبه دکتری 97 چه کنیم؟

بعد از اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 97 نیاز است داوطلبانی که توانستند تراز لازم را کسب کنند، خود را برای مصاحبه دکتری 97 آماده کنند. از روزهای اولیه بعد از اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 97 نیاز است. اقدام لازم برای آمادگی جهت مصاحبه از جمله جمع آوری مدارک، افزایش سطح علمی، تحقیق راجع به مصاحبه کنندگان و مطالعه ی کتاب های روان شناسی راجع به نحوه بیان و کنترل استرس، انجام شود.

به داوطلبان دکتری 97 توصیه می کنیم برای کسب آمادگی بیشتر در مصاحبه به مقاله آمادگی برای مصاحبه دکتری 97 مراجعه کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.