اعلام نتایج آزمون تیزهوشان اصفهان ۹۷

نویسنده : مهربان
۳۰ فروردین ۹۷ ۴۴۵ ۰

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان اصفهان 97

جهت اطلاع از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان اصفهان 97 می توانید در سراسر کشور با شماره 9099071973 تماس حاصل نمایید


پاسخگویی از 8 صبح الی 1 بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

 

با توجه به افزایش سطح علمی کشور در مقاطع مختلف تحصیلی، رقابت بین دانش آموزان جهت ورود به مدارس برتر آموزش بسیار است. از این رو پذیرش در مدارس تیزهوشان کار راحتی نیست.

از سال 1355 اقدامات لازم جهت شکوفایی و شناسایی استعدادهای دانش آموزان تیزهوش و با استعداد صورت گرفت و تا به امروز که شاهد جذب تعداد زیادی دانش آموز در این مدارس در سراسر کشور هستیم.

در این مقاله به بررسی اعلام نتایج آزمون تیزهوشان اصفهان 97 خواهیم پرداخت . علاوه بر این موضوع عناوین دیگری چون زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان اصفهان 96-97، شهریه مدارس تیزهوشان اصفها، شرایط ورود به مدارس تیزهوشان پرداخته شده است.

 

شرایط ورود به مدارس استعداد درخشان (تیزهوشان) استان اصفهان

همانطور که می دانید رقابت بین داوطلبان مدارس تیزهوشان بسیار بالا می باشد. از این رو برای شناخت دانش آموزان با استعداد روش هایی در نظر گرفته شده که شرط ورود به مدارس را ایجاد می کند.

دلیل این همه درخواست کننده ورود به مدارس، وجود مدرسان با سطح علمی بالا و خبره و همچنین کیفیت آموزشی برتر از سایر مدارس است.

در ادامه شرایط ورود به مدارس استعداد درخشان (تیزهوشان) استان اصفهان را در اختیارتان قرار می دهیم.

  • یکی از شرایط مهم تأیید نمرات دانش آموز در پایه پنجم و هشتم می باشد.

1- دانش آموزانی که قصد ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان در دوره ششم به هفتم را دارند باید تمامی نمرات آن ها خیلی خوب باشد یا فقط وجود یک نمره خوب در کارنامه ی آنها

2- دانش آموزانی که قصد ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان در دوره نهم به دهم را دارند در صورت بالا بودن معدل سال هشتم (19 به بالا) مجاز می شوند.

  • دومین شرط ، قبولی در آزمون تیزهوشان می باشد.

تراز مدارس تیزهوشان اصفهان

[bs-quote quote=" تراز کسب شده، نشان دهنده سطح علمی دانش آموز می باشد

" style="style-17" align="center" color="#2ecc71"][/bs-quote]

بنابراین تراز علمی کسب شده دانش آموز در قبولی مدارس تأثیر گذار است. مدارس مختلف تراز های متفاوت دارند، بنابراین داوطلبان می توانند با مقایسه تراز خود مدرسه تیزهوشان  که احتمال قبولی در آن را دارد، انتخاب کند و از این طریق فرصت ورود به مدارس تیزهوشان را از دست نمی دهد.

دانش آموزان می توانند با بررسی تراز نفر آخر قبول شده در مدرسه مورد نظر و مقایسه آن با تراز کسب کرده در ورود به مدرسه مورد نظر موفق تر باشند.

بنابراین می توان گفت دانش آموزان مدارس تیزهوشان از سطح علمی بالایی برخوردار هستند.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان اصفهان 97

طبق روال هر سال سه هفته بعد از برگزاری آزمون تیزهوشان، اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان اصفهان 97 انجام می شود.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان اصفهان 97-98، نیمه دوم تیرماه می باشد

دانش آموزان عزیز می توانند نتایج آزمون را در تاریخ گفته شده بر روی سایت اینترنتی Azmoon.medu.ir مشاهده کنند.

اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم اصفهان

برای آگاهی از اعلام تیزهوشان ششم به هفتم اصفهان ، بایستی در بازه زمانی معین به سایت سازمان استعدادهای درخشان (سمپاد) ، مراجعه نمایید. از آنجایی که زمان دقیق اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم اصفهان هنوز مشخص نیست ، می توان پیش بینی کرد که نتایج تیزهوشان ششم به هفتم اصفهان از هفته سوم تیرماه از طریق سایت سازمان سمپاد azmoon.medu.ir اعلام شود.  بایستی به این نکته دقت داشته باشید که اگر اعتراضی به نتایج تیزهوشان ششم به هفتم اصفهان دارید، می توانید اعتراض خود را پس از اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم اصفهان ، به صورت اینترنتی ثبت نمایید. در ضمن پس از اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم اصفهان ، اگر در یکی از انتخاب های خود در هنگام ثبت نام پذیرفته شده باشید ، بایستی در بازه های زمانی اعلام شده توسط مدرسه، با به همراه داشتن مدارک لازم به منظور ثبت نام ، اقدام نمایید.

اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم اصفهان

مطابق تجربیات سال های گذشته ، اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم اصفهانحدوداً یک ماه پس از برگزاری آزمون خواهد بود. با توجه به اینکه پس از اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم اصفهان، در صورت پذیرفته شدن، بایستی در بازه های زمانی تعیین شده توسط مدرسه ،  به منظور ثبت نام به مدرسه مراجعه کنید ، آگاهی از زمان اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم اصفهان بیش از پیش اهمیت می یابد. شایان ذکر است که اگر اعتراضی به نتایج تیزهوشان نهم به دهم اصفهان دارید ، می توانید اعتراض خود را پس از اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم  اصفهان، به صورت اینترنتی ثبت نمایید.

زمان اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان استان اصفهان 97

بعد از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان، دانش آموزانی که به رتبه ی خود معترض هستند، می توانند اعتراض خود را ثبت کنند، البته لازم است بگوییم زمان اعتراض چند روز پس از اعلام نتایج می باشد و دانش آموزان باید به زمان ثبت اعتراض دقت کنند.

دانش آموزان برای اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان استان اصفهان 97 باید وارد سایت اینترنتی Azmoon.medu.ir شوند.

شهریه مدارس تیزهوشان استان اصفهان 97:

با توجه به اینکه شهریه های مدارس تیزهوشان در سال 97 هنوز مشخص نشده است، با بررسی شهریه های سال 96 این مبحث را بررسی خواهیم کرد.

دانش آموزان برای تحصیل در تمامی مدارس به غیر از مدارس دولتی، ملزم به پرداخت شهریه می باشند.

شهریه های سال 96 مدارس تیزهوشان از 2 میلیون تومان تا 10 میلیون تومان می باشد.

سطح مقاطع مختلف میزان شهریه را مشخص می کند. به عنوان مثال:

مقطع ابتدایی از 2 میلیون تومان تا 4 میلیون تومان شهریه دریافت می کنند و شهریه مقطع پیش دانشگاهی از 5 تا 10 میلیون تومان می باشد.

هزینه های پرداختی بر اساس ساعات درسی و کلاس های فوق برنامه بین مدارس متفاوت است.

لازم به ذکر است دانش آموزان با استعدادی که توان پرداخت شهریه را نداشته باشند، تخفیف های ویژه ای دریافت می کنند، میزان تخفیف دانش آموزان بی بضاعت با توافق و نظر مدارس مورد نظر می باشد.

آیدانیتو فضای هوشمند آموزش، مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی است و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. آیدانیتو صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد

جهت اطلاع از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان اصفهان 97 می توانید در سراسر کشور با شماره 9099071973 تماس حاصل نمایید


پاسخگویی از 8 صبح الی 1 بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


اولین دیدگاه را شما برای این مطلب ثبت کنید