ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور

نویسنده : زهرا حیدری
۲۵ بهمن ۹۷ ۳۵۵ ۰

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره " زمان و نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور " می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور

همان طور که در جریان هستید ثبت نام کنکور سراسری سال 98 از روز گذشته یعنی 24 بهمن ماه سال 97 آغاز شده است. آزمونی مهم و سرنوشت ساز که در حال حاضر با ایجاد تغییرات مهمی در رابطه نحوه برگزاری و شرایط شرکت در آن مواجه هستیم. تغییراتی که به جرأت می توان گفت که کاملاً برای داوطلبان غیر منتظره بود و شووکی را به آن ها وارد کرد. موضوع ثبت نام و شرکت در کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی از اهمیتی بسیار اساسی در زندگی کلیه داوطلبان و دانش آموزان شرکت کننده برخوردار است. علاوه بر این، اطلاع و آگاهی از مدارک ضروری جهت ثبت نام در کنکور سراسری سال 98 نیز از جمله موارد بسیار مهم در زمان ثبت نام به شمار می رود. در این بین، شماری از داوطلبان به علت همراه نداشتن مدارک لازم برای ثبت نام در وارد کردن اطلاعاتی در رابطه با کارت ملی، شناسنامه، معدل و همین طور کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی و حتی سهمیه های مختلفی از جمله سهمیه ایثارگران و خانواده شهدا با مشکلاتی مواجه می شوند. در نتیجه پس از دریافت پرینت ثبت نام کنکور سراسری با اطلاعاتی غلط روبرو می شوند و در خواست ویرایش کردن اطلاعات ثبت نامی را دارند. به همین جهت سایت سازمان سنجش آموزش کشور در پروسه های زمانی متفاوتی تحت عنوان مهلت محدود ثبت نام تمدید مهلت ثبت نام فرصت ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور را به داوطلب می دهد. در این مقاله، به بحث در مورد ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور برای شما دوستان گرامی می پردازیم. پس ما را همراهی کنید تا اطلاعات جامع و کاملی را در رابطه با ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور به دست آورید.

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری

همان طور که در جریان هستید ثبت نام کنکور سراسری سال 98 از روز گذشته برابر با 24 بهمن ماه سال 97 شروع شده است و تا اوایل ماه آینده یعنی دوم اسفند ماه ادامه می یابد البته ثبت نام مجدد کنکور سراسری 98 نیز در اولین روزهای دهه دوم اسفند ماه اتفاق می افتد. باید خاطر نشان کنیم که بر اساس تصمیم سازمان سنجش آموزش کشور ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور نیز به صورت هم زمان با ثبت نام کنکور سراسری صورت می گیرد. تمامی داوطلبان می توانند در این تاریخ مشخص شده جهت ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری و اصلاح مواردی همچون اعمال سهمیه، معدل و کلیه اطلاعات شناسنامه ای اقدامات لازم را مبذول دارند. در این زمینه، مشاوران خبره و برجسته آیدانیتو می توانند هر گونه اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهند و در صورت یاری گر شما در امر ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری باشند. پس وقت را هدر ندهید و از مساعدت آن ها بهره بگیرید.

مشاوران آیدانیتو آماده ارائه اطلاعاتی جامع در مورد ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری 98 به شما دوستان گرامی هستند. پس با آن ها تماس بگیرید

نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نامی کنکور

کلیه داوطلبان می توانند جهت ویرایش اطلاعاتی ثبت نام کنکور خود به آدرس معتبر و شناخته شده سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند. پس از این کار و با ورود شدن به بخش سراسری از منوی سمت راست سایت اقدام به انتخاب گزینه ثبت نام کنکور سراسری نمایند و سپس بر روی گزینه قبلاً ثبت نام کرده ام شوند. در این قسمت، از فرد خواسته شده است که با وارد کردن اطلاعاتی همچون کد پیگیری ثبت نام و شماره پرونده به فرم ثبت نامی خود وارد شوند و عملیات ویرایش را به انجام برسانند. توجه داشته باشید که پس از اتمام فرایند ویرایش کنکور موظف به دریافت مجدد پرینت ثبت نامی خود هستید.
در صورت نیاز به کسب اطلاعاتی در رابطه با ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری مشاوران آیدانیتو در خدمت شما هستند.

اطلاعات ثبت نام کنکور را چند بار می توان ویرایش کرد؟

بر طبق اطلاعات به دست آمده، در طی سال های گذشته امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور به کرات برای داوطلبان وجود داشت. جهت کسب اطلاعاتی در مورد تعداد ویرایش های اطلاعات ثبت نامی کنکور سال 98 می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس حاصل فرمایید. 
 در این مقاله به تحلیل و بررسی ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله شرایط جدید ثبت نام کنکور 98 و لیست رشته های بدون کنکور و با کنکور بزنید.
اگر شما نیز جزء داوطلبان و متقاضیان کنکور سال 98 هستید به مراتب نیاز به کسب اطلاعاتی کامل در مورد نحوه و زمان ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود را دارید. در این زمینه می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس حاصل فرمایید. 

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره " زمان و نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور " می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


اولین دیدگاه را شما برای این مطلب ثبت کنید