نتایج دکتری پردیس کیش دانشگاه تهران

نویسنده : فرنوش دهقانی
۰۶ فروردین ۹۸ ۱۵۳ ۰

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره " نتایج دکتری پردیس کیش دانشگاه تهران" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نماییدنتایج دکتری پردیس کیش دانشگاه تهران

یکی از راه های تحصیل در مقطع دکتری آن هم بدون کنکور، تحصیل در پردیس های خودگردان است. پردیس کیش دانشگاه تهران، یکی از پردیس های برگزار کننده دوره دکتری است. قبولی در این دانشگاه ها منوط به قبولی در مصاحبه است. اسامی پذیرفته شدگان دکتری پردیس خودگردان کیش از طریق اعلام نتایج دکتری پردیس کیش دانشگاه تهران منتشر می شود.

زمان و نحوه اعلام نتایج دکتری پردیس کیش دانشگاه تهران

نتایج دکتری پردیس کیش دانشگاه تهران در نیمه دوم مهر ماه منتشر می شود. نتایج دکتری پردیس کیش دانشگاه تهران از طریق سایت دانشگاه تهران به نشانی kish.ut.ac.ir منتشر می شود. برای مشاهده نتایج دکتری پردیس کیش دانشگاه های تهران به سایت پردیس کیش دانشگاه تهران بروید و نتایج را مشاهده کنید.

اگر جز پذیرفته شدگان تحصیلات تکمیلی دکتری تخصصی ( ph.d) هستید لازم است بعد از مشاهده نتایج دکتری پردیس کیش تهران دانشگاه تهران جهت ثبت نام اقدام کنید.

ثبت نام بعد از اعلام نتایج دکتری پردیس کیش دانشگاه تهران

بعد از اعلام نتایج دکتری پردیس کیش دانشگاه تهران، قبول شدگانی که مایل به تحصیل هستند لازم است جهت ثبت نام اقدام نمایند. ثبت نام پردیس کیش تهران در دو مرحله حضوری و غیرحضوری انجام خواهد شد.

ثبت نام غیر حضوری پردیس کیش

در ابتدا به شما تبریک می گوییم که در نتایج دکتری پردیس کیش دانشگاه تهران جز پذیرفته شدگان قرار گرفته اید. ثبت نام غیر حضوری و الکترونیکی در روزهای سه شنبه 24 مهر ماه آغاز می شود و روز چهارشنبه 25 مهر 97 آخرین مهلت ثبت نام غیرحضوری است. برای ثبت نام غیرحضوری به سامانه ثبت نام دانشگاه تهران مراجعه کنید و اطلاعات خواسته شده را در سامانه بارگزاری کنید. داوطلبین لازم است 12.5% مبلغ کل شهریه را نیز به صورت الکترونیکی پرداخت کنند.

ثبت نام حضوری دکتری پردیس کیش

مرحله دوم ثبت نام بعد از اعلام نتایج دکتری پردیس کیش دانشگاه تهران و ثبت نام غیر حضوری، انجام می شود و آن ثبت نام حضوری است. ثبت نام حضوری روز چهارشنبه 25 مهر ماه است. توجه داشته باشید که عدم ثبت نام حضوری به معنی انصراف است.

مدارک لازم جهت ثبت نام

حال که نتایج دکتری پردیس کیش دانشگاه تهران اعلام شده است و ثبت نام غیرحضوری خود را انجام داده اید. برای ثبت نام حضوری اقدام کنید. مدارک لازم برای ثبت نام حضوری شامل مدرک کارشناسی ارشد مورد تأیید وزارت علوم یا وزارت بهداشت است. علاوه بر آن ریز نمرات و مدر ک زبان و سفته و همچنین فرم تعهدنامه محضری را نیز همراه خود داشته باشید.
در صورت تمایل مقاله تکمیل ظرفیت دکتری را نیز مطالعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت نام و شهریه های دکتری پردیس کیش دانشگاه تهران می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره " نتایج دکتری پردیس کیش دانشگاه تهران" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


اولین دیدگاه را شما برای این مطلب ثبت کنید