نتایج تکمیل ظرفیت فرهنگیان

دانشگاه فرهنگیان واحد آموزشی شناخته شده و معتبری جهت تعلیم و تربیت نیروی انسانی آموزش و پرورش و معلمان است. دانشگاهی که تأسیس آن به سال 1390 هجری شمسی باز می گردد و در حال حاضر یکصد واحد آموزشی در سرتاسر کشور دارد از جمله دلایل تمایل افراد به تحصیل در دانشگاه فرهنگیان تضمین آینده کاری آن هاست. زیرا تمامی فارغ التحصیلان این دانشگاه به راحتی به عنوان معلم در مدارس استخدام می شوند و تعهد خدمت در کار دارند. البته باید گفت که پذیرش و قبولی در این واحد آموزشی دارای شرایط خاص و ویژه ای است. مرحله تکمیل ظرفیت همانند سایر دانشگاه ها برای پر کردن صندلی های خالی و جذب دانشجویان در مورد دانشگاه فرهنگیان نیز اجرا می شود. در این مقاله، به بحث در مورد نتایج تکمیل ظرفیت فرهنگیان برای شما دوستان گرامی می پردازیم، پس ما را همراهی کنید تا اطلاعات لازمه را در رابطه با نتایج تکمیل ظرفیت فرهنگیان به دست آورید.

نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

سازمان سنجش آموزش کشور فرصت مجددی را جهت داوطلبان متقاضی شروع تحصیل در دانشگاه فرهنگیان در اختیار آن ها گذاشت. در نتیجه، تمامی متقاضیان از تاریخ دوشنبه 21 آبان ماه تا پایان روز یکشنبه 27 آبان با توجه به مندرجات دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان اقدام به انتخاب رشته کردند و با دارا بودن شرایط سه برابر ظرفیت به مصاحبه دعوت شدند. پس از طی این مراحل، داوطلبان در انتظار اعلام نتایج تکمیل ظرفیت فرهنگیان بودند. مطابق اعلام سازمان سنجش و طبق اطلاعیه منتشر شده در سایت این سازمان نتایج تکمیل ظرفیت فرهنگیان اعلام گردید.

نتایج تکمیل ظرفیت فرهنگیان 97

نتایج تکمیل ظرفیت فرهنگیان 97 در روز گذشته یعنی 97/9/7 توسط سایت سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع داوطلبان رسید.

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

سازمان سنجش آموزش کشور در فاصله زمانی بسیار کوتاهی (حدوداً دو هفته پس از ثبت نام) نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان را اعلام نمود. نتایج نهایی تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در روز 7 آذر به عرض داوطلبان رسید.

نحوه اعلام نتایج تکمیل ظرفیت فرهنگیان

نتایج تکمیل ظرفیت فرهنگیان همانند کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها در سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل مشاهده است. فقط کافی است که با ورود به این سایت بر روی لینک مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان بهمن 97 کلیک کرده و پس از وارد کردن اطلاعات در خواستی اقدام به دیدن نتایج خود نمایید. باید بگوییم که مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت فرهنگیان به دو طریق برایتان فراهم است. در روش اول، به کمک مشخصات فردی همچون شماره پرونده، شماره شناسنامه و سال تولد می توانید نتایج خود را مشاهده کنید. اما در روش دوم، جستجو بر طبق شماره داوطلبی و مشخصات فردی جهت مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت فرهنگیان برای شما داوطلبان شرکت کننده میسر است. 

در این مقاله به بررسی نتایج تکمیل ظرفیت فرهنگیان پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله شرایط تحصیل در دانشگاه فرهنگیان بزنید.

اگر سوالی در زمینه نتایج تکمیل ظرفیت فرهنگیان ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.