نتایج تولیمو

در حال حاضر، تمامی افراد جامعه کم و بیش آشنایی کافی با آزمون های متداول زبان را همچون آیلتس و تافل دارند. حتی افرادی را در میان آن ها می بینیم که به دنبال شرکت کردن در آزمون های مذکور به قصد گرفتن پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور و مهاجرت به کشوری خاص هستند اما پاره ای اوقات با موقعیت هایی مواجه می شویم که جهت اثبات شایستگی های خود به داشتن گواهی نامه ای معتبر در زمینه زبان انگلیسی نیاز مبرمی داریم. از طرف دیگر، هزینه بالای آزمون های تافل و آیلتس نیز افراد را به شرکت در آزمون های متداول دیگر ترغیب می کند. از جمله این آزمون ها می توان از آزمون تولیمو نام برد. آزمونی که مجری آن سازمان سنجش کشور است و بابت شرکت در آن تنها نیاز به پرداخت مبلغی برابر با 50 هزار تومان دارید. در این مقاله، به بحث در مورد نتایج تولیمو برای شما دوستان گرامی می پردازیم. پس ما را همراهی کنید تا به اطلاعاتی ضروری در رابطه با نتایج تولیمو دست پیدا کنید.

نتایج آزمون تولیمو

باید به اطلاع برسانیم که نتایج تولیمو به طور معمول و بر طبق سال های گذشته در حدود 30 تا 40 روز پس از اجرای آزمون به اطلاع داوطلبان می رسد. در این بازه زمانی، سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسخه ای از کارنامه فرد شرکت کننده در آزمون را به اداره پست ارائه می کند تا آن را به آدرس ذکر شده در پروفایل وی ارسال نمایند.

هزینه بالای آزمون های تافل و آیلتس نیز افراد را به شرکت در آزمون های متداول دیگر ترغیب می کند. از جمله این آزمون ها می توان از آزمون تولیمو نام برد

آزمون تولیمو نمره منفی دارد؟

باید به عرض برسانیم که خوشبختانه هیچ نمره منفی برای آزمون تولیمو در نظر گرفته است. در نتیجه، داوطلبان می توانند بدون داشتن کوچکترین نگرانی در این رابطه به سؤالات پاسخ دهند.

ثبت نام آزمون تولیمو

جهت ثبت نام در آزمون تولیمو تنها باید از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام کرد. شما دوستان تنها با ایجاد یک حساب کاربری در سایت مذکور می توانید اطلاعات کافی را در مورد تاریخ های برگزاری آزمون تولیمو به دست آورید. سپس با توجه به دو مورد مهم شهر محل سکونت و بازه زمانی مورد نظر دست به ثبت نام در آزمون تولیمو بزنید. بعد از انجام عملیات ثبت نام کارت شرکت در این آزمون مهم با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور در دسترس شما قرار می گیرد.

از جمله مندرجات این کارت می توان به شماره صندلی و نشانی مکان برگزاری آزمون اشاره کرد.

میزان اعتبار آزمون تولیمو

تولیمو آزمونی دارای سطح بالا در زمینه زبان انگلیسی به شمار می رود. هر چند جامعیت این آزمون به اندازه دو آزمون بین المللی تافل و آیلتس نیست. اما همواره برای موقعیت های زیادی که در آن ها به وجود گواهینامه ای معتبر در زمینه زبان انگلیسی ضروری است از اعتبار بالایی برخوردار است. از جمله کاربردهای مهم آن می توان به پذیرش و قبولی در مقطع دکتری دانشگاه های سراسری و آزاد کشور اشاره کرد که داشتن این گواهی نامه از جمله شرایط در نظر گرفته شده برای تحصیل در این دوره های دانشگاهی به حساب می آید. علاوه بر این اخذ نمره قبولی در آزمون تولیمو می تواند موجب تقویت رزومه کاری ما جهت استخدام در ارگان های دولتی شود.
در این مقاله به تحلیل و بررسی نتایج تولیمو پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله آزمون تولیمو بزنید.
اگر سوالی در زمینه نتایج تولیمو ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.