منابع دکتری معدن استخراج

رشته مهندسی معدن از جمله شناخته شده ترین و پردرآمدترین رشته های گروه مهندسی به شمار می رود. این رشته تحصیلی جزء علوم و روش هایی است که از مرحله اکتشاف یک معدن تا فراوری مواد معدنی را شامل می شود. به علت به کارگیری و استفاده از مواد معدنی به عنوان مواد اولیه صنایع مختلف استخراج و کشف آن ها نیز اهمیتی خاص پیدا کرده و همواره مورد توجه انسان ها قرار گرفته است وجود کارشناسان و متخصصان مربوط جهت انجام این امر از ضروریات است. تمامی عملیات سنگ شکنی، باربری، بارگیری و خرد کردن سنگ ها از جمله وظایف اصلی و مهم یک مهندس معدن گرایش استخراج به شمار می رود. عملیات استخراج معدن در معادن مختلف با توجه به عواملی همچون میزان دسترسی معدن، شرایط اقتصادی و فنی به دو شکل زیرزمینی و یا روباز صورت می گیرد. این گرایش تحصیلی در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه های کشورمان ایران وجود دارد. چه بسیار اشخاصی که پس از سپری کردن مقطع ارشد رشته مهندسی معدن استخراج به دنبال قبولی در مقطع دکتری آن نیز هستند. در این مقاله، به ذکر منابع دکتری معدن استخراج برای آشنایی بیشتر افراد علاقه مند به شرکت در کنکور دکتری این رشته و گرایش تحصیلی می پردازیم. پس با ما همراه باشید تا اطلاعات ضروری را در ارتباط با منابع دکتری معدن استخراج به دست آورید.

منابع دکتری معدن استخراج

در این قسمت، به ذکر منابع دکتری معدن استخراج برای شما دوستان گرامی می پردازیم.

 

نام درس

نام کتاب

مؤلف

مترجم

انتشارات

معدنکاری زیرزمینی پیشرفته

معدنکاری زیرزمینی

محمدعطایی

دانشگاه صنعتی شاهرود

روش های استخراج معادن زیرزمینی

عزت الله اورعی – زهره محمدطاهری

دانشگاه آزاداسلامی واحد تهران جنوب

روش های استخراج زیرزمینی

سیدکاظم اورعی

دانشگاه صنعتی امیرکبیر

معدن کاری سطحی پیشرفته

شرح جامع و نمونه سؤالات استخراج روبار

مجتبی حسینپور حاصل امینی

ارشد

روش های معدن کاری زیرزمینی سطحی

تورگای اونارگان

سیمابیات

ناشرایلک آی

اصول مهندسی معدن

مهدی یاوری

دانشگاه صنایع و معادن ایران

تحقیق در عملیات

پژوهش عملیاتی،برنامه ریزی خطی و کاربردهای آن

محمدرضا مهرگان

کتاب دانشگاهی

تحقیق در عملیات 1

مازیار زاهدی سرشت

پوران پژوهش

آشنایی با تحقیق درعملیات

طه حمدی

مهدی طلوع

مرکز نشر دانشگاهی

تحقیق در عملیات برنامه ریزی خطی شبکه حمل ونقل

مازیار زاهدی سرشت – شهرزادخسروی

نگاه دانش

منابع دکتری معدن استخراج 98

منابع ذکر شده در بالا در ردیف بهترین منابع دکتری معدن استخراج به شمار می روند. اما باز هم نمی توان آن ها را به طور قطع به یقین جزء منابع دقیق و اصلی دکتری معدن استخراج 98 در نظر گرفت. بدین منظور، باید در انتظار اعلام رسمی منابع دقیق دکتری معدن استخراج در سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور در این زمینه باشیم.

 
در این مقاله به تحلیل و بررسی منابع دکتری معدن استخراج پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله برنامه ریزی دکتری بزنید.

اگر سوالی در زمینه منابع دکتری معدن استخراج ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.