مصاحبه دکتری نقشه برداری آزاد

رشته تحصیلی نقشه برداری از جمله بهترین رشته های ارائه شده در دانشگاه ها به شمار می رود و مسلماً رشته ای کاربردی است. افرادی که در آزمون دکتری نقشه برداری آزاد شرکت کرده اند و وارد مرحله انتخاب رشته شده اند باید سعی در کسب آمادگی کامل برای حضور در مصاحبه دکتری نقشه برداری آزاد را داشته باشند. افراد مجاز شده بر اساس کارنامه کتبی تعیین می گردند و افرادی موفق به کسب حد نصاب نمره برای دانشگاه آزاد شده اند امکان انتخاب 50 کد رشته محل برای دعوت به مصاحبه دکتری نقشه برداری آزاد را دارند.

از داوطلبان کنکور دکتری آزاد و نگران شرکت در مصاحبه دکتری نقشه برداری آزاد هستید؟ با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید

در این مقاله، به بحث در مورد مصاحبه دکتری نقشه برداری آزاد برای شما عزیزان می پردازیم. پس با ما همراه باشید تا اطلاعات ضروری را در رابطه با مصاحبه دکتری نقشه برداری آزاد به دست آورید.

زمان و نحوه مصاحبه دکتری نقشه برداری آزاد

به رسم هر ساله زمان مصاحبه دکتری نقشه برداری آزاد پس از انتشار اسامی افراد پذیرفته شده دارای حدنصاب نمره علمی لازم به وسیله دانشگاه های مجری مصاحبه دکتری نقشه برداری آزاد صورت می گیرد. اسامی کلیه پذیرفته شدگان برای مصاحبه دکتری نقشه برداری آزاد از طریق پایگاه اینترنتی سایت سنجش و پژوهش دانشگاه آزاد به آدرس Azmoon.org به اطلاع افراد و شرکت کنندگان می رسد.

مدارک مصاحبه دکتری نقشه برداری آزاد

هر داوطلب شرکت در مصاحبه دکتری نقشه برداری آزاد پیش از فرارسیدن زمان مصاحبه دکتری نقشه برداری آزاد باید مدارکی را تهیه و آن ها را با خود همراه ببرد. در زیر شماری از مدارک مصاحبه دکتری نقشه برداری آزاد را خدمتتان بر می شماریم. برای اطلاع از لیست کامل مدارک مصاحبه دکتری نقشه برداری آزاد با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس حاصل فرمایید.

  • ارائه اصل گواهی مبنی بر تأیید عضو هیئت علمی برای کسانی که از امتیاز مربی در آزمون دکتری نقشه برداری آزاد استفاده کرده اند.
  • تحویل اصل مدرک ارشد و یا ریز نمرات در روز مصاحبه دکتری نقشه برداری آزاد
  • کلیه مقاله ها، کتاب های ترجمه شده، اختراعاتی که موفق به ثبت آن شده اید و یا در مجموع هر چیزی که بتواند امتیازی مثبت برای شما در روز مصاحبه دکتری نقشه برداری آزاد محسوب شود.

چگونه غول مصاحبه دکتری نقشه برداری آزاد را شکست دهیم؟

آیا از حضور در مصاحبه دکتری نقشه برداری آزاد نگران هستید؟ ما در اینجا راهکارهایی را خدمتتان بر می شماریم تا به کمک آن ها این غول بی شاخ و دم را شکست دهید.

رعایت آداب معاشرت و حفظ آرامش

شاید بتوان گفت که مهم ترین عامل در زمان مصاحبه دکتری نقشه برداری آزاد متانت داوطلبان و حفظ آرامش آن هاست. در حقیقت شما از لحظه ورودتان به سالن مصاحبه تا زمان خروج از جلسه به شدت زیر ذره بین استادان هستید سعی کنید تعادل را حفظ کنید یعنی نه آنقدر سست و ضعیف که رنگتان بپرد و نه آنقدر مغرور که حس تکبر و غرور خود را به استادان مصاحبه کننده منتقل کنید. فراموش نکنید که داشتن اعتماد به نفس با غرور کاذب زمین تا آسمان فرق دارد. پیش از ورود به سالن در بزنید و به نوعی اجازه وارد شدن بگیرید. به یاد داشته باشید که استادان چندان تمایلی به انتخاب دانشجویی که حتی اصول اولیه آداب معاشرت را نمی داند چندان تمایلی نشان نمی دهند.

استادان مصاحبه کننده را بشناسید

شناخت استادان مصاحبه کننده قبل از شرکت در جلسه مصاحبه دکتری نقشه برداری آزاد می تواند کمک بسیار بزرگی به شما باشد. بدین منظور می توانید وارد سایت گروه مدنظر و سایت دانشکده شوید. رزومه کلیه افراد گروه علی الخصوص مدیر گروه را حتماً مطالعه بفرمایید و با کتاب ها و مقاله های تألیفی آن ها آشنایی لازم را پیدا کنید و حوزه های پژوهشی مورد علاقه آن ها را بشناسید و پس از میان همه حوزه ها موضوعی را انتخاب و مطالعه مفصلی در رابطه با آن داشته باشید.

امتیاز مهم زبان انگلیسی

در صورت داشتن مدارک مختلف زبان انگلیسی همچون آیلتس و تافل یک قدم از سایر دوستان خود در مصاحبه دکتری نقشه برداری آزاد جلوتر هستید اول این که در فرم های سنجش استاندارد مصاحبه دکتری امتیاز خاص و ویژه ای به این موضوع اختصاص داده شده است دومین مورد این که این قبیل مدارک به عنوان نقطه قوت رزومه شما محسوب شود و اثری بسیار مثبت بر استادان مصاحبه کننده دارد.
 در این مقاله به تحلیل و بررسی مصاحبه دکتری نقشه برداری آزاد پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله نحوه مصاحبه دکتری آزاد 98 بزنید.
اگر سوالی در زمینه مصاحبه دکتری نقشه برداری آزاد ذهن تان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.