مصاحبه دکتری دانشگاه بناب

دانشگاه بناب از بین کلیه داوطلبان شرکت کننده و حضور یافته در آزمون مقطع دکتری دانشگاه سراسری که نمره مورد نیاز را در اولین مرحله از آزمون دوره دکتری کسب کرده اند جهت حضور و شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه بناب دعوت به عمل می آورند. از این رو بحث مطلب حاضر را به مصاحبه دکتری دانشگاه بناب اختصاص داده ایم. پس با ما همراه باشید تا اطلاعات کافی و لازم را در ارتباط با مصاحبه دکتری دانشگاه بناب به دست آورید.

نحوه ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه بناب

باید توجه داشته باشید که ثبت نام و درخواست شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه بناب به دو صورت حضوری و غیرحضوری یعنی به وسیله مراجعه داوطلب به سامانه الکترونیکی در نظر گرفته شده انجام می گیرد. مورد دیگر این که در صورتی که فرد متقاضی موفق به کسب رتبه لازم برای شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه بناب شده باشد اما در زمان تعیین شده هیچ گونه اقدامی برای تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی مقطع دکتری سراسری و درج کردن کد رشته های اینترنتی انجام نداده باشد به هیچ روی امکان حضور و شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه بناب را در اختیار نخواهد داشت.

از داوطلبان کنکور دکتری و نگران شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه بناب هستید؟ برای آگاهی از نحوه و شرایط شرکت در مصاحبه با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید

برنامه زمانی مصاحبه دکتری دانشگاه بناب

باید به اطلاع شما دوستان برسانیم که برنامه زمانی مصاحبه دکتری دانشگاه بناب به وسیله مسئولین دانشگاه بناب به اطلاع کلیه متقاضیان و داوطلبان دعوت شده به این مصاحبه رسیده است. در این قسمت زمان بندی مصاحبه دکتری دانشگاه بناب را خدمت شما دوستان ذکر می کنیم.

عنوان رشته- گرایش تحصیلی

دوره تحصیلی

زمان مصاحبه مقطع دکتری

فوتونیک

روزانه

17 تیر 98

ریاضی محض- هندسه توپولوژی

روزانه

6 تیر 98

مدارک مصاحبه دکتری دانشگاه بناب

هر کدام از داوطلبان و متقاضیان شرکت کننده در مصاحبه دکتری دانشگاه بناب لزوماً باید مدارکی را از قبل آماده نمایند و در روز مصاحبه دکتری دانشگاه بناب آن ها را با خود همراه داشته باشند. در میان لیست مدارک درخواستی برای شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه بناب می توان به  اصل شناسنامه و همین طور کارت ملی، اصل گواهی نامه کارشناسی و همین طور ارشد به انضمام ریز نمره های هر کدام از این مقاطع تحصیلی و کپی کارنامه آزمون دکتری اشاره کرد.

محل مصاحبه دکتری دانشگاه بناب

اطلاع از محل برگزاری مصاحبه دکتری دانشگاه بناب از جمله مهم ترین مواردی است که افراد دعوت شده به شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه بناب باید توجه خاص خود را به آن معطوف دارند. مصاحبه دکتری دانشگاه بناب در مکان خود این دانشگاه برگزار می شود. برای اطلاع از آدرس دقیق دانشگاه بناب جهت شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه بناب با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس حاصل فرمایید.

هزینه مصاحبه دکتری دانشگاه بناب

فرد شرکت کننده در مصاحبه دکتری دانشگاه بناب باید تا پیش از فرا رسیدن زمان مصاحبه و هم زمان با ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه یاسوج مبلغی را جهت ثبت نام و شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه بناب به صورت الکترونیکی واریز نمایند. هزینه مصاحبه دکتری دانشگاه بناب برابر با 50 هزار تومان است.
در این مقاله به تحلیل و بررسی مصاحبه دکتری دانشگاه بناب پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله نحوه مصاحبه دکتری سراسری 98 بزنید.
اگر سوالی در زمینه مصاحبه دکتری دانشگاه بناب ذهن تان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.