مدارس غیرانتفاعی اصفهان

یکی از دغدغه هایی که والدین همیشه دارند، این است که فرزندشان را در بهترین مدرسه موجود ثبت نام کنند. مدرسه به عنوان نهاد آموزشی و تربیتی نقش بسیار پررنگی در تربیت و آینده افراد دارد. مدرسه علاوه بر آن که دانش آموزان را با شیوه صحیح زندگی آشنا می کند راه پیشرفت تحصیلی را نیز به آن ها نشان می دهد. داشتن آموزش صحیح و فضای آموزش مناسب لازمه پیشرفت تحصیلی است. بنابراین انتخاب یک مدرسه خوب پله اول موفقیت محسوب می شود. در ادامه با معرفی مدارس غیرانتفاعی اصفهان همراه شما هستیم. به شما اصفهانیان عزیز پیشنهاد می کنیم با مدارس غیرانتفاعی اصفهان آشنا شوید و بهترین مدرسه را برای دانش آموز خود انتخاب کنید.

وقتی صحبت از انتخاب مدرسه می شود، انواع مدارس در ذهن صف می کشند. مدارس دولتی، مدارس نمونه دولتی، مدارس شاهد و تیزهوشان و مدارس غیرانتفاعی. اگر مدارس شاهد، تیزهوشان، نمونه دولتی که پذیرش در آن ها دارای شرایط خاص است را کنار بگذاریم تنها دو مدرسه دولتی و غیرانتفاعی باقی می ماند. هر یک از این مدارس نسبت به دیگری مزایایی دارند. به عنوان مثال در مدارس غیرانتفاعی اصفهان زمان آموزش بیشتر است و سعی شده است، تا از فوق برنامه هایی که برای دانش آموزان مناسب است نیز استفاده شود. هر چند که در ازای آموزش بیشتر، مدارس غیرانتفاعی اصفهان شهریه ای بیشتر از مدارس دولتی دریافت می کنند. حال که شما مدارس غیرانتفاعی را برای تحصیل انتخاب کرده اید، بهتر است مدرسه ای را انتخاب کنید که به محل سکونتتان نزدیک است و از سطح علمی مناسب برخوردار است. در ادامه قصد داریم شما را با مدارس غیرانتفاعی اصفهان آشنا کنیم. در میان مدارس غیرانتفاعی اصفهان، مدارس ناحیه 5 در گروه مدارس پرطرفدار قرار گرفته اند از این رو در ادامه مدارس غیرانتفاعی اصفهان با اولویت منطقه 5 را معرفی کرده ایم.

لیست مدارس ناحیه 5 اصفهان

مدارس غیرانتفاعی اصفهان واقع در منطقه 5 از جمله مدارس پرطرفدار غیرانتفاعی محسوب می شوند. هر چند که مدارس غیرانتفاعی با سطح علمی مناسب در سایر منطقه های اصفهان نیز وجود دارند اما به دلیل تقاضای بالا به معرفی مدارس ناحیه 5 اصفهان می پردازیم.

نام مدرسه ناحیه جنسیت مقطع
میرداماد 5 پسرانه دبستان
امام محمد باقر(ع) 5 دخترانه اول متوسطه
برگزیدگان 5 دخترانه اول متوسطه
اعتماد 5 پسرانه اول متوسطه
آفرید 5 پسرانه دبستان
گزینه جوان مهر 5 دخترانه دوم متوسطه
ولایت 5 پسرانه اول متوسطه
گلبان فرد 1 دخترانه دبستان
جوانه های نور 1 پسرانه دبستان
سرمد 2 دخترانه اول متوسطه
رسول صادق 2 پسرانه اول متوسطه

لیست مدارس غیرانتفاعی اصفهان در ناحیه 5 و سایر منطقه ها بسیار بیشتر از موارد اعلام شده در جدول فوق است برای اطلاع از سایر مدارس غیرانتفاعی اصفهانا در صورت تمایل می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

لیست مدارس غیرانتفاعی فلاورجان

یکی از شهرستان های تاریخی استان اصفهان، شهرستان فلاورجان است و در این جا قصد داریم مدارس غیرانتفاعی فلاورجان را معرفی کنیم.

نام مدرسه مقطع جنسیت
کارو دانش عصمت دوره دوم متوسطه
ستارگان دبستان
محراب دبستان پسرانه
هیراد دبستان پسرانه

لیست مدارس غیرانتفاعی خمینی شهر

خمینی شهر یکی از شهرستان های استان اصفهان است که جزء متراکم ترین شهرهای ایران نیز می باشد. تعداد مدارس غیرانتفاعی در خمینی شهر متناسب با جمعیت شهر، به نسبت زیاد است. در جدول زیر چندی از مدارس غیرانتفاعی خمینی شهر را معرفی کرده ایم.

نام مدرسه مقطع جنسیت
ادیب ایرانیان دوم متوسطه پسرانه
سما اول متوسطه پسرانه
دانشگاه صنعتی دبستان و متوسطه دخترانه
دانشگاه صنعتی کمال دبستان و متوسطه پسرانه

با مدارس شاهد اصفهان نیز آشنا شوید.

اگر هنگام انتخاب مدرسه برای دانش آموزتان نیاز به دریافت مشاوره داشتید تا مناسب ترین مدرسه را برای خود یا فرزندتان انتخاب کنید می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.