لیست دانشگاه های کارشناسی بدون کنکور غیر انتفاعی زیست شناسی 98

در این مقاله با موضوع لیست دانشگاه های کارشناسی بدون کنکور غیرانتفاعی زیست شناسی 98 در خدمت داوطلبان و علاقه مندان زیست شناسی هستیم. امکان ثبت نام در رشته زیست شناسی بدون کنکور در دانشگاه های سراسری امکان پذیر است. در بین پذیرش بدون کنکور دانشگاه سراسری، بیشترین ظرفیت پذیرش در اختیار دانشگاه ها و مؤسسات غیر انتفاعی است. یکی از رشته هایی که پذیرش بدون کنکور دارد، رشته زیست شناسی است. به همین دلیل در این مقاله لیست دانشگاه های کارشناسی بدون کنکور غیر انتفاعی زیست شناسی 98 را بررسی می کنیم.
نام مؤسسه استان گرایش
دانشگاه غیر انتفاعی علم و هنر یزد سلولی مولکولی زیست فناوری
غیر انتفاعی امام جواد (ع) یزد زیست فناوری
اندیشه سازان علوم پایه مازندران نکا زیست فناوری سلولی مولکولی
پیام گلپایگان سلولی مولکولی
خرد بوشهر سلولی مولکولی
ربع رشیدی تبریز زیست شناسی جانوری زیست دریا سلولی مولکولی زیست فناوری
سراج تبریز زیست شناسی
سنا ساری زیست شناسی گیاهی زیست فناوری
علامه نائینی نائین زیست فناوری
مهرگان محلات زیست شناسی گیاهی
میزان تبریز زیست فناوری
نور دانش میمه زیست شناسی جانوری زیست شناسی گیاهی زیست شناسی سلولی مولکولی زیست فناوری

 

شرایط پذیرش بدون کنکور زیست شناسی غیر انتفاعی

برای پذیرش در رشته زیست شناسی دانشگاه ها و مؤسسات غیر انتفاعی باید در زمان ثبت نام که همزمان با انتخاب رشته کنکور سراسری است، اقدام به ثبت نام کنید. برای ثبت نام باید دفترچه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی در دانلود و مطالعه کنید. این دفترچه بر روی سایت سنجش قرار دارد. ثبت نام به صورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش انجام می شود. تمامی داوطلبینی که در کنکور سراسری شرکت کرده اند و داوطلبینی که شرکت نکرده اند، می توانند در این مرحله شرکت کنند. پس از تهیه کارت اعتباری و پرداخت وجه با ورود به صفحه کاربردی خود اطلاعات خواسته شده را وارد کنید. دقت کنید پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی است. پس معدل خود را به درستی وارد کنید. پس از ورود اطلاعات به انتخاب رشته بپردازید. شما امکان انتخاب 150 کد رشته محل را دارید. بنابراین انتخاب های خود را بر اساس اولویت ها رتبه بندی کنید.

تکمیل ظرفیت غیر انتفاعی رشته زیست شناسی

اگر در نیمسال اول موفق به پذیرش نشوید و یا محل پذیرفته شده خود را دوست نداشتید، می توانید بار دیگر در آبان ماه شانس خود را در تکمیل ظرفیت زیست شناسی غیر انتفاعی امتحان کنید. در این مقاله با موضوع لیست دانشگاه های کارشناسی بدون کنکور غیرانتفاعی زیست شناسی 98 همراه شما بودیم . شما میتوانید برای اطلاع از نحوه ثبت نام مقاله مراحل ثبت نام کارشناسی بدون کنکور دوره غیرانتفاعی 98 را نیز مطالعه نمایید. برای انتخاب رشته زیست شناسی و اطلاع از دانشگاه های پذیرنده زیست شناسی و اولویت بندی انتخاب ها، حتماً از افراد با تجربه و آگاه مشورت بگیرید. به شما مشاوران مجرب آیدانیتو پیشنهاد می کنیم. شما می توانید از هر جایی که هستید با آنها تماس بگییرید و از مشاوران آیدانیتو راهنمایی بخواهید.