رشته های بدون کنکور ریاضی

جداسازی رشته های بدون کنکور مراکز دانشگاهی سراسری از لیست رشته های با آزمون و با هدف تسهیل و ورود داوطلبان به دانشگاه ها، کاهش استرس کنکور و حذف کنکور سراسری و با تصویب در شانزدهمین جلسه شورای سنجش و پذیرش از بهمن سال گذشته یعنی سال 97 اجرایی گردید. با توجه به این مصوبه سازمان سنجش آموزش کشور لیست کلیه رشته های بدون کنکور را همراه با دانشگاه های پذیرنده آن ها در بهمن ماه در سایت خود منتشر کرد و در دسترس داوطلبان ورودی دانشگاه ها قرار دارد. در میان رشته های انواع گروه های آزمایشی ذکر شده در دفترچه رشته های بدون آزمون می توان از رشته های بدون کنکور ریاضی یاد کرد. از آن جایی که صددرصد شماری از شما خوانندگان مقاله حاضر در دسته داوطلبان گروه ریاضی فیزیک هستید در این نوشته قصد معرفی شماری از رشته های بدون کنکور ریاضی را برای شما عزیزان داریم. پس ما را همراهی کنید تا اطلاعات دقیقی را در رابطه با لیست رشته های بدون کنکور ریاضی به دست آورید.

از داوطلبان گروه ریاضی و به دنبال شناخت رشته های بدون کنکور این گروه هستید؟ برای آگاهی از لیست رشته ها با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید


همچنین می‌توانید مقاله رشته های بدون کنکور را مطالعه نمایید.

لیست رشته های بدون کنکور ریاضی

همان طور که در بالا ذکر کردیم دفترچه ثبت نام بدون کنکور مهر 98 که حاوی رشته های بدون کنکور ریاضی نیز می شود در ماه بهمن 97 در اختیار کلیه متقاضیان افراد داوطلب کنکور سراسری قرار داده شد. در این بخش از مطلب پیش رو به بیان برخی از رشته های بدون کنکور رشته ریاضی در دانشگاه های مختلف غیرانتفاعی، پیام نور و همین طور روزانه برای شما می پردازیم تا بتوانید با تنوع رشته های این گروه آزمایشی آشنا شوید. برای شرکت در کارشناسی ارشد بدون کنکور به هر اطلاعاتی که نیاز دارید با کلیک روی لینک آبی میتوانید دست یابید.

لیست رشته های بدون کنکور رشته ریاضی روزانه

کاردانی فنی عمران

ریاضیات و کاربردها

فیزیک

علوم مهندسی

آمار

مهندسی مکانیک بیوسیستم(کشاورزی)

مهندسی مکانیک

مهندسی کامپیوتر

کاردان فنی برق

مهندسی برق

کاردانی تولید و بهره برداری از گیاهان دارویی و معطر

 

 

لیست رشته های بدون کنکور ریاضی فیزیک پیام نور

مهندسی صنایع

ریاضیات و کاربردها

فیزیک

مهندسی پلیمر

مهندسی شهرسازی

مهندسی عمران

مهندسی معماری

علوم و مهندسی آب

کاردانی نقشه برداری

مهندسی مواد و متالوژی

 

 

 

لیست رشته های بدون کنکور ریاضی فیزیک غیرانتفاعی

مهندسی صنایع

معماری داخلی

مهندسی شیمی

مهندسی عمران

مهندسی کامپیوتر

مهندسی نقشه برداری

کاردانی فنی برق

مهندسی انرژی

کاردانی معماری سنتی

کاردانی ارتباطات و فناوری اطلاعات

مهندسی مواد و متالوژی

مهندسی خط و سازه های ریلی

مهندسی پزشکی

مهندسی مدیریت پروژه

مهندسی نفت

مشاوره ثبت نام رشته های بدون کنکور ریاضی

در رابطه با نحوه ثبت نام رشته های بدون کنکور ریاضی باید بگوییم که بر طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور این ثبت نام به شکل حضوری برای هر داوطلب انجام می پذیرد. همچنین می‌توانید مقاله دفترچه ثبت نام رشته های بدون کنکور ۹۸ را مطالعه کنید. در صورت نیاز به راهنمایی در ارتباط با لیست رشته های بدون آزمون گروه ریاضی فیزیک با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس حاصل فرمایید.
پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله  بزنید.
اگر سوالی در زمینه انتخاب رشته گروه ریاضی ذهن تان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.