رشته‌های کارشناسی ارشد بدون کنکور ۹۸

avatar image نویسنده : مارال فرخی
stopwatch image ۳۰ شهریور ۹۸ view image ۱۴۸۱۰ blogging image ۹۳
کارشناسی ارشد بدون کنکور

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره " لیست رشته های ارشد بدون کنکور و انتخاب بهترین رشته و دانشگاه" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


رشته‌های ارشد بدون کنکور 

چند سالی است که شرایط ادامه تحصیل در دوره‌ی کارشناسی ارشد کمی ساده‌تر شده است و متقاضیان تحصیل در سطح تحصیلات تکمیلی، می‌توانند با آسودگی خاطر در دوره‌های کارشناسی ارشد بدون کنکور شرکت کنند و در صورت برخوردار بودن از شرایط لازم بدون شرکت در آزمون کارشناسی ارشد، می‌توانند تحصیلات خود را ادامه دهند. متقاضیان ثبت‌نام در دوره این دوره مایلند درباره‌ی رشته‌های ارشد بدون کنکور هم اطلاعات کافی داشته باشند تا در صورت وجود رشته‌ی مورد نظرشان در دوره شرکت کنند. شاید برایتان جالب باشد که پرستاری بدون کنکور نیز یکی از رشته های است که بی دغدغه کنکور دادن میتوان وارد دانشگاه شد و در این رشته تحصیل کرد.

زمان ثبت نام رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور

زمان ثبت نام رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور در دانشگاه آزاد اسلامی به طور معمول در تیر ماه صورت می گیرد. اما این موضوع در رابطه با دانشگاه سراسری و ثبت نام در این دانشگاه متفاوت است. به این صورت که زمان ثبت نام در این دوره ها توسط خود دانشگاه های پذیرنده مشخص می شود و زمان تعیین شده به وسیله یک دانشگاه با دانشگاه دیگر فرق دارد. خواندن رشته پزشکی بدون کنکور واقعیت دارد...شما میتوانید بدون کنکور دادن و بی هیچ دردسری وارد دانشگاه شوید.

نحوه ثبت نام رشته های ارشد بدون کنکور

از جمله سوالاتی که به مراتب در ذهن داوطلبان ثبت نام در مقطع تحصیلی ارشد دانشگاه ها شکل می گیرد نحوه ثبت نام در این قبیل از رشته هاست که مسلماٌ مستلزم طی کردن فرآیند و مراحلی است. در صورتی که قصد شرکت در ارشد بدون آزمون دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی را دارید و از نحوه ثبت نام در رشته های بدون آزمون ارشد در دانشگاه های سراسری و یا آزاد مطلع نیستید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس حاصل فرمایید.

مدارک ثبت نام رشته های ارشد بدون کنکور

کلیه متقاضیان و داوطلبان ثبت نام رشته های کارشناسی ارشد چه در دانشگاه آزاد و چه در دانشگاه سراسری ملزم به کامل کردن فرم اینترنتی و همینطور ارسال شماری از مدارک هستند. لیست این مدارک لازم در رابطه با دانشگاه آزاد در سایت سازمان سنجش و پذیرش آزاد و در مورد دانشگاه سراسری در سایت هر یک از دانشگاه های سراسری پذیرنده قابل دسترسی هستند. همچنین میتوانید جهت کسب اطلاع از رشته های بدون کنکور با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس حاصل فرمایید.

نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد بدون کنکور

به مراتب پس از انتخاب رشته های تحصیلی ارشد بدون کنکور نوبت به اعلام نتایج آن می رسد. اما آیا اطلاعاتی دقیق در مورد نحوه و جزئیات اعلام نتایج انتخاب رشته در این دوره از دانشگاه آزاد و یا سراسری دارید؟ تماس با مشاوران تحصیلی آیدانیتو اطلاعاتی دقیق را در رابطه با اعلام نتایج ارشد بدون آزمون در دانشگاه های آزاد و سراسری در اختیارتان قرار می دهد. پس با آن ها تماس برقرار کنید.

شرایط تحصیل ارشد بدون کنکور روزانه

اگر قصد دارید بدون کنکور در دوره‌ی روزانه‌ی دانشگاه‌های سراسری و در دوره کارشناسی ارشد تحصیل کنید، بهتر است بدانید که یکی از شرایط تحصیل در رشته‌های ارشد بدون کنکور در دوره‌ی روزانه این است که جزو دانشجویان استعدادهای درخشان باشید. منظور از دانشجویان استعدادهای درخشان، دانشجویانی هستند که مدرک کارشناسی‌شان را حداکثر در هشت ترم می‌گیرند و پایان ترم شش کارشناسی، سه چهارم واحدهای دوره‌ی کارشناسی را گذرانده‌اند. معدل کل دانشجویان استعدادهای درخشان باید بالای شانزده باشد. البته حدنصاب معدل برای پذیرش در رشته‌های مختلف متفاوت است. هر سال دانشگاه‌ها‌ و موسسه‌های آموزشی جداگانه برای پذیرش دوره‌های روزانه بدون کنکور فراخوان می‌دهند و رشته‌هایی که در آنها دانشجو می‌پذیرند را اعلام می‌کنند. هر موسسه‌ی آموزشی برای پذیرش دانشجو شرایط خاص خود را دارد. رشته‌های بدون کنکور ارشد در دوره‌ی روزانه برای افراد مایل به ادامه تحصیل در این مقطع آموزش بسیار گسترده هستند و رشته‌های زیادی را در برمی‌گیرند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید مقاله‌ی پذیرش ارشد بدون کنکور استعدادهای درخشان را مطالعه کنید. تعدادی از دانشگاه‌هایی که در سال‌های گذشته در دوره‌ی روزانه کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشجو جذب کردند، عبارتند از: دانشگاه مازندران، دانشگاه صنعتی شاهرود، دانشگاه تفرش، دانشگاه زنجان، دانشگاه آیت‌الله حائری میبد، دانشگاه خواجه نصیرالدین توسی، دانشگاه گیلان، دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه شهرکرد، دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه صنعتی شیراز، دانشگاه بوعلی سینای همدان، دانشگاه اراک و دانشگاه گلستان.
جهت آگاهی از کلیه ی شرایط تحصیل در دوره ی کارشناسی ارشد بدون کنکور با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

رشته های ارشد فراگیر پیام نور 

دوره‌ی ارشد فراگیر پیام نور در پنج گروه انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی و هنر دانشجو جذب می‌کنند. برای قبولی در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور دوره فراگیر پیام نور، معدل نقش ندارد و معیار پذیرش ظرفیت موسسات آموزشی پذیرنده دانشجو است. در گروه فنی و مهندسی، در دو گرایش مهندسی برق، پنج گرایش مهندسی شیمی، سه گرایش مهندسی صنایع، شش گرایش مهندسی عمران، مهندسی فناوری اطلاعات، دو گرایش مهندسی کامپیوتر و سه گرایش مهندسی مکانیک و مهندسی مواد امکان تحصیل برای دانشجویان وجود دارد. در گروه علوم انسانی داوطلبان می‌توانند سه گرایش رشته آب و هوا شناسی، آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان فارسی، آموزش و بهسازی منابع انسانی، چهار گرایش الهیات و معارف اسلامی، برنامه‌ریزی درسی، برنامه ریزی رفاه اجتماعی، پنج گرایش رشته تاریخ، دو گرایش رشته جغرافیا، جامعه‌شناسی، جمعیت‌شناسی، حسابداری، حسابرسی، گرایش‌های حقوق، روان‌شناسی، سه گرایش رشته زبان و ادبیات فارسی، روزنامه‌نگاری، زبان‌شناسی، سه گرایش علوم اقتصادی، علوم سیاسی، فلسفه و کلام اسلامی، شش گرایش رشته کارآفرینی، پنج گرایش مدیریت بازرگانی، شش گرایش مدیریت دولتی، مدیریت فناوری مدیریت رسانه، مدیریت ورزشی، مشاوره، مطالعات فرهنگی و سه گرایش نهج البلاغه را انتخاب کنند. در گروه علوم پایه داوطلبان می‌توانند از میان رشته‌های آمار، آموزش ریاضی، دو گرایش ریاضی کاربردی، دو گرایش ریاضی محض،زمین شناسی، سه گرایش زیست شناسی جانوری، سه گرایش زیست شناسی سلولی و مولکولی، دو گرایش زیست شناسی گیاهی، زیست فناوری، ژئوفیزیک و زلزله شناسی، چهار گرایش شیمی، شش گرایش علوم زمین و شش گرایش فیزیک، رشته‌ی دلخواه‌شان را برگزینند. در گروه کشاورزی و منابع طبیعی، رشته‌های اقتصاد کشاورزی در دو گرایش، توسعه روستایی، علوم دامی در گرایش تغذیه دام،  مهندسی محیط زیست در گرایش ارزیابی و آمایش سرزمین و مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی در گرایش انرژی ارائه شده است. و در گروه هنر دو رشته طراحی شهری و پژوهش هنر در دوره ارشد بدون کنکور ارائه شده است. 
اگر حوصله و یا وقت مطالعه کتب کنکوری را ندارید، فراگیر پیام نور یک فرصت طلایی برای شما است. برای آگاهی از زمان، شرایط، ضوابط و نحوه شرکت در آزمون ارشد فراگیر پیام نور با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره " لیست رشته های ارشد بدون کنکور و انتخاب بهترین رشته و دانشگاه" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نماییدرشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور آزاد

از جمله شرایط انتخاب رشته‌های ارشد بدون کنکور این است که شرایط داوطلبان با شرایطی که برای استعدادهای درخشان تعریف شده است، مطابقت داشته باشد. به عبارت دیگر داوطلبان برای اینکه بتوانند در دانشگاه آزاد تحصیل کنند، معدل‌ کل‌شان در رشته‌های غیر علوم انسانی باید بالای 16 و در رشته‌های انسانی بالای 17 باشد؛ مدت تحصیل‌شان در دوره‌ی کارشناسی پیوسته نباید از هشت نیم‌سال و در کارشناسی ناپیوسته نباید از چهار نیم سال تحصیلی بیشتر باشد(البته بدون احتساب ترم تابستانی). چنانچه داوطلبان حائز شرایط باشند، می‌توانند در طیف متنوعی از رشته‌های کارشناسی ارشد در شاخه‌های فنی و مهندسی، علوم پایه، علوم پزشکی، دامپزشکی، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر و علوم انسانی تحصیل کنند. با توجه به تعدد رشته ها، برخی از رشته‌ها و گرایش‌هایی که در این شاخه‌ها ارائه شده است، را در ذیل نام برده ایم.

برای آگاهی از کلیه ی رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

تاریخ (تاریخ ایران اسلامی و ایران باستان)

حقوق( جزا و جرم شناسی و حقوق خصوصی)

 شیمی( آلی و دارویی)

طراحی شهری

رفتار حرکتی(آموزش تربیت بدنی، رشد حرکتی)

روانشناسی(بالینی و ورزشی)

ریاضی

زبان و ادبیات انگلیسی

برنامه ریزی درسی

برنامه ریزی شهری

بیوتکنولوژی کشاورزی

پژوهش علوم اجتماعی

علوم تربیتی

علوم جانوری

مهندسی برق( افزاره‌های میکرو و نانو الکترونیک،  الکترونیک قدرت و ماشین‌های الکتریکی، برنامه ریزی و مدیریت سیستم‌های انرژی الکتریکی،  سامانه‌های برقی حمل ونقل،  سیستم‌های قدرت، سیستم‌های الکترونیک دیجیتال، مدارهای مجتمع الکترونیک)

مهندسی صنایع

مهندسی مکاترونیک

مهندسی مکانیک  ساخت و تولید)

مهندسی عمران( مهندسی سازه)

مهندسی منابع آب

مهندسی کامپیوتر

میکروبیولوژی

فتونیک

فیزیک(ذرات بنیادی و نظریه میدان‌ها)

نانوفیزیک

آبخیزداری

آبیاری و زهکشی

اصلاح نباتات

آموزش زبان انگلیسی

بیوشیمی

پژوهش علوم اجتماعی

حسابداری

ریاضی کاربردی(آنالیز عددی)

زبان و ادبیات فارسی

زیست شناسی(علوم سلولی و مولکولی)

زیست فناوری میکروبی

شیمی( شیمی تجزیه، شیمی معدنی، شیمی و فناوری اسانس)

علوم و فناوری نانو( نانو شیمی)

علوم و مهندسی صنایع غذایی(زیست فناوری مواد غذایی)

علوم و مهندسی صنایع غذایی(صنایع غذایی، علوم مواد غذایی،  فناوری مواد غذای، زیست فناوری مواد غذایی)

فیزیولوژی ورزشی

علوم دامی( تغذیه دام، تغذیه طیور، فیزیولوژی دام)

مدیریت اجرایی

مدیریت بازرگانی (بازاریابی،  بازرگانی بین الملی، بازرگانی داخلی،  تجارت الکترونیک، مدیریت استراتژیک، کار آفرینی)

مدیریت ورزشی (مدیریت بازاریابی در ورزش)

کدام رشته مناسب من خواهد بود؟

رشته های بسیار متنوعی در نظام آموزشی دانشگاهی ایران تعریف می شوند که معمولا داوطلبان، فقط تعداد اندکی از آن ها می شناسند که البته به نظر می رسد که نسبت به همان تعداد کم نیز، شناخت جامعی ندارند چرا که اگر بدانند ظرفیت بسیاری از رشته های پر طرفدار تکمیل است و در آینده، بازار کاری محدودی برای آن ها وجود دارد، به هیچ وجه این رشته ها را برای ادامه تحصیل انتخاب نمی کنند. اما چه کنیم که در روند انتخاب رشته، اشتباه نکنیم؟ برای انتخاب رشته باید علاوه بر جمع آوری اطلاعات دقیق در زمینه رشته، از بازار کار آن نیز آگاه باشیم. از آنجایی که تجربه حرف اول را در انتخاب رشته می زند، پیشنهاد می کنیم برای انتخاب رشته اصولی با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.
برای انتخاب بهترین رشته، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

کدام رشته بازار کاری بهتری دارد؟

توجه به بازار کار بسیار حائز اهمیت است. رشته هایی وجود دارند که از چشم داوطلبان پنهان می مانند در حالی که بازار کار خوبی دارند و بسیاری از رشته های پرطرفدار هم وجود دارند که حتی فکرش را نمی کنید که در آینده هیچ بازار کاری برای آنها وجود نخواهد داشت. از آنجایی که انتخاب رشته نقش مهمی در آینده و سرنوشت شما خواهد داشت، پیشنهاد می کنیم.
شاید رشته ای که انتخاب می کنید، شما را کیلومترها از اهدافتان دور کند! برای انتخاب رشته اصولی با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

کدام دانشگاه ها رشته مورد علاقه ام را ارائه می دهند؟

اگر رشته ی خود را انتخاب کرده اید و می دانید که می خواهید در آینده چه مسیری را طی کنید، تقریبا نیمی از مسیر را طی کرده اید، اما هنوز نیم بیشتر راه باقی مانده است. انتخاب دانشگاه، اگر از انتخاب رشته پر اهمیت تر نباشد، مطمئنا کم اهمیت تر نیست. در انتخاب دانشگاه توجه به عواملی مانند مسافت، سطح علمی دانشگاه، نوع امکانات رفاهی و شهریه بسیار حائز اهمیت است، از این رو پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از رده بندی دانشگاه ها و انتخاب بهترین دانشگاهی که می توانید در آن ادامه تحصیل دهید، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

برای کسب آگاهی از رشته های ارشد بدون کنکور و دانشگاه هایی که رشته ی مورد علاقه تان را ارائه می دهند، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره " لیست رشته های ارشد بدون کنکور و انتخاب بهترین رشته و دانشگاه" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


3.8 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


۹۳ دیدگاه
 • user_default_pic سعید امین ذبیحی
  توسط سعید امین ذبیحی در تاریخ ۲۴ دی ۹۷ reply-button
  سلام من کارشناسی مدیریت دولتی دارم با معدل 15/17 میخواهم دوباره درس بخونم و بدون کنکور و تقریبا با هزینه های مناسب ... در رشته مدیریت تحصیل کنم . خواهشاً راهنمایی کنید میخواهم بدون کمترین مشکل برم سرکلاس و درس بخونم خیلی دوست دارم ... البته طوری باشه که برم سریع ثبت نام کنم و شروع به تحصیل کنم ... البته میدونم درس خوندن در این زمان هزینه بر می باشه اما لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون از شما .... من در حال حاضر کارمند در سازمان زندانها بنیاد تعاون زندانیان مشغول به فعالیت هستم ...
  user_default_pic مهدی یاری
  توسط مهدی یاری در تاریخ ۲۶ دی ۹۷
  سلام دوست عزیز در مقطع کارشناسی ارشد، روش های متفاوتی برای تحصیل بدون کنکور وجود دارد. از جمله این روش ها، تحصیل بدون کنکور ارشد استعداد درخشان است که در آن معدل بسیار حائز اهمیت است. از سایر گزینه ها می توان به تحصیل در پردیس خودگردان ارس و کیش نام بردکه هزینه آن ها معمولا کمی بیشتر از ارشد فراگیر پیام نور است. در پذیرش ارشد فراگیر پیام نور، پس از ثبت نام و قبولی در آزمون فراگیر، می توانید ترم تحصیلی خود را از ترم دو شروع کنید.

 • user_default_pic کامیار
  توسط کامیار در تاریخ ۰۱ اسفند ۹۷ reply-button
  سلام تحصیل در دوره پردیس خودگردان بدون کنکور ارشد 97 چه شرایطی دارد؟ بنده لیسانس حقوق از دانشگاه فردوسی با معدل 18.36 هستم ولی برای ارشد 98 امادگی لازم رو ندارم . لطفا راهنمایی کنید .
  user_default_pic مهدی یاری
  توسط مهدی یاری در تاریخ ۰۶ اسفند ۹۷
  سلام دوست عزیز، برای تحصیل در رشته های بدون کنکور پردیس بایستی حداقل معدل 13 را کسب کرده باشید. پیشنهاد می کنیم ملاک های پذیرش از طریق استعدادهای درخشان را نیز مورد بررسی قرار دهید.

 • user_default_pic محمد حسین
  توسط محمد حسین در تاریخ ۰۱ اسفند ۹۷ reply-button
  سلام من رشته ی قرآن و حدیث درس خوندم و مقطع کارشناسی معدلمم ۱۸ شده باتوجه به رشته های ارشد بدون کنکور ۹۷ هرچی تماس میگیرم با آیدانیتو متاسفانه خطوط خیلی شلوغ هست آیا راه های ارتباطی دیگری دارین؟ ممنون میشم زودتر جوابمو بدین

 • user_default_pic احمد
  توسط احمد در تاریخ ۰۱ اسفند ۹۷ reply-button
  سلام. ارشد بدون کنکور پردیس تهران تو کیش هم میگیره واسه فنی مهندسیا؟

 • user_default_pic مینا
  توسط مینا در تاریخ ۰۱ اسفند ۹۷ reply-button
  سلام ارشد بدون كنكور رشته کامپیوتر فقط غیر انتفاعی میگیره؟؟؟

 • user_default_pic ایهان
  توسط ایهان در تاریخ ۰۱ اسفند ۹۷ reply-button
  سلام من جزو استعداد های برتر سازمان سنجش در سال 94 در رشته روانشناسی دانشگاه شهید بهشتی هستم ، ایا میتونم در ارشد بدون کنکور 97 شرکت کنم ؟

 • user_default_pic Bahare ahmadi
  توسط Bahare ahmadi در تاریخ ۰۱ اسفند ۹۷ reply-button
  سلام و وقت بخير من براي ارشد بدون كنكور دنبال يه دانشگاه معتبر هستم، دوره هاي پيام نور از نظر اعتباري كه مشكلي ندارن؟

 • user_default_pic محمدی
  توسط محمدی در تاریخ ۲۷ اردیبهشت ۹۸ reply-button
  سلام من کارشناسی مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد تهران گرفتم معدلم ۱۸ و ۷ ترمه تمام کردم چطور میشه با هزینه کم و‌مناسب کارشناسی ارشد در رشته های مدیریت و MBA در دانشگاه‌های روزانه تهران قبول شد؟!اصلا امکانش هست؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ۹۸
  سلام دوست عزیز؛ شما نمی توانید از طریق استعداد های درخشان اقدام کنید (چون فقط در رشته و گرایش خودتان میتوانید) و اینکه شانس شما در دانشگاه آزاد بیشتر است تا دانشگاه تهران. اگر دانشگاه تهران میخواهید باید در آزمون شرکت کنید.

 • user_default_pic فافا
  توسط فافا در تاریخ ۰۵ خرداد ۹۸ reply-button
  سلام وقت بخیر من کارشناسی برق الکترونیک با معدل 15.75 دارم می خواستم یه رشته مدیریتی بدون کنکور بخونم ممنون میشم اگر راهنماییم کنید
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۱ خرداد ۹۸
  سلام دوست عزیز، مشخص نفرمودین که منظورتون در مقطع ارشد است یا کارشناسی؟

 • user_default_pic لیلا بزرگهمر
  توسط لیلا بزرگهمر در تاریخ ۰۴ شهریور ۹۸ reply-button
  با سلام خدمت شما و تشکر از سایت خوبتون من در رشته معماری مدرک کارشناسی ارشدم رو دریافت کردم. در حال حاضر مایل به ادامه تحصیل در رشته حقوق هستم. سوالم اینه که آیا بدون شرکت تو کنکور در دانشگاه علمی کاربردی و یا سراسری می تونم تو این رشته تحصیل کنم و مدرکم رو بگیرم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۴ شهریور ۹۸
  سلام خدمت شما دوست عزیز باید عرض کنم که امکان تحصیل شما در دانشگاه های علمی کاربردی، غیرانتفاعی، آزاد و پیام نور به صورت بدون آزمون در رشته حقوق برای شما وجود دارد و در صورت قبولی در هر یک از این دانشگاه ها می توانید اقدام به تحصیل در رشته مورد علاقه خود یعنی حقوق نمایید. موفق و موید باشید.

 • user_default_pic ملیحه
  توسط ملیحه در تاریخ ۰۵ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام و وقت بخیر عذر می خوام می خواستم بدونم امکان تحصیل بدون کنکور ارشد تو دانشگاه پیام نور هم هست؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۵ شهریور ۹۸
  سلام خدمت شما دو.ست عزیز. باید خدمت شما عرض کنیم که بله. شما می توانید به دو صورت در ارشد بدون کنکور پیام نور ادامه تحصیل بدهید. روش اول در صورتی که جزء استعدادهای درخشان باشید و در روش دوم با شرکت در طرح ارشد فراگیر این دانشگاه این امر برای شما میسر می شود.

 • user_default_pic الهه داوودی
  توسط الهه داوودی در تاریخ ۰۶ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام وقت شما بخیر یه سوال داشتم. راستش من کارشناسی معماری دارم و شرایط پذیرش تو ارشد بدون کنکور استعدادهای درخشان رو دارم. آیا می تونم تو ارشد بدون کنکور زیر گروه های هنر و ساخت و معماری ثبت نام کنم؟ یا فقط امکان تحصیل ارشد بدون کنکور معماری رو دارم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۶ شهریور ۹۸
  سلام دوست عزیز باید عرض کنیم که شما تنها امکان ثبت نام و تحصیل تو رشته ای متجانس وهم نام با رشته مقطع کارشناسیتون رو دارین. مؤفق و مؤید باشید.

 • user_default_pic مسعود نظری
  توسط مسعود نظری در تاریخ ۱۰ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام خدمت شما و ممنون از سایت خوبتون خواستم بدونم اگر کسی ارشد استعداد درخشان پذیرفته بشه و تو انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد هم قبول شده باشه کدوم یکی از این دو تا الویت بیشتری نسبت به دیگری دارن؟ آیا خود ما به عنوان یه داوطلب می تونیم انتخاب کننده باشیم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۰ شهریور ۹۸
  سلام دوست عزیز باید خدمت شما عرض کنم که بله شما نهایتاٌ خودتون تو انتخاب یکی از رشته محل های قبولی تون تصمیم گیرنده هستین. مؤفق و مؤید باشین.

 • user_default_pic رضا شفیعی
  توسط رضا شفیعی در تاریخ ۱۱ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام خدمت شما و تشکر از سایت خوبتون عذر می خوام من مدرک کارشناسی تاریخ را دانشگاه روزانه دارم و معدل کارشناسیم هم کمتر از 15 هستش. آیا امکان پذیرش در ارشد بدون آزمون تو رشته مترجمی یا آموزش زبان انگلیسی رو تو دانشگاه آزاد دارم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۱ شهریور ۹۸
  سلام دوست عزیز خیر. شما برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد تنها می توانید در فراگیر پیام نور و یا آزمون ارشد شرکت کنین.

 • user_default_pic مریم رحیمی
  توسط مریم رحیمی در تاریخ ۱۲ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام و تشکر از سایت خوبتون عذر می خوام من تو رشته مهندسی صنایع مدرک کارشناسی دارم. آیا امکان خوندن ارشد مدیریت آموزشی رو به صورت بدون کنکور دارم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۲ شهریور ۹۸
  سلام. خیر دوست عزیز

 • user_default_pic زهرا
  توسط زهرا در تاریخ ۱۲ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام من سطح ۲حوزه دارم در کدوم یکی از دانشگاههای بدون کنکور کارشناسی ارشدمیتونم ثبت نام کنم رشته معارف میخوام بخونم
  user_default_pic علیزاده مشاور آیدانیتو
  توسط علیزاده مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۵ شهریور ۹۸
  سلام. دانشگاه های ارشد فراگیر پیام نور میتونید اقدام کنید

 • user_default_pic مرجان
  توسط مرجان در تاریخ ۱۳ شهریور ۹۸ reply-button
  من دانشجوی ممتاز رشته مامایی تو دانشگاه آزاد در سال 1386 بودم. آیا امکان ثبت نام و پذیرش توی ارشد بدون آزمون رو دارم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۳ شهریور ۹۸
  سلام دوست عزیز. خیر متاسفانه امکانش نیست.

 • user_default_pic شهرزاد اورنگ
  توسط شهرزاد اورنگ در تاریخ ۱۶ شهریور ۹۸ reply-button
  كارشناسب معماري دارم ايا امكان اين هست كارشناسي ارشد در رشته صنائع غذائي بدون كنكور ثبت نام كنم
  user_default_pic علیزاده مشاور آیدانیتو
  توسط علیزاده مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۶ شهریور ۹۸
  سلام . در یک صورت امکان پذیره که شما بخواهید برای ارشد بدون کنکور فراگیر پیام نور ثبتنام کنید و رشته مورد نظر خودتون رو بخونید

 • user_default_pic مریم قربانی
  توسط مریم قربانی در تاریخ ۱۶ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام خسته نباشین ایا الان میتونم برای ارشد بدون کنکور اقدام کنم. لیسانس راهنمایی و مشاوره از پیام نور با معدل ۱۷ هستم.
  user_default_pic علیزاده مشاور آیدانیتو
  توسط علیزاده مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۶ شهریور ۹۸
  سلام . بله امکان پذیره . شما میتونید برای ارشد بدون کنکور فراگیر پیام نور میتونید اقدام کنید .. دفترچه این مراکز دانشگاهی هم اکنون در سایت sanjesh.org قابل مشاهده هستش . هر رشته ای که علاقه داشته باشید میتونید ثبتنام کنید

 • user_default_pic ماندانا
  توسط ماندانا در تاریخ ۱۶ شهریور ۹۸ reply-button
  بنده سال 93 از دانشگاه فرهنگیان در رشته هنرهای تجسمی و با معدل 17/25 فارغ التحصیل شدم. الان دارم توی هنرستان تدریس می کنم. می خواستم بدونم چجوری می تونم تو ارشد بدون آزمون تحصیلاتم رو ادامه بدم؟ در این زمینه ازتون راهنمایی می خوام. یه نکته اینکه من قصد تغییر رشتم رو تو مقطع ارشد از هنرهای تجسمی به یکی از رشته های صنایع دستی و پژوهش هنر رو دارم.
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۶ شهریور ۹۸
  سلام دوست عزیزم وقتتون بخیر. باید عرض کنم که شما تنها در صورت داشتن شرایطی خاص امکان تحصیل تو ارشد بدون کنکور رو دارین و در غیر اینصورت به هیچ وجه این فرصت در اختیارتون گذاشته نمیشه.

 • user_default_pic مریم
  توسط مریم در تاریخ ۱۶ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام عزیزم ببخشید بنده امروز جواب نتیجه ازمون ازادم مردود شد کدوم دانشگاه ازاد ارشد بدون کنکور میپذیره برای رشته حقوق جزا یا خصوصی معدلم ۱۶.۹ هس
  user_default_pic علیزاده مشاور آیدانیتو
  توسط علیزاده مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۵ شهریور ۹۸
  سلام . ارشد ازاد بدون کنکور فقط از روش استعداد درخشان پذیرش میکنه و شرایط خاص خودشو داره . اولویت بعدی دانشگاه ارشد فراگیر پیام نور هستش که دفترچه این نوع دانشگاه در سایت سنجش قابل مشاهده هستش

 • user_default_pic مهیا
  توسط مهیا در تاریخ ۱۷ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام بنده با توجه به داشتن شرایط ارشد استعدادهای درخشان تو ارشد بدون کنکور ثبت نامم رو انجام دادم. حالا می خواستم بدونم چقدر احتمال داره قبول بشم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۷ شهریور ۹۸
  سلام دوست عزیز. بله شما امکان قبولی رو توی ارشد بدون کنکور دارین.

 • user_default_pic نازنین
  توسط نازنین در تاریخ ۲۳ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام و عرض ادب ببخشید شرایط ثبت نام تو رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور به چه صورت هستش؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۳ شهریور ۹۸
  سلام دوست گرامی باید عرض کنم که زمان ثبت نام رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور دیگه تموم شده.

 • user_default_pic بهار
  توسط بهار در تاریخ ۲۴ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام و تشکر از سایت خوبتون عذر می خوام من قصد شرکت و ثبت نام تو یکی از رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور فراگیر پیام نور برای ورودی 99-98 دارم. می خوام بدونم زمان ثبت نام کی هستش؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۴ شهریور ۹۸
  سلان دوست عزیز باید عرض کنیم که زمان ثبت نام کارشناشی ارشد فراگیر پیام نور احتمالاٌ اوخر آبان ماه 98 است.

 • user_default_pic فرهادفروزان کیا
  توسط فرهادفروزان کیا در تاریخ ۲۵ شهریور ۹۸ reply-button
  ضمن سلام وسپاس، بنده دانشجوی دکتری درحال دفاع در رشته ادبیات حماسی روزانه دانشگاه حکیم سبزواری هستم ولیسانس وفوق ادبیات روزانه دارم.چندین باربه سرکارمشاورشماخانم منقی تماس گرفتم موفق نشدم.مصمم به خوندن رشته ارشدروان شناسی بالینی هستم.منتهی چون شاغلم ساده ترین راه ورودرومیخوام. راهنمایی بفرماییدچطور بامشاورشماصحبت کنم؟ تلفن تماس:09153718956 تلگرام:09023718956
  user_default_pic علیزاده مشاور آیدانیتو
  توسط علیزاده مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۵ شهریور ۹۸
  سلام. دوست عزیز باید چند شرایط خاص شما بررسی بشه . میتونید با شماره 9099071975 تماس بگیرید و با مشاورین ما صحبت کنید

 • user_default_pic پیام محمدلو
  توسط پیام محمدلو در تاریخ ۲۵ شهریور ۹۸ reply-button
  با عرض سلام. عذر می خوام اگه بخوام ارشد فراگیر روانشناسی بالینی بخونم. فقط توی تهران امکانش هست؟ شهریه هر ترم تحصیلیش چقدر در میاد؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۵ شهریور ۹۸
  سلام دوست عزیز بر طبق اطلاعات مندرج در دفترچه راهنمای ارشد فراگیر رشته روان شناسی بالینی تنها در مراکز تهران جنوب و با ظرفیتی برابر با 20 نفر عرضه شده است. در ضمن شهریه هر یک از ترم های تحصیلی ارشد روانشناسی تحصیلی ارشد روانشناسی چیزی در حدود 2 میلیون و پانصد تا 3 میلیون تومان هستش.

 • user_default_pic مه لقا
  توسط مه لقا در تاریخ ۲۶ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام. می بخشین در صورت قبولی در سهمیه استعداد درخشان اما ثبت نام نکردن در دانشگاه آیا سال آینده هم می توان از این سهمیه استفاده کرد یا تنها یک بار امکان استفاده از این شرایط رو داریم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۶ شهریور ۹۸
  سلام دوست عزیز باید عرض کنم که شما تنها یک بار امکان استفاده از این سهمیه را دارید.

 • user_default_pic روح افزا
  توسط روح افزا در تاریخ ۲۶ شهریور ۹۸ reply-button
  باسلام متاسفانه با رتبه ۱۱۸ در سراسری و ۶۵ ازاد موفق به قبولی در رشته ی ارشد طراحی لباس نشده ام .میخواستم بدونم ایا میتونم امسال بدون کنکور شرکت کنم وبه چه صورت میشه شرکت کرد.چون واقعا میخوام امثال وارد دانشگاه بشم بخاطر شرایط کرای البته بگم معدل من در کارشناسی ناپیوسته ۱۹/۱۱ بوده وشاگرد نمونه دانشگاه شده ام
  user_default_pic علیزاده مشاور آیدانیتو
  توسط علیزاده مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۷ شهریور ۹۸
  سلام .از دو طریق ارشد بدون کنکور استعداد درخشان و یا ارشد فراگیر پیام نور اقدام کنید

 • user_default_pic امید
  توسط امید در تاریخ ۲۷ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام و تشکر از سایت خوبتون. می خواستم بدونم هنوزم برای ثبت نام توی ارشد استعداد درخشان زمان داریم یا خیر؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۷ شهریور ۹۸
  سلام خیر دوست عزیز زمان ثبت نام به اتمام رسیده.

 • user_default_pic نیلوفر
  توسط نیلوفر در تاریخ ۳۰ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام. تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد اومده؟ از سایت سنجش اطلاع رسانی میشه؟
  user_default_pic علیزاده مشاور آیدانیتو
  توسط علیزاده مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۱ آبان ۹۸
  سلام. بله

 • user_default_pic ستاره احمدی فر
  توسط ستاره احمدی فر در تاریخ ۳۰ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر. می خواستم بدونم تو دوره بدون کنکور ارشد و در رشته های گروه علوم پزشکی ثبت نام کنم ولی نمی دونم هنوز زمان باقی هستش یا نه؟تروخدا بگین وقت دارم یا زمان تموم شده؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۳۰ شهریور ۹۸
  سلام دوست عزیز باید خدمتتون عرض کنم که ثبت نام توی رشته های گروه علوم پزشکی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد تا فردا یعنی 31 شهریور ماه تمدید شده.

 • user_default_pic یگانه
  توسط یگانه در تاریخ ۳۱ شهریور ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر. می خواستم بدونم آیا نتایج کارشناسی ارشد استعداد درخشان آزاد 98 منتشر شده یا نه؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۳۱ شهریور ۹۸
  سلام دوست عزیز. بله نتایج اعلام شده

 • user_default_pic پیام صفدری
  توسط پیام صفدری در تاریخ ۰۱ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر می خواستم بدونم تاریخ ثبت نام در رشته های ارشد پیام نور به صورت بدون آزمون کی هستش؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۱ مهر ۹۸
  سلام دوست عزیز شما دوست عزیز جهت ادامه تحصیل در مقطع ارشد دانشگاه پیام نور به صورت بدون آزمون تنها باید در طرح فراگیر ارشد پیام نور شرکت کنین و زمان ثبت نام اون اواخر آبان ماه 98 هستش.

 • user_default_pic امیرحسین
  توسط امیرحسین در تاریخ ۰۷ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقت شما بخیر من مدرک کارشناسی ناپیوسته تو رشته معماری داخلی دارم. معدل اون ترمم شده 18.61 راستش نتونستم واسه ارشد بدون کنکور ثبت نام کنم. میشه راهنماییم کنین که تو دانشگاه آزاد ثبت نامم رو انجام بدم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۷ مهر ۹۸
  سلام دوست عزیز باید عرض کنم که ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد تموم شده . در نتیجه، 2 راه بیشتر پیش روی شما نیست. یا باید تو ارشد فراگیر پیام نور شرکت کنین یا تو کنکور ارشد 99.

 • user_default_pic مهسا بحرینی
  توسط مهسا بحرینی در تاریخ ۰۸ مهر ۹۸ reply-button
  سلام. عذر می خوام من مدرک کارشناسی تو رشته عمران دارم و معدلمم بالاست. حالا می خوام بدونم که در حال حاضر امکان ثبت نام و انتخاب رشته تو دانشگاه آزاد برای مقطع ارشد رو دارم یا نه؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۸ مهر ۹۸
  سلام دوست عزیز متأسفانه در حال حاضر ثبت نام در ارشد بدون کنکور آزاد صورت نمی گیره. بهتره شما دوست عزیز به فکر شرکت تو کنکور ارشد 99 باشین و یا ارشد فراگیر پیام نور رو امتحان کنین.

 • user_default_pic محمدی
  توسط محمدی در تاریخ ۱۰ مهر ۹۸ reply-button
  سلام می بخشین معدل من تو دوره کارشناسی 18/17 صدم بوده اما من اطلاعی نداشتم که معدل بالا توی قبولی ارشد تأثیر نداره و متأسفانه بخش مربوطه رو در زمان ثبت نام فعالش نکردم. بعد از مشخص شدن نتایج قبولی بنده در کنکور ارشد و رشته محل مورد نظر نامه ای از طرف دانشگاه برای بررسی این موضوع بهم دادن و باید برمش تهران. به نظر شما این قضیه حل میشه و امیدی هست؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۰ مهر ۹۸
  سلام. می تونین این جریان رو بررسی کنین.

 • user_default_pic پریسا
  توسط پریسا در تاریخ ۱۳ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر می بخشین من سال 94 وارد دانشگاه شدم و در بهمن 1397 هم درسم تموم شد. راستش من از شرایط استعداد درخشان برخوردار هستم ولی امسال تو دوره بدون آزمون شرکن نکردم و ثبت نامم فقط در دوره ارشد با آزمون بود . با این تفاسیر امکان انتخاب رشته تو دوره بدون آرمون دارم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۳ مهر ۹۸
  سلام دوست عزیز مطابق شرایط و قوانین وضع شده در دانشگاه آزاد این امکان برای شما وجود نداره

 • user_default_pic مژگان
  توسط مژگان در تاریخ ۱۴ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر می بخشین من مدرک کارشناسی در رشته مترجمی زبان رو دارم و در سال 93 این دوره رو تموم کردم. در سال 97 مؤفق به قبولی در رشته ارشد مدیریت دولتی در دانشگاه یزد شدم. به این امید که بتونم در تهران مهمانی بگیرم در دانشگاه یزد ثبت نام کردم. ولی متأسفانه مهمانیم پذیرفته نشد. در حال حاضر، قصد انصراف دارم. آیا امکانش هست که من بتونم به شکل بدون کنکور مدیریت بازرگانی بخونم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۴ مهر ۹۸
  سلام دوست عزیز. خیر. شما امکان تحصیل بدون کنکور در رشته های کارشناسی ارشد به این شکل رو ندارین.

 • user_default_pic محمدحسین
  توسط محمدحسین در تاریخ ۱۵ مهر ۹۸ reply-button
  سلام می بخشین چطور میشه از زمان ثبت نام ارشد بدون کنکور (استعداد درخشان) مطلع شد؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۵ مهر ۹۸
  سلام دوست عزیز زمان ثبت نام رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور یا همان استعداد درخشان برای هر دانشگاه متفاوته و طی فراخوانی به داوطلبان و متقاضیان ابلاغ میشه.

 • user_default_pic بهرام
  توسط بهرام در تاریخ ۱۶ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر می بخشین من با معدل 19/31 می تونم تو دوره ارشد بدون کنکور شرکت کنم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۶ مهر ۹۸
  سلام دوست عزیز. خیر این امکان برای شما وجود نداره. شما تنها با شرط معدل نمی تونین وارد ارشد بدون آزمون بشین و باید از شرایط خاصی برخوردار باشین.

 • user_default_pic فرنوش
  توسط فرنوش در تاریخ ۱۷ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقت شما بخیر من کارشناسی زبان و ادبیات فرانسه دارم. می خواستم بدونم که آیا می تونم برای مقطع کارشناسی ارشد جامعه شناسی بخونم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۷ مهر ۹۸
  سلام دوست عزیز بله شما امکان تغییر رشته در دوره ارشد را دارید. البته باید چند واحد درس پیش نیاز رو هم بگذرونین.

 • user_default_pic فرهاد جعفری
  توسط فرهاد جعفری در تاریخ ۲۰ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقت شما بخیر می خواستم بدونم آیا فردی با معدل 19 که فارغ التحصیل حوزه های علمیه هستش امکان شرکت در ارشد بدن کنکور آزاد رو داره؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۰ مهر ۹۸
  سلام دوست عزیز خیر دوست عزیز. هر فرد جهت ادامه تحصیل در دوره ارشد بدون کنکور دانشگاه ها لزوماٌ باید در ردیف دانشجویان دارای استعداد درخشان باشه.

 • user_default_pic فرزاد
  توسط فرزاد در تاریخ ۲۱ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر می بخشین می خواستم بدونم که با داشتن کارشناسی پرستاری میشه به صورت بدون کنکور وارد رشته علوم سیاسی شد؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۱ مهر ۹۸
  سلام دوست عزیز خیر این امکان وجود نداره

 • user_default_pic ساحره
  توسط ساحره در تاریخ ۲۲ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر می بخشین من یه سؤال مهم داشتم. می خواستم بدونم آیا مدرک ارشد فراگیر پیام نور اعتبار داره؟ یا اینکه نه؟؟؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۲ مهر ۹۸
  سلام. وقتتون بخیر. بله مدرکش معتبره.

 • user_default_pic آویسا
  توسط آویسا در تاریخ ۲۳ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر می بخشین یه سؤال داشتم می خواستم بدونم بعد از قبولی در ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد (استعداد درخشان) زمان ثبت نام حضوری به چه شکل اعلام میشه؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۳ مهر ۹۸
  سلام وقت شما هم بخیر دوست عزیز باید عرض کنم که زمان ثبت نام از طریق سایت خود دانشگاه محل قبولی به اطلاع داوطلبان و متقاضیان میرسد.

 • user_default_pic شهرزاد
  توسط شهرزاد در تاریخ ۲۸ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر خواستم بدونم که جذب و پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه آزاد در بهمن ماه هم انجام میشه؟ آخه من شنیدم که در نیمه دوم سال هم پذیرش انجام میشه.
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۸ مهر ۹۸
  سلام دوست عزیز باید عرض کنیم که فقط دانشجویان دارای استعداد درخشان می تونن به صورت بدون کنکور وارد دانشگاه بشن و از طرف دیگه زمان پذیرش و ثبت نام برای ارشد بدون کنکور آزاد هم به پایان رسیده.

 • user_default_pic ارشیا
  توسط ارشیا در تاریخ ۲۹ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر می بخشین من معدل دوران کارشناسیم در رشته تربیت بدنی بالا شده و 19/50 هستش. می خواستم بدونم با این شرایط می تونم تو دوره بدون کنکور ارشد آزاد شرکت کنم؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۹ مهر ۹۸
  سلام خیر دوست عزیز. بدون کنکور ارشد آزاد تنها مختص افراد دارای استعداد درخشان هستش که برای اون هم افراد باید از شرایط خاصی برخوردار باشن.

 • user_default_pic شایان فرخی
  توسط شایان فرخی در تاریخ ۳۰ مهر ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر می بخشین می خواستم بدونم ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور شروع شده؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۳۰ مهر ۹۸
  سلام دوست عزیز بله ثبت نام آغاز شده و تا 8 آبان ماه هم ادامه داره.

 • user_default_pic فاطمه
  توسط فاطمه در تاریخ ۰۱ آبان ۹۸ reply-button
  سلام وقتتون بخیر ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور کی هستش؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۱ آبان ۹۸
  سلام دوست عزیز ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور در حال حاضر آغاز شده و تا هشتم آبان ماه نیز ادامه دارد.