رسیدن به آرزوها را امکان پذیر کنیم

نویسنده : دهقان پور
۰۴ فروردین ۹۸ ۱۰۳ ۰
فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره "روش های رسیدن به آرزوها" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


رسیدن به آرزوها

همه آدم ها آرزوهایی دارند. حتی اگر کسی به این نتیجه رسیده باشد که نمی تواند به آرزوهایش دست پیدا کند و رؤیاهایش را محقق کند، در ذهنش بی آرزو نیست. یک انسان افسرده هم که دیگر امید و آرزویی برایش باقی نمانده، بعد از درمان رؤیاهایی دارد و ممکن است از هیچ تلاشی برای برآورده کردن آن ها دریغ نکند.

رؤیا و آرزو یک چیز است و برآورده شدن آرزو چیزی دیگر. دغدغه بسیاری از ما این است که چطور می توانیم به آنچه به راحتی در ذهن تجسم می کنیم، در دنیای واقعیت دست پیدا کنیم. در این مقاله تلاش کرده ایم تا به ضروریات رسیدن به آرزوها بپردازیم:

انگیزه

ما برای این که بتوانیم از جا بلند شویم و در مسیر رسیدن به آرزوها قدم برداریم، نیازمند انگیزه هستیم. انگیزه زمانی ایجاد می شود که با همه وجود و نه از سر زور و اجبار، چیزی را بخواهیم.

 انگیزه کافی احتمال موفقیت را بالا می برد. آدم های با انگیزه دلیل مهمی برای فعالیت شان دارند و سرشار از انرژی اند.

برنامه ریزی و عمل

وقتی چیزی را با همه وجود می خواهیم و انگیزه کافی هم داریم، مرحله بعدی برای رسیدن به آرزوها ، برنامه ریزی و عمل است. این مرحله می تواند شامل فعالیت های زیر باشد:

برنامه را جایی بنویسید

نوشتن مراحل کار تمرکز ما را افزایش و به اعمال ما نظم می دهد. در یک دفتر یا برروی کاغذی که روی دیوار و جلوی چشمتان باشد، بنویسید که برای رسیدن به آرزوها باید چه کارهایی انجام دهید و چقدر تلاش کنید.

متعهد باشید

شما باید به خودتان قول بدهید که با همه توان برای رسیدن به هدف تلاش کنید. قول و تعهد را با صدای بلند اعلام کنید. شنیدن آن از دهان خودتان به شما انرژی می دهد.

به نتیجه فکر کنید

تصور کنید که وقتی آرزوهایتان برآورده شوند، زندگی تان چقدر تغییر خواهد کرد و نتایج رسیدن به اهداف چه خواهد بود. حتی بهتر است این تصور را روی کاغذ بیاورید و در موردش فکر کنید. این کار می تواند منجر به افزایش امید و انگیزه شود.

درس گرفتن از اشتباهات

یکی از مسائل شایعی که باعث می شود آدم ها در مسیر رسیدن به خواسته ها موفق نشوند، این است که برای رسیدن به اهداف از همان روش های قدیمی و شکست خورده استفاده می کنند. اگر یک بار راهی را رفته اید و به مقصد نرسیده اید از خودتان بپرسید: «چه چیزی را باید در روشم تغییر بدهم؟» و بعد یک برنامه ریزی جدید کنید. شاید راه حل قبلی شما به طور کلی روش مناسبی برای رسیدن به آرزوها نبوده.

مثبت اندیشی

یکی از تأثیر گذارترین روش های رسیدن به آرزوها، داشتن یک دیدگاه مثبت است. مثبت اندیشی موجب می شود که بی انرژی و ناامید نشوید و با یک وضعیت روانی سالم قدم بردارید. آدم های مثبت اندیش مطمئن هستند که اتفاقات خوبی در انتظارشان است و احتمال موفقیت شان به دلیل همین جهان بینی بالا می رود.

در ادامه مطالعه مقاله کلیدهای طلایی موفقیت را به شما پیشنهاد می کنیم.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه روش های رسیدن به آرزوها ، می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره "روش های رسیدن به آرزوها" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۴ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


اولین دیدگاه را شما برای این مطلب ثبت کنید