دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد ۹۷

نویسنده : فرهنگ
۰۲ بهمن ۹۶ ۳۹ ۰

دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد 97

اگر داوطلب شرکت در آزمون ورودی دکتری 97 هستید، بایستی در تاریخ های معین شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور (7-1 آذرماه 1396)، نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.

آزمون دکتری سراسری و آزاد همزمان در تاریخ 4 اسفندماه 1396 برگزار خواهد شد. که مطابق زمان بندی سازمان سنجش، نتایج اولیه در هفته ی آخر فروردین ماه 1397 توسط سازمان سنجش (www.sanjesh.org) اعلام می شود.

داوطلبان متقاضی تحصیل در دانشگاه های آزاد که در کارنامه ی اولیه منتشر شده توسط سازمان سنجش، در دانشگاه های آزاد مجاز اعلام شده اند، می توانند با مراجعه به سایت (azmoon.net) در نیمه ی اول اردیبهشت ماه و با مطالعه ی دفترچه راهنمای انتخاب رشته، به انتخاب رشته اقدام نمایند.

جهت اطلاع از نحوه انتخاب رشته دکتری آزاد ۹۷ می توانید در سراسر کشور با شماره 9099071973 تماس حاصل نمایید


پاسخگویی از 8 صبح الی 1 بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد 97 شامل مباحث انتخاب رشته و پذیرش دانشجو، پذیرش نهایی داوطلبان، شرایط و نحوه ثبت نام در دوره ی دکتری تخصصی بدون آزمون، شرایط پذیرش در دوره ی دکتری تخصصی پژوهش محور، سهمیه ی رزمندگان و ایثارگران، سهمیه مربیان، پذیرش اتباع خارجی، انتخاب رشته اینترنتی و جداول نام و کد رشته ها، واحدهای دانشگاه، نام و کد استان و شرایط خدمت وظیفه عمومیاست.

توصیه ی ما این است که اگر قصد ادامه ی تحصیل در مقطع دکتری دانشگاه آزاد را دارید، حتماً دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد 97 را به دقت مطالعه نمایید . البته از آنجایی که انتخاب رشته بسیار مهم و سرنوشت ساز است، حتماً در این باره از تجربه دیگران استفاده کنید.

شایان ذکر است که متقاضیان بایستی پس از مجاز شدن در کارنامه ی اولیه، با خرید کارت اعتباری انتخاب رشته از طریق سامانه آزمون دانشگاه آزاد، در بازه ی زمانی اعلام شده توسط سازمان، اقدام به انتخاب رشته نمایند.

زمان انتخاب رشته دکتری آزاد 97

همزمان با اعلام نتایج اولیه آزمون ورودی دکتری (که به صورت هماهنگ در 4 اسفندماه سال 96 برگزار خواهد شد) در سایت سازمان سنجش در هفته ی آخر فروردین ماه 1397، آن دسته از داوطلبانی که متقاضی ادامه تحصیل در مقطع دکتری دانشگاه آزاد می باشند، بایستی پس از مجاز اعلام شدن در کارنامه ی اولیه منتشر شده توسط سازمان سنجش، به سایت دانشگاه آزاد مراجعه نمایند و از نیمه ی اول اردیبهشت ماه 1397، نسبت به دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته و مطالعه ی دقیق ضوابط و شرایط آن اقدام نمایند.

به یاد داشته باشید که انتخاب رشته دکتری آزاد سال 97 در نیمه ی اول اردیبهشت ماه و به صورت اینترنتی با مراجعه به سایت آزمون دانشگاه آزاد امکان پذیر خواهد بود.

در نهایت پس از بررسی دقیق دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد 97 ،  پیشنهاد می کنیم سری هم به مقاله انتخاب رشته دکتری آزاد 97 بزنید.


4.7 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


اولین دیدگاه را شما برای این مطلب ثبت کنید