خرید خدمت سربازان فراری

avatar image نویسنده : مهربان
stopwatch image ۲۵ اردیبهشت ۹۹ view image ۶۴۷۶ blogging image ۲۶
خرید خدمت سربازان فراری

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره "خرید خدمت سربازان فراری" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

خرید خدمت سربازان فراری

همان طور که مطلع هستید کشور ایران نیز مانند 21 کشور دیگر از جمله قرقیزستان، تایلند و ... دارای خدمت وظیفه بیش از 18 ماه می باشد. قوانین خدمت وظیفه (سربازی) در کشورهای مختلف متفاوت است. در برخی از کشورها خدمت وظیفه وجود ندارد (به دلایل مختلف از جمله بدگمانی سیاسی و اجتماعی نسبت به ارتش و ...)، در برخی کشورها خدمت سربازی داوطلبانه در برخی از مواقع و در شرایط خاص اجباری، در برخی از کشورها خدمت سربازی کمتر از 18 ماه و .... است. در کشور ایران خدمت سربازی از سال 91،  از 24 ماه به 21 ماه کاهش یافت، خدمت سربازی اجباری از سال 1304 توسط رضاشاه در ایران به تصویب رسید برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره می توانید مقاله مشاوره نظام وظیفه تلفنی را نیز مطالعه نمایید. گذراندن دوران سربازی برای تمام مردانی که به سن 18 سالگی تمام (آغاز 19 سالگی) رسیده اند اجباری است. مگر به دلیل وجود شرایط خاص برخی افراد که موجب معافیت از سربازی و در برخی شرایط به کسری خدمت نیز منجر می شود.

برای آگاهی از آخرین قیمت خرید خدمت با مشاوران نظام وظیفه آیدانیتو تماس بگیرید

در ایران بسیاری از مشمولان خدمت بر این باورند که دوران سربازی، اتلاف زمان بهترین دوران زندگی آنها می باشد. اما برخی دیگر به این معتقدند این دوران ادای دین آن ها به نظام جمهوری اسلامی است. دوره های خدمت سربازی به 3 دوره تقسیم می شود:
1. دوره آموزشی (2 ماه اول خدمت)
2. دوره کد (2 ماه بعد از دوره آموزشی و برای اعزام به ارتش و نیروی انتظامی است)
3. دوره خدمت، در برخی موارد در صورت تنبیه و ... مدت زمانی بیش از زمان خدمت، به خدمت ادامه می دهند که به آن اضافه خدمت گفته می شود. همان طور که گفته شد، تمامی افرادی که به سن مشمولیت رسیده اند، موظف به انجام خدمت سربازی می باشند مگر به دلایل شرایط خاص.
در این مقاله قصد داریم راجع به خرید خدمت صحبت کنیم. در مقالات مندرج در آیدانیتو با عنوان شرایط خرید خدمت می توانید از شرایطی که منجر به خرید خدمت می شود، مطلع شوید و همچنین از مبالغ و قیمت خرید خدمت مطلع شوید. اما در این مقاله راجع به سؤالاتی که در حیطه خرید خدمت سربازان فراری 97 است، صحبت کنیم. آیا سربازان فراری از خدمت مجاز به خرید خدمت می شوند؟ در صورت مثبت بودن پاسخ این سؤال در چه شرایطی و با چه میزان هزینه این امر اتفاق می افتد؟ برای اطلاع از پاسخ این سؤالات با خرید خدمت سربازان فراری همراه باشید.
دوستان عزیز دقت کنید!
مطالبی که در این مقاله ذکر شده است، صرفاً مطابق قوانین سال 97 می باشند. برای آگاهی از قوانین نظام وظیفه در سال 98  می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

شرایط خرید خدمت سربازان فراری 97

شرایط خرید خدمت سربازان فراری از موضوعاتی است که تصمیم داریم در این مبحث به آن بپردازیم . همان طور که پیشتر (در مقاله شرایط خرید خدمت) گفته شد از شرط اصلی خرید خدمت غیبت است. اگر غیبت 8 سال تمام باشد (تا آخر سال 97) در برخی از موارد امکان خرید خدمت وجود دارد. سربازان فراری که از تاریخ فرار آنان (آخرین تاریخ) بیش از 8 سال گذشته است و تاکنون مشغول خدمت نشده اند، می توانند سربازی خود را بخرند. لازم به ذکر است ملاک محاسبه تاریخ فرار از خدمت و غیبت تا پایان تاریخ 97/12/29 می باشد. و در صورتی که از فرار آنان 8 سال گذشته باشد، غیبت آنان تا پایان تاریخ اتمام فرار (اتمام غیبت) محاسبه می شود. سربازانی که از خدمت سربازی (حین خدمت) فرار کرده و 8 سال از آن تاریخ گذشته باشد نیز واجد شرایط خرید خواهند شد.

توجه کنید خرید خدمت سربازی فراری در صورت داشتن شرایط زیر امکان پذیر است:

1- خرید خدمت سربازی تنها در صورت غیب (8 سال) امکان پذیر است.
2- مدت غیبت بیش از شش ماه، یک سال محسوب خواهد شد.
3- به ازای مدرک تحصیلی قیمت خرید متفاوت است.
4- مشمولان غیبت مجاز به خروج از کشور نیستند.
دوستان عزیز دقت کنید!
مطالبی که در این مقاله ذکر شده است، صرفاً مطابق قوانین سال 97 می باشند. برای آگاهی از قوانین نظام وظیفه در سال 98  می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

خرید خدمت سرباز فراری در سال 97

سربازان عزیز توجه داشته باشند که در صورت غیبت و عدم وجود عذر قابل توجیه با مجازات (حبس و یا اضافه خدمت) مواجه خواهند شد. میزان حبس و یا اضافه خدمت به زمان و شرایط فرار از خدمت بستگی دارد. به عنوان مثال: چنانچه فرد برای اولین بار فرار کرده باشد و ظرف مدت 60 روز خود را معرفی نماید، به ازای هر روز غیبت (فرار) دو روز به خدمت ضرورت آن ها اضافه خواهد شد (بدون ارجاع پرونده به مراجع قضایی) چنانچه پس از 60 روز خود را معرفی کند و سابقه فرار داشته باشند به حبس از دو تا شش ماه محکوم می گردند. با توجه به اینکه قوانین نظام وظیفه در سال 98 تغییر یافته است، پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی، با مشاوران نظام وظیفه آیدانیتو تماس بگیرید.

قیمت خدمت سرباز فراری در سال 97

حالا که مطابق قوانین، شرایط لازم برای خرید خدمت را دارا می باشید، اطلاع از آخرین مصوبه ی قیمت خرید خدمت سربازی ، ضروری است. با توجه به اینکه هر سال شرایط و قوانین نظام وظیفه تغییر می کند، پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از آخرین قوانین، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

آیا قیمت خرید به مدرک تحصیلی مربوط است؟

در جواب بایستی بگوییم که بله! قیمت خرید خدمت سربازی رابطه ی مستقیمی با مدرک تحصیلی دارد. به عبرتی هر چه مدرک تحصیلی تان بالاتر باشد، برای خرید خدمت باید قیمت بیشتری بپردازید. به مشمولان خدمت پیشنهاد می کنیم بعد از مطالعه خرید خدمت سربازان فراری با مراجعه به "شرایط خرید خدمت " و "قیمت خرید خدمت " از شرایط و هزینه خرید سربازی مطلع شوند.  
دوستان عزیز دقت کنید!
مطالبی که در این مقاله ذکر شده است، صرفاً مطابق قوانین سال 97 می باشند. برای آگاهی از قوانین نظام وظیفه در سال 98 می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

فضای هوشمند آموزش و مشاوره

جهت مشاوره درباره "خرید خدمت سربازان فراری" می توانید در سراسر کشور با شماره زیر تماس حاصل نمایید

تماس با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن صدای بوق اشغال مجددا تلاش نمایید


3.9 از 5

دیدگاه خود را بنویسید


۲۶ دیدگاه
 • user_default_pic سامی
  توسط سامی در تاریخ ۰۷ بهمن ۹۷ reply-button
  سلام خسته نباشید،کسی که سال95رفت سربازی وفرار کرد ایا اون هم مشمول این طرح خرید هست؟؟ میتونه خدمت رو بخره؟ وکارت پایان خدمت تحویل بگیره؟ لطفا سریع بهم بگید ممنون میشم
  user_default_pic مهدی یاری
  توسط مهدی یاری در تاریخ ۱۴ بهمن ۹۷
  سلام دوست عزیز برای کسی که سربازی رفته است آخرین فرار مد نظر قرار گرفته می شود، پس از 8 سال امکان خرید وجود دارد در غیر این صورت به سن مشمولیت مرتبط می شود به طوری که اگر در حال حاضر متولد سال 71 باشید و مدرک دیپلم داشته باشید، می توانید مدرک خود را بخرید.

 • user_default_pic محمد
  توسط محمد در تاریخ ۲۷ بهمن ۹۷ reply-button
  سلام من پاییز ۸۸ اعزام شدم و سال ۹۰ فرار کردم و متولد سال ۶۸ هستم میخوام بدونم میتونم خدمتمو بخرم یا نه، ممنون میشم راهنماییم کنید.
  user_default_pic مهدی یاری
  توسط مهدی یاری در تاریخ ۲۸ بهمن ۹۷
  سلام دوست عزیز بله شما می توانید برای خرید خدمت اقدام کنید زیرا از زمان تاریخ اعزام محاسبه می شود. البته مدرک تحصیلی تان را ذکر نکردید.

 • user_default_pic رامین
  توسط رامین در تاریخ ۲۹ بهمن ۹۷ reply-button
  سلام سرباز فراری هستم اعزامی۱۸/۸/۸۹بامدرک زیر دیپلم میتونم خدمتو بخرم اگه سریع جواب بدین ممنون میشم
  user_default_pic مهدی یاری
  توسط مهدی یاری در تاریخ ۳۰ بهمن ۹۷
  سلام دوست عزیز سربازان فراری تحت شرایطی می توانند نسبت به خرید خدمت اقدام کنند. شرایط سنی و تاریخ آخرین فرار برای خرید خدمت سربازان فراری بسیار مهم است که شما ذکر نکردید.

 • user_default_pic محسن
  توسط محسن در تاریخ ۰۳ اسفند ۹۷ reply-button
  سلام من از سال 84سرباز فراری هستم با مدرک سیکل میخواستم ببینم حدودا چقدر مبلغ جریمه من میشه تشکر
  user_default_pic مهدی یاری
  توسط مهدی یاری در تاریخ ۰۶ اسفند ۹۷
  سلام دوست عزیز، شما 15 میلیون (بدون تخفيفات) جریمه خرید خدمت هستید.

 • user_default_pic سعید
  توسط سعید در تاریخ ۰۷ اسفند ۹۷ reply-button
  سلام.من‌میخوام واسه خرید خدمت سربازان فراری اقدام کنم.ولی ۳ بار فرار کردم .از اخرین تاریخ فرارم ۸ سال نمیگذره ولی دیپلمم واسه ۸۵..واسه خرید برم،بازداشت و...نداره؟دادگاه دارم اصلا؟ :(
  user_default_pic مهدی یاری
  توسط مهدی یاری در تاریخ ۰۸ اسفند ۹۷
  سلام دوست عزیز، اگر آخرین مدرک تحصیلی تان دیپلم باشد و از آن تاریخ 8 سال گذشته باشد میتوانید از طریق قانون خرید خدمت سربازان فراری اقدام کنید. نگران نباشید، اصلا بازداشتی نخواهید داشت ولی میزان جریمه حدود 700 تومان را باید بپردازید.

 • user_default_pic امید
  توسط امید در تاریخ ۰۷ اسفند ۹۷ reply-button
  سلام وقت خوش من 2 ماه آموزشی و 6ماه هم خدمت رفتم ولی الان 1 سال فرار کردم این قانون خرید خدمت سربازان فراری شامل حال منم میشه ؟
  user_default_pic مهدی یاری
  توسط مهدی یاری در تاریخ ۰۸ اسفند ۹۷
  سلام دوست عزیز، وقت شما هم خوش، قانون خرید خدمت سربازان فراری در صورتی شامل سرباز فراری میشود که از آخرین مدرکش 8 سال گذشته باشد.

 • user_default_pic ماکان
  توسط ماکان در تاریخ ۰۸ اسفند ۹۷ reply-button
  سلام خرید خدمت سربازان فراری برای سال 98 تمدید می شود ؟
  user_default_pic مهدی یاری
  توسط مهدی یاری در تاریخ ۱۰ اسفند ۹۷
  سلام دوست عزیز، خیر خرید خدمت سربازان فراری تا پایان امسال امکان پذیر است.

 • user_default_pic نوید
  توسط نوید در تاریخ ۱۱ اسفند ۹۷ reply-button
  سلام من در اردیبهشت ماه سال 93 فراری شدم مدرکم زیر دیپلمه میدونم شامل خرید سربازی نیستم من اولین بارمه فرار کردم میخواستم بدونم اگه من رو بگیرن چه جریمه ای دارم؟؟
  user_default_pic مهدی یاری
  توسط مهدی یاری در تاریخ ۱۳ اسفند ۹۷
  سلام دوست عزیز، بابت هر روز، 3 روز، اضافه خدمت تعلق می گیرد و بيشتر از سه ماه، شش ماه اضافه خدمت جریمه خواهید شد. دو نوع جریمه شامل حالتان می شود: 1) توسط پادگان 2) دادگاه نظامی که شامل جریمه و اضافه خدمت و سه روز هم انفرادی است.

 • user_default_pic رضا
  توسط رضا در تاریخ ۲۰ اسفند ۹۷ reply-button
  سلام من اعزام 12/89 هستم و فرارم 13/1/90 بوده و متولد 1370 زیر دیپلم هستم ایا خرید خدمت شامل من میشه من 23 روز واسه 8 سال کم دارم ممنون
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۰ اسفند ۹۷
  سلام دوست عزیز؛ مطابق قانون خرید خدمت سربازان فراری ، متولدین سال هفتاد به شرط اینکه هشت سال از فرارشان گذشته باشد می توانند نسبت به خرید خدمت سربازی اقدام کنند. ولی به این نکته دقت کنید که این قانون خرید خدمت سربازان فراری برای سال 97 است و برای سال 98 این امکان وجود دارد که با توجه به قانون لغو خرید خدمت سربازی ، امکان خرید سربازی برای شما وجود نداشته باشد.

 • user_default_pic محمد
  توسط محمد در تاریخ ۲۰ اسفند ۹۷ reply-button
  باسلام من 18 سالمه 97/10/19اعزام شدم 2ماه آموزشیمو رفتم مدرکم سیکله آیا میتونم خرید خدمت کنم چطور؟
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۲۰ اسفند ۹۷
  سلام دوست عزیز، مطابق قانون سال 97، متولدین 71 به قبل که 8 سال از فرارشان گذشته باشد می توانند با توجه به قانون خرید خدمت سربازان فراری اقدام به خرید خدمت خود کنند.

 • user_default_pic مهدی
  توسط مهدی در تاریخ ۲۴ اسفند ۹۷ reply-button
  باسلام بنده سال ۸۹به خدمت رفتم و نزدیک ۱۴ماه خدمت انجام دادم و۳ ماه دیگر خدمت داشتم که به دلیل مشکلات فرار کردم .البته سال ۹۶ سه میلیون ششصد هزار تومن بابت خرید خدمت پرداخت کردم ولی اقساطش رو توانش رو نداشتم پرداخت کنم بنده رو راهنمایی کنین.در ضمن ایا من که ۳ از خدمتم مونده تخفیفی برام داره از مبلغ.
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۶ فروردین ۹۸
  سلام دوست عزیز؛ خیر بابت 3 ماه تخفیفی شامل نمی شود. پولی هم که پرداخت کردید، در نظر گرفته نمی شود و به شرط دارا بودن شرایط، بایستی مجدداً برای خرید خدمت سربازان فراری اقدام نمایید.

 • user_default_pic علی
  توسط علی در تاریخ ۱۲ فروردین ۹۸ reply-button
  برادم یک ساله مه فرار کرده مدرکش دیپلمه میشه سربازیشو بخره هر چقد باشه مشکلی نیست
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۱۹ فروردین ۹۸
  سلام دوست عزیز؛ اگر برادرتان متولد 71 است و از آخرین مدرک تحصیلی اش 8 سال گذشته است، می تواند برای خرید خدمت سربازی خود اقدام کند. البته در سال 98 اخباری مبنی بر منع خرید خدمت سربازی نیز به گوش می رسد.

 • user_default_pic مسعود
  توسط مسعود در تاریخ ۰۱ خرداد ۹۸ reply-button
  با سلام و خسته نباشید من متولد سال69هستم با مدرک کارشناسی و اعزامی سال 1396می باشم و 1397مجبور به ترک خدمت شدم.ایا میتوانم خدمت خود را بخرم یانه؟لطفا سریع جواب بدین ممنون
  user_default_pic مشاور آیدانیتو
  توسط مشاور آیدانیتو در تاریخ ۰۸ خرداد ۹۸
  سلام دوست عزیز، شما نمی توانید برای خرید خدمت اقدام کنید، چون 8 سال غیبت بعد از آخرین مدرک تحصیلی ندارید و مهمتر از همه برای سال 98 اصلا خرید نداريم.